Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nekem kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem kellett volna fizetnem, ha én hívtam el?

Figyelt kérdés

Tegnap randiztam egy csajjal, egész nap tök jól elvoltunk, sokat beszélgettünk és nevettünk.

2 helyen voltunk, én mindkét helyen fizettem a saját fogyasztásom de elvártam tőle is ugyanezt.

Több ember szerint is hatalmas bunkóság volt tőlem, mert hogy én hívtam el őt.

Kicsit láttam is rajta, hogy keserű szájízzel búcsúzott.

Borzasztóan hamar elrohant a végén, esélyt sem adva az első csóknak.

Azóta elég szűkszavú vagy nem is válaszol csak ritkán.

Balfasz voltam vagy teljesen okés volt a viselkedésem? Nekem kellett volna fizetnem ahogy a haverok mondják?

Nagyon tetszik, félek hogy nem lesz folytatás mert elb*sztam



2020. szept. 16. 17:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 anonim ***** válasza:
97%

" első randin én fizessem drága zabálását"


Te suttyó paraszt, akkor mi a f.nak étterembe hívod? Nem kell fizetni a zabálását, senki se kérte. El lehet menni sétálni is. Nem csodálom, hogy nincs nőtök.

2020. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 anonim ***** válasza:
98%
#13 Egyáltalán nem hülye, nőként én is így vagyok vele. Meg akarom adni az esélyt neki, hogy ha nem jöttem be neki, ne érezze lehúzásnak. Ha meg bejöttem neki, akkor ezt abból is látom hogy nem fogadja el. Amúgy ha ő hív meg, eleve neki kéne fizetnie, ez az illem. És az is hogy felajánlom neki a lehetőséget, hogy ha nem akar, ne fizessen. És ennek semmi köze a nemekhez, ez már egy rég kialakult dolog. Mondjuk teljesen más ha nem csak egy kávét iszunk, akkor ott helyen vissza szoktam hívni, és komolyan is gondolom. És a második randin is én fizetek és azt is komolyan gondolom. De az elsőn azt gondolom, azt döntse el, megérte-e neki a randi.
2020. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim ***** válasza:
100%

Ezt el. Nincs visszut. Amugy egybol leesett neki, hogy minden garast a fogadhoz versz. Sajnalsz par ezer ft-ot kifizetni ket szamlara, egy szamodra vonzo lanynak? Es raadasul te hivtad el...Valosagos paraszt vagy.

Elso randin a parom fizetett, aztan hol en hol o. Azota is egyutt vagyunk...

2020. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 anonim ***** válasza:
15%
Nem prostituált vagy sugarbaby vagyok, hogy pénzért meg lehessen vásarolni vagy költeni kelljen rám! Meg szoktam beszélni még a randimeghívás alkalmával a pasival, hogy állom a saját fogyasztásom. Ha nagyon erősködik, hogy ő márpedig fizetni akar, akkor az negatív pont.
2020. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 anonim ***** válasza:
96%

Ki beszélt itt drága étteremről? Azt se írta a kérdező, hogy hol voltak. Azt se, hogy mit fogyasztottak.


Kérdező: őszintén, minek hívtad meg, ha nem akarod fizetni? Teljesen feleslegesen járattad le magad.

2020. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 A kérdező kommentje:

Ezek szerint lehet azt hiszi, hogy nekem nem tetszik, ezért kértem minden helyen külön számlát?

Azóta hirtelen nem ér rá, pedig nagyon bejön nekem.

2020. szept. 16. 18:38
 27/102 A kérdező kommentje:

2 helyen voltunk, úgy 5ezer volt a része összesen

Kérdeztem tőle ott, hogy nem gond e neki, ha mindenki fizeti amit fogyaszt. Ott láttam hogy húzza a száját, de végül mondta hogy persze oké

2020. szept. 16. 18:40
 28/102 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ebből ekkora sz*r lesz egy ilyen piti dologból
2020. szept. 16. 18:41
 29/102 anonim ***** válasza:
19%

Ha nekem nem jön be egy nő az első randin, és tudom, hogy úgyse lesz folytatás, biztosan nem fogom kifizetni az ő részét!

Bunkónak tart majd? Kit érdekel, hogy mit gondolom majd rólam egy vadidegen, akihez semmi közöm nem lesz?

2020. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 anonim ***** válasza:
96%
De akkor minek hívtad meg?
2020. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!