Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nekem kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem kellett volna fizetnem, ha én hívtam el?

Figyelt kérdés

Tegnap randiztam egy csajjal, egész nap tök jól elvoltunk, sokat beszélgettünk és nevettünk.

2 helyen voltunk, én mindkét helyen fizettem a saját fogyasztásom de elvártam tőle is ugyanezt.

Több ember szerint is hatalmas bunkóság volt tőlem, mert hogy én hívtam el őt.

Kicsit láttam is rajta, hogy keserű szájízzel búcsúzott.

Borzasztóan hamar elrohant a végén, esélyt sem adva az első csóknak.

Azóta elég szűkszavú vagy nem is válaszol csak ritkán.

Balfasz voltam vagy teljesen okés volt a viselkedésem? Nekem kellett volna fizetnem ahogy a haverok mondják?

Nagyon tetszik, félek hogy nem lesz folytatás mert elb*sztam



2020. szept. 16. 17:50
 61/102 anonim ***** válasza:
98%

58: tudos, ezek ilyen illendő dolgok.


Én pl. orvos vagyok. Nálunk íratlan szabály, hogy kollégától nem fogadunk el pénzt. Ha megkérek egy kollégát, hogy nézzen meg engem vagy akár valamelyik rokonom, akkor annak ellenére, hogy tudom, hogy nem fog elfogadni semmit, azért csak megkérdem tőle, hogy "mivel tartozom?". Mert így illik. Mert nem veszem alapnak, hogy egy kvázi ismeretlen, akinek hasonló a munkája, mint nekem, ingyen nézegeti az összes ismerősöm soron kívül. De őszintén meglepődnék, sőt, kifejezetten etikátlannak tartanám, ha közölné, hogy akkor 15 ezer forint lesz... Megjegyezném a dolgot, és fordított esetben én is így viselkednék vele.


Ez is hasonló. Illik felajánlani, hogy fizetem a részem, de a férfinek meg illik az első randin állni a számlát.

Ha elfogadja, akkor kifizetem, de meglesz róla a véleményem, és nem biztos, hogy lesz kedvem második randihoz.

2020. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/102 A kérdező kommentje:
Tehát szerintetek már hiába keresem?
2020. szept. 16. 22:00
 63/102 anonim ***** válasza:
14%

61


Egy kis off:

Pedig orvosként illene egymást is pumpolniuk nem csak a rászorulókat, hogy érezzék, milyen "kedves" dolog meg ez a protekciózás;)

S ha a földön találnak egy borítékot, vajon össze is verekednek rajta, ha nem látja senki:DDD


Egy kis on:

Hála istennek, ilyen pénzéhes alja nőkkel sose volt dolgom, akik forintokban mérik a partnert, mert partnert kerestek nem pénztárcát.Gusztustalan s illemmel takargatni...

2020. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/102 anonim ***** válasza:
10%
F. még mindig téves a helyeslés.
2020. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/102 anonim ***** válasza:
2%

Rosszul csináltad, nekem eddig mindig a csajok fizettek mindent. Drága bor, piák, kávék, kaják. Aztán amikor nekem kellett volna esetleg visszaadnom, fizetnem, akkor eltűntem mint az aranyóra. :D De volt olyan nő, aki szó nélkül fizetmindent. Én elvoltam velük, jó drága italokat fogyasztottam.


Egyszer egy antipatikus beképzelt csajt hívtam meg a buliban koktélokra, jó drágára. A pultos miközben készítette, én "elmentem a mosdóba", ráhagyva a csajra két 6000-es koktélt. :DD megnéztem volna a fejét, amikor rájön, ő fizet. Ezt néha néha eljátszom egy - egy beképzelt nővel :D

2020. szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/102 anonim ***** válasza:
75%

"#58 bár nem en vagyok a 8-as de azt gondolom az a nő részéről egy gesztus ha felajánlja hogy fizet. Hogy lehessen látni nem aranyásó és nem arra megy hogy lenyúljon másokat.


Ez pont olyan gesztus mint hogy a férfi fizet első randin higy lehessen látni nem sajnal egy 600 ft-ot egy nőre aki elvileg érdekli.


Ez nem hülye teszt ha nem egy protokoll, egy jelzés, egy udvarias gesztus."


Ha a moziba én fizetek, nem hinném aranyásónak a nőt. Viszont ha ő felajánlja, akkor mivel én nem vagyok gondolatolvasó, nem tudnám, hogy ezt elfogadjam e vagy ne? Azt is hihetném, hogy ő akar fizetni félig. Tehát itt a protokollnak nem sok haszna van. Ha én hívok el egy nőt, inkább ne ajánlja fel, minthogy zavarja ha elfogadom. Azért nem lesz aranyásó, ha a moziba én fizetek neki is. Ha nyaralni mennénk és akkor fizetném az ő költségét is, akkor lenne az. Viszont gondolatolvasó meg nem vagyok.

2020. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/102 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem 5000ft elég sok, kollégistaként abból az összegből 5 napig kajáltam. Én ilyen drága helyre nem mentem volna. Mert pár 100 ft picit más.


Igaz nem az összeg nagysága dönti el, de fizesse mindenki a saját fogyasztását, ha már ő fogyasztott... Nem kell belehalni. Lehet itt gesztusozni, meg ilyenekkel magyarázni, hogy miért nem akar fizetni... A buszjegyét is ki kellene fizetnem, amivel jött, meg a ruhát is, amiben megjelent?

2020. szept. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/102 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező, nem lehet tudni, hogy hiába keresed-e, mert te voltál vele a randin és te leveleztél vele korábban.

Én mindig fizetek a csajoknak, de engem kevesebbért is otthagytak a francba - ha tippelnem kell, most is ez van.


Legközelebb, ha randira viszel valakit, akkor ne hallgass a barom haverjaidra, hanem fizess, és utasítsd vissza, ha a csaj fizetni akar. Ha nagyon ragaszkodik a fizetéshez, akkor baj van, mert a csaj femináci lehet - az ilyenekkel csak óvatosan.


Ha a csaj hív, hogy üljetek be valahová, akkor is ajánld fel, hogy fizeted az egészet, de fogadd el, ha a csaj fizetni akar.


Te magad mondtad, hogy kár azért a rongyos 5000 Ft-ért, mert szívesen kifizetted volna. Hát, igen. Legközelebb eszedbe fog ez jutni.

2020. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/102 anonim ***** válasza:
2%
Ezzel talán megjegyzed, hogy ígyis-úgyis fizetsz a szexért, vagy közvetlenül vagy közvetve, de fizetsz. Kivéve, ha nem vagy valami nagyon jóképű színész, akkor neked fizetnek. :D
2020. szept. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/102 anonim ***** válasza:
90%
#67-es, akkor hívjad el olyan helyekre a csajokat, ahol nem kell többet fizetni, mint pár száz forint. Nem tudom, hogy 2020-ban hol van ilyen hely. Pl. ketten megehettek egy halkonzervet is a Dunaparton, az kijön egy 100-asból. Buszjegyet nem kértek tőlem még csajok soha, de bennem sem merült fel, hogy ki kellene fizetnem.
2020. szept. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!