Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nekem kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem kellett volna fizetnem, ha én hívtam el?

Figyelt kérdés

Tegnap randiztam egy csajjal, egész nap tök jól elvoltunk, sokat beszélgettünk és nevettünk.

2 helyen voltunk, én mindkét helyen fizettem a saját fogyasztásom de elvártam tőle is ugyanezt.

Több ember szerint is hatalmas bunkóság volt tőlem, mert hogy én hívtam el őt.

Kicsit láttam is rajta, hogy keserű szájízzel búcsúzott.

Borzasztóan hamar elrohant a végén, esélyt sem adva az első csóknak.

Azóta elég szűkszavú vagy nem is válaszol csak ritkán.

Balfasz voltam vagy teljesen okés volt a viselkedésem? Nekem kellett volna fizetnem ahogy a haverok mondják?

Nagyon tetszik, félek hogy nem lesz folytatás mert elb*sztam



2020. szept. 16. 17:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
0%

89


Mit nem értesz azon, aki fizetett fogyasztás esetén megy csak randira...ez kb a hostess szint.

Attól, hogy butaként fizetsz randiprostinak még nem vagy férfi csak balek, akit lehúznak;)

2020. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim ***** válasza:
97%

92 Rajtad kívül itt mindenkinek nyilvánvaló, hogy te rendelkezel csekély intellektussal. Kifejezetten óvodás szintű az "érvelésed". Nem kérdéssel feleltem a kérdésedre, hanem feltettem egy kérdést is a válaszom mellé. Ha kijártad a 8 általánost, akkor fel kéne fognod amit olvasol. Azt írtam, hogy én még egy havert is meghívok gond nélkül. Nem azt, hogy csak a barátaim vagyok képes meghívni.

Ismét felteszem neked a kérdést: ha szerinted egy férfi fizetős programra hív egy (szavaiddal élve) "idegen" nőt, akkor miért azzal fizettet akit meghívott? Kérdezem ismét, hogy miért állsz szóba "idegenekkel", miért hívod el akkor őket randira? Válassz egy narratívát, mert a kettő együtt nem megy.


"Én vagyok névtelen??? Nézz már a nickedre te, anonim:DDDDDD"


Talán nem csak fogyatékos, de még skizofrén is vagy. Ilyet sem írtam sehol, nem tudom ezt honnan szedted.



A többi pontra meg nem reagálok, mert azokat sem említettem, csak te találtad ki. Minden esetre jobbulást kívánok.

2020. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 anonim ***** válasza:
0%

93


Olvassad csak vissza magadnak a 90-es hozzászólásod s addig csak fúrja válaszaimra a kíváncsiság azt a lógó húsos, úszógumis oldalaidat;)))

2020. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/102 anonim ***** válasza:
97%
#93 Szerintem ne vitatkozz ezzel a fogyatékossal mert olyan, mint galambbal sakkozni.
2020. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:
87%

94 Igen, az sejthető volt, hogy te kívül-belül undorító vagy, azért feltételezed azt, hogy más is hozzád hasonló. Tipikus egocentrikus, infantilis szemlélet. De lapozzunk.


Nagyon sajnállak amiért ennyire egyszerű vagy, hogy még mindig nem voltál képes önállóan értelmezni egy rövidke kis hozzászólást. A továbbiakban nem kívánom folytatni a veled való "beszélgetést", mert érdemben képtelen vagy hozzájárulni a társalgáshoz.

2020. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 anonim ***** válasza:
97%
95 Nem is fárasztom vele magam, szerintem ez be van rúgva.
2020. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 A kérdező kommentje:
#81 Válaszolgat de tő mondatok és nem ér rá ha kérdem mikor láthatnám újra. Szóval bukóvári, majd máshol mással okosabb leszek köszi a válaszokat
2020. szept. 18. 14:15
 98/102 anonim ***** válasza:
87%
Látom még mindig megy a vita, hogy ki fizessen, ha én hívok meg valakit, akkor én fizetek, ennyi, kész, pont.
2020. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 anonim ***** válasza:
16%

98

De ő csak randira hívta el, nem etetni-itatni.

Aztán betértek közös megegyezéssel egy itatóba...hol itt a meghívás, amit fizetned kellene...eh;)

2020. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 exronin ***** válasza:
100%
99, neked sincs csajod ugye?
2020. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!