Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a férjemnek?

Figyelt kérdés
Férjem tegnap közölte, kövér vagyok, ezen nincs mit szépíteni. Tényleg nem vagyok vékony, de azért tehén sem. 165 centi vagyok és 78 kiló. Mikor elvett,13 éve, akkor 75 kiló voltam. Kőkemény éhezéssel tudok csak pár kilót leadni, majd a duplája jön vissza. Kb 15 éve nem ettem egy jóízűt, mert beszólogat, hogy egyél csak, úgy leszel szép dagadt, még ennél is dagadtabb. Pedig nem zabálok, bármilyen hihetetlen. Mondtam neki, hogy ha ennyire nem bír elviselni, akkor keressen egy pálcikát, aki jobban tetszik neki.
2019. jún. 10. 08:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
100%
"Senki sem mondta hogy szép beszólogatni, de igenis érthető, hogy nem tetszik neki és szóvá teszi." => Szóvá tehette volna akkor, mielőtt összejöttek. És akkor nem lenne ez az egész szar helyzet....
2019. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
0%

Akkor most te olvass egy kicsit, mert már leírtam, szerintem nem is egyszer: nem oké a stílusa, de igaza van. Ismétlem: IGAZA VAN. És ez volt a kérdés is. Te csak személyeskedni akartál, ezért mivel nem tetszett hogy az igazat mondtam, rám húztad hogy a viselkedését helyeseltem, holott erről szó sem volt. Szóval nem, még mindig nem rólam beszélgetünk.


Válni kell ha ennyire nem egyezik az ízlés, mert változni egyik sem fog. Marják egymást, ha erre vágynak.


Az meg megint legyen az ő dolguk, hogy ki kinek meddig tetszett.

2019. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy lefogysz, de a férjed akkor is egy paraszt marad, ha nem ebbe, majd beleköt másba.
2019. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
0%

51: mert te még nem távolodtál el senkitől? Hadd legyen már hozzá joga szerencsétlen embernek is. Valószínűleg nem csak ez az oka.


Nem biztatni kell a kérdezőt, hanem felnyitni a szemét. A férje meg nem azért kötsög, mert nem tetszik neki az asszony. Ez legyen már az ő dolga... A bántó stílus miatt kötsög, de ez itt már a legkevesebb.

2019. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
100%

Meg mindig nem igazan ertem mi a szemelyeskedes abban, hogy szerinted ertheto, ha valaki megalazza a parjat, es en ezt nem helyeslem. Es elarul sok dgot rolad es hogy hogy allsz az emberekhez.


Azt senki nem tagadta hogy a kerdezo tulsulyos. Viszont azt, hogy a ferjenek igaza van ebben az esetben nem csak a tulsulyra kell erteni, hanem a kozles modjara, es egyaltalan arra, hogy nem kotom ossze olyan emberrel az eletem, aki nemem em megfelelo, es ezert folyamatosan meg fogom alazni es lerantani a sarba az onbecsuleset.


Abban igaza van a ferjenek hogy tulsulyos, fogynia kene. De abban nincs igaza, hogy a kapcsolatuk alatt most kezdi el ezt szajkozni, es ilyen modon, es nem, marhara nem ertheto meg. Mert egy bunko tajparaszt. Ha nem akart tulsulyos not minek vett egyet felesegul?

2019. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
100%

#54

De, távolodtam. De nem logikus olyan dologra fogni az eltávolodást, ami már azelőtt is létezett.

Az én exem is kövér volt (férfiként), sőt, a kapcsolatunk elején még nem, időközben hízott el.

De nem erre fogtam, hogy ott hagytam, más volt a háttérben...

2019. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%

#50


Azért kezd el ezen rugózni ennyi idő után, mert már nem szereti a feleségét. Sem szerelem, sem szeretet, sem vonzalom nincs a férjben a felesége felé. Ezt így kommunikálja a kérdező felé,mert őszintén nem meri bevallani.Azt sem tartom kizártnak, hogy már az utódot is megtalálta, tehát más nőre vágyik.Ebben az esetben lefogyhat a kérdező akár 50 kilóra is, a helyzeten ez már nem fog változtatni. Mint nő, számára megszünt létezni.

Én nem sza.rakodnék ennyit kérdező, mint te. Ajtót kinyitom neki, azt' mehet a francba keresni magának olyat, aki tetszik neki. Én meg élem tovább az életem nélküle felszabadultan, hogy ettől is megszabadultam. Nem kell mindenáron házasnak maradni minden jött-ment bunkó fas.szal.

2019. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg a masik. A gyava emberek sajatja az a viselkedes, hogy ha gond van a kapcsolattal mindenfele dologba belekotnek, ahelyett hogy a valodi problemakrol beszelnenek, vagy esetleg lezarnak a dolgot.
2019. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
A kövérségre hivatkozás nem bántás, hanem inkább biztatás. Ha nem tudsz elfogyni akkor beteg vagy. Ez esetben dokihoz kell menni, mert nem csak a súlyoddal lesz előbb-utóbb bajod, hanem a szíveddel, a májaddal, az ereiddel a hasnyálmirigyeddel. Ha semmi bajod jelenleg, akkor pedig el kell menni egy diatetikushoz, aki elmondja hogyan tudsz lefogyni. A fogyás mellett rendkívül fontos a testmozgás, mert anélkül nem tudsz tartós eredményt elérni.
2019. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
100%
31. Gyökér vagy. A pajzsmirigy nagyon sok mindentől lehet beteg. Pl, közeli ismerős csont vékony volt, sportolt, hogy legelább izmos legyen. Erre kiderült, hogy a pajzsmirigye rottyon van, gyereke nem lehet. A csaj 50 kg,175 cm. A buta vagy ne itt reklámozd.
2019. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!