Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a férjemnek?

Figyelt kérdés
Férjem tegnap közölte, kövér vagyok, ezen nincs mit szépíteni. Tényleg nem vagyok vékony, de azért tehén sem. 165 centi vagyok és 78 kiló. Mikor elvett,13 éve, akkor 75 kiló voltam. Kőkemény éhezéssel tudok csak pár kilót leadni, majd a duplája jön vissza. Kb 15 éve nem ettem egy jóízűt, mert beszólogat, hogy egyél csak, úgy leszel szép dagadt, még ennél is dagadtabb. Pedig nem zabálok, bármilyen hihetetlen. Mondtam neki, hogy ha ennyire nem bír elviselni, akkor keressen egy pálcikát, aki jobban tetszik neki.
2019. jún. 10. 08:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
21%
29-es, pedig nem kisdarab, elhiheted... Egy csontja sincs kint, nem vékony és nem is hájas. Pont tökéletes. Erről beszélek. Nektek a kövér a normális. Ez nem csak ronda, de egészségtelen is. Azon sértődtök meg, hogy az igazat mondják páran? Nem megsértődni kell, hanem tenni az egészségért. A pajzsmirigyet is az egészségtelen életmód teszi tönkre a túlsúlyos embereknél. Nem pálcikázni kell a normál súlyú embereket, hanem tenni, ha ennyire bánt valakit a túlsúly. A hisztiből még sosem lett eredmény. Persze ezt is lehet, csak aztán nem kell sírni hogy a pálcikák után fordulnak meg. El kell válni. Más ízlését nem fogod befolyásolni, köpködéssel max. még taszítod is.
2019. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:
31es, nem tudom, hány éves vagy, milyen alkatú, nem is érdekel. De remélem, te is megtapasztalod majd, milyen érzés évekig a bántást hallgatni annak a szájából, akinek elvileg mindig melletted kellene állnia. Akkor nekem is fikáznom kellene a férjemet, mert már nem úgy néz ki, mint húsz évesen? Hogy megpocakosodott, meglöttyedt? Pont nem érdekel, hiszen olyan sok mindenen vagyunk már túl, hogy annak kellene fontosnak lennie. Húsz év után miért annak kell a lényegnek lennie, hogy olyan legyek, mint egy fiatal lány? Miért az a lényeg, hogy külsőleg milyen valaki, miért az az alapja minden kapcsolatnak?
2019. jún. 10. 11:36
 33/62 anonim ***** válasza:
84%

Az en baratom is 75 kilo es egyaltalan nem mondanam ra hogy "nem kis darab". Szerintem konkretan vekony ferfi. Szoval azert mert neked a szalkasak jonnek be meg nem az a standard. Es magyarazkodhatsz, utalom az ilyen alszent dumat, mikor belerugsz valakibe de azert odairod hogy bocsi. Legalabb akkor vallald fel.


Nyilvan abban igazad van hogy ha nem tetszik az ember maganak valtoztasson es tegyen erte. De pl nekem ferfiban sokszor tetszenek a valoban nagyobb darabok. 180 centihez pl 90 kilo is jo tud lenni. A 70 kilot sehol nem mondanam "nem kis darabnak". Ugyhogy hagyjuk ezt.

2019. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
20%
31-es vagyok. Annyit felejtettem el, hogy azt ugye vágod, kedves 29-es, hogy az általad megadott paraméterek is a túlsúlyos kategóriába esnek? (160 cm, 70 kg) - Ez iszonyat sok. Annyira szépen tudsz személyeskedve lebutázni mást, de tudásnak igencsak híján vagy... Ne terjesszünk baromságokat.
2019. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
85%
Azert irtam te nagyonokos. Hogy HACSAK nem tul alacsony ehhez a magassaghoz, ergo tulsulyos, akkor nem ertem hogy lehet nem kis darabnak nevezni. Latom meg olvasni se tudsz.
2019. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
7%

Kérdező, az nem bántás, ha valaki az igazat mondja. Te vetetted fel a témát. Te sem érzed jól magadat így, érzed hogy nem oké és így is van. Tenni kell ellene.


Azt már nem is kommentálom, hogy egyesek a túlsúlyosat tartják normálisnak. Ez nem normális és életveszélyes is. Persze meg lehet halni 40 évesen is, nem az én gondom. Hogy tetszik valakinek, azt elfogadom. Hogy nem látja, hogy nem ez az egészséges tartomány és soványnak tartja a normál alkatú embereket, az hatalmas gond. Meg lehet nézni a kapcsolódó statisztikákat.

2019. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
100%
A sértést,és a bántást nem kötelező elfogadni,és eltűrni.Még most kell lekoccolni,amíg lehet,hogy aztán ne úgy éld le az életed,hogy ronda,dagadt,és mindt csúnyának láss magadon.Szôval remélhetőleg eljutsz arra a szintre,hogy ebből elég volt,és nem akarsz olyan férjet,aki az önbizalmadat nullázza,és mások előtt is aláz.Kövérség,duciság ide vagy oda,az a lényeg,hogy agyontapos.
2019. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
100%

#34

Na, milyen magas a férjed? Nyögd már ki...

2019. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
73%

Kedves 68 en orvosira jarok. Plusz 15kilo semmiben nem befolyasolja az egeszseged kb. Sot, ugyebar ketfele elhizas van, es a korte tipusu sokkal kevesbe hajlamosit sziv-errendszeri betegsegekre. Csak esztetikailag zavaro.

Nyilvan nem plusz 30-40 kilokrol beszelek, de plusz 10 kilo egeszseg szempontjabol semmi. Az esztetika egy masik kerdes.


Azmeg hogy valakinek mi TETSZIK szinten mas kerdes. De kerlek ne keverd ossze a kettot.

2019. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy sok a súlyom, legalább tíz kilót le kellene adnom.
2019. jún. 10. 11:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!