Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a férjemnek?

Figyelt kérdés
Férjem tegnap közölte, kövér vagyok, ezen nincs mit szépíteni. Tényleg nem vagyok vékony, de azért tehén sem. 165 centi vagyok és 78 kiló. Mikor elvett,13 éve, akkor 75 kiló voltam. Kőkemény éhezéssel tudok csak pár kilót leadni, majd a duplája jön vissza. Kb 15 éve nem ettem egy jóízűt, mert beszólogat, hogy egyél csak, úgy leszel szép dagadt, még ennél is dagadtabb. Pedig nem zabálok, bármilyen hihetetlen. Mondtam neki, hogy ha ennyire nem bír elviselni, akkor keressen egy pálcikát, aki jobban tetszik neki.
2019. jún. 10. 08:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
10%
Tudok olvasni. 170 centihez teljesen normál súly a 70 kg. Tehát nem kisdarab. Sajnos te nem látod a lényeget. 🤦 Olvasgass a témában. A sértegetésen kívül minden más nehezedre esik. Gondolom te is túlsúlyos vagy és keresed az igazolást. Ezzel nem lehet mit kezdeni... Én nem leszek buta a sértegetéseidtől, de te sem leszel kisebb. Végülis Te tudod. 💁
2019. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
0%
#39-es, nálunk pedig van tapasztalt orvos a családban. Itt nem egy kis feleslegről van szó.
2019. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, 30-as válaszodban leírtad pontosan a felesleged mértékét.

67 kg. Na ezt add le...

Hidd el, jobban fogod magad érezni.

2019. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:
43as, ez tetszett. :)
2019. jún. 10. 11:51
 45/62 anonim ***** válasza:
83%

A "nem kis darab" az en szotaramban mar kb tulsulyost jelent, vagy mackost. Eletemben nem hallottam embert normal sulyu ferfira azt mondank na te nem vagy kis darab.


Amugy meg marhara nem ertetted mert azt irtad elozo kommentedben hogy szerintem a 160 70 normal:D holott pont az ellenkezojet irtam.


Nem keresek onigazolast. Mondtam esztetikailag zavaro lehet a kis tulsuly is, de 70 kilonal azert legyszi ne kezdj eletveszelyrol obegatni mert kanyarban sincs ilyesmi es te terjesztesz hulyesegeket.

2019. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
0%
45: értettem, csak a válasznál már nem voltam elég figyelmes, mert közben mást is csinálok. Miért ne érteném? A 70 kg pedig nagyon sok egy 160-165 centis nőnek és róla volt szó. Nálam a "nem kis darab" az nem vékony és pont. Népbetegség az elhízás és fejben kezdődik... Nem akarok belemenni, nincs is időm annyit pötyögni, de nem én fújtatok a lépcsőn felfelé, röviden ennyi. 10 kg is lehet borzasztóan megterhelő a szervezetnek. Sajnos kevés az igazán hozzáértő is. Mindenki úgy hízik, ahogy akar. Csak aztán nem kell csodálkozni amikor "jajj, a férjem", "jajj, a cukrom", "jajj, a pajzsmirigyem", "jajj, dagad a lábam", "jajj, fulladok", "jajj, kórház - majdnem meghaltam"...
2019. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
85%

Abban egyetertek, hogy a nagy tulsuly is a kis tulsullyal kezdodik. Ma 70, holnaputan szules utan 100. DE a 15 kilo meg nem egy borzasztoan nagy tulsuly. Szerintem meg pont az a kategoria, aminel eszbekapva fel-egy ev alatf rendbe lehet hozni a testet. Szoval nem kezelnem ugy mint a szivinfarktus eloszobajat.


Abban is egyetertek hogy az egeszseget megtartani kene elsosorban es vigyazni ra, nem akkor ajvekolni ha mar ott a baj.


Viszont a hozzaallasod akkor is taszito. Ha a ferfinak nem tetszik ez a testalkat oke. De mar akkor is ilyen volt a no amikor elvette, nem a hazassag alatt hizott meg. Ezek utan elkezdeni egyszer csak bsztatni emiatt nem igazan fair. Akkor miert nem keresett olyat, aki eleve megfelel neki?

Es ha szerinted barmire is megoldas a megalazas, akkor az emberi kvalitasaid is elegge megkerdojelezodnek a szememben.

2019. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
0%
46-os vagyok. Nem tudok egyben pötyögni, még egy gondolat: én vékony vagyok és terhességek alatt 12 kg - ot híztam. Az utolsó 2-3 hétben mondta a doki, hogy jó lenne visszavenni egyes dolgokból, kérdezte is hogy nem fulladok - e, mert a szívnek ez megterhelő lehet hirtelen. Kicsit éreztem is a különbséget, igaza volt. Pedig én tényleg vékony vagyok, férne is még rám és az csak ideiglenes állapot volt. Na, akkor el lehet képzelni egy nem 10 kg - os súlyfelesleget. Még hogy nem veszélyes... Ez nagyon függ az életmódtól és az egyéni adottságoktól. A 10 kg + is okozhat bajt. Nagyon sok dologtól függ.
2019. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell személyeskedni? Mert nem értünk egyet? Itt csak te vagy nagyon buta, ha ennyire nem megy a vita és más vélemények elfogadása.


Senki sem mondta hogy szép beszólogatni, de igenis érthető, hogy nem tetszik neki és szóvá teszi. Valószínűleg nem először és más is hozzájárul. Lehet a kérdezőt hamis illúziókba ringatni, csak azzal nem lesz előrébb. Igaza van a férjének, még ha nem is a megfelelő módon közli azt. Mindenki fennakadt a stílusán, pedig nem ez a fő kérdés.

2019. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
100%

Mivel szemelyeskedem? Hogy szerintem elarul rolad valamit, hogy szerinted rendben van amit a ferfi csinal? Mert bizony el.


Es meg egyszer mondom. A no mar akkor is ilyen volt, mikor megismerkedtek. Akkor nem kellett volna osszejonni vele es elvenni, ha nem tetszik neki. Ez kb azzal egyenlo, mikor egy no osszejon a "rosszfiuval" hogy na majd o megvaltoztatja. NEM. Ilyen nincs. Nincs ertelme annak a kapcsolatnak, amiben folyton zrikalom a masikat hogy valtozzon meg. Ha nem jo nekem, akkor keresel olyat aki jo.


Mas lenne a kerdes, ha a no a hazassag alatt hizott meg, mert akkor valoban ott van az, hogy a ferfinak igy mar nem tetszik. Szerintem is sok no elrontja azzal a dolgot, hogy elengedi magat.


De aki eleve egy tulsulyos not vesz el, az miert kezd el 15 ev utan ezen rugozni?


En ervelek, csomoszor leirtam hogy vannak dolgok amikben egyetertunk, ettol fuggetlenul ahogy megnyilvanulsz rendkivul antipatikussa tesz es sok dolgot elarul arrol mennyi empatia (nem) szorult beled. En ezt nem mondanam szemelyeskedesnek.

2019. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!