Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a férjemnek?

Figyelt kérdés
Férjem tegnap közölte, kövér vagyok, ezen nincs mit szépíteni. Tényleg nem vagyok vékony, de azért tehén sem. 165 centi vagyok és 78 kiló. Mikor elvett,13 éve, akkor 75 kiló voltam. Kőkemény éhezéssel tudok csak pár kilót leadni, majd a duplája jön vissza. Kb 15 éve nem ettem egy jóízűt, mert beszólogat, hogy egyél csak, úgy leszel szép dagadt, még ennél is dagadtabb. Pedig nem zabálok, bármilyen hihetetlen. Mondtam neki, hogy ha ennyire nem bír elviselni, akkor keressen egy pálcikát, aki jobban tetszik neki.
2019. jún. 10. 08:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
75%
HM. Nekem sosem mondja a párom, hogy fogyjak le. Pedig ha párhuzamot teszek akkor kb egy szinten lehetünk. Te 165/78, én 160/72. Bunkó a férjed. Ennyi. Más lenne a helyzet ha egy nádszál vékony nőt vett volna feleségül.
2019. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
80%
15 éve beszólogat, de te vele maradtál és 13 éve hozzá is mentél. Gratulálok, zsák a foltját. A többiekkel ellentétben én arra szeretnélek kérni, hogy maradjatok együtt. Te kiélheted a mártír hajlamaid, ő pedig addig sem terrorizál lelkileg más nőket. A társadalom nevében köszönjük.
2019. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!