Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nekem kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem kellett volna fizetnem, ha én hívtam el?

Figyelt kérdés

Tegnap randiztam egy csajjal, egész nap tök jól elvoltunk, sokat beszélgettünk és nevettünk.

2 helyen voltunk, én mindkét helyen fizettem a saját fogyasztásom de elvártam tőle is ugyanezt.

Több ember szerint is hatalmas bunkóság volt tőlem, mert hogy én hívtam el őt.

Kicsit láttam is rajta, hogy keserű szájízzel búcsúzott.

Borzasztóan hamar elrohant a végén, esélyt sem adva az első csóknak.

Azóta elég szűkszavú vagy nem is válaszol csak ritkán.

Balfasz voltam vagy teljesen okés volt a viselkedésem? Nekem kellett volna fizetnem ahogy a haverok mondják?

Nagyon tetszik, félek hogy nem lesz folytatás mert elb*sztam



2020. szept. 16. 17:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/102 anonim ***** válasza:
7%

100


Mi van, nem megy a válasz s személyeskedni próbálsz inkább:DDD

Valakinek meg esze nincs úgy látom;)

2020. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/102 anonim ***** válasza:
49%

Nekem pár.éve nehéz volt elfogadnom, ha valaki meg akart hívni valamire, első randin. Sőt, sokadik randin. Nem tudnám megmondani miért, de kellemetlenül éreztem magam tőle. Az feküdt, hogy mindenki fizeti a sajátját.

Sok véleményt hallgattam erről. A körmösnél, az összes nő fel volt háborodva, hogy a pasi mekkora bunkó, hogy nem fizette a kávémat.

Volt olyan srác, aki tök jól kifejtette, hogy durva lenne ha minden egyes randinál, a mai felgyorsult, villámrandis világban, neki kéne fizetni.

Én azt vallom, legyen közös megegyezés. Nekem illik felajánlani, hogy fizetem a részem, a pasi meg eldönti hogy meg szeretne e hívni, vagy nem. Ha igen, akkor illene elfogadnom. Ha alakul valami, akkor.már úgyis rugalmasabban lehet kezelni a későbbiekben.

De na.

29/N

2021. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!