Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nekem kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem kellett volna fizetnem, ha én hívtam el?

Figyelt kérdés

Tegnap randiztam egy csajjal, egész nap tök jól elvoltunk, sokat beszélgettünk és nevettünk.

2 helyen voltunk, én mindkét helyen fizettem a saját fogyasztásom de elvártam tőle is ugyanezt.

Több ember szerint is hatalmas bunkóság volt tőlem, mert hogy én hívtam el őt.

Kicsit láttam is rajta, hogy keserű szájízzel búcsúzott.

Borzasztóan hamar elrohant a végén, esélyt sem adva az első csóknak.

Azóta elég szűkszavú vagy nem is válaszol csak ritkán.

Balfasz voltam vagy teljesen okés volt a viselkedésem? Nekem kellett volna fizetnem ahogy a haverok mondják?

Nagyon tetszik, félek hogy nem lesz folytatás mert elb*sztam



2020. szept. 16. 17:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 A kérdező kommentje:
18:46 én nem úgy hívtam meg, hogy gyere menjünk ide-oda és akkor én állom
2020. szept. 16. 18:48
 32/102 anonim ***** válasza:
96%

Hát barátom akkor most megtanultad a leckét: ha te hívod meg akkor te fizetsz! S általában amúgy is a férfi, pláne az első randin.

Ja amúgy a "szabály": a férfi alapból fizetni akar, de a nő felajánlja hogy fedezi a részét, amit a férfi nem fogad el (különösen nem első randin).

2020. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 anonim ***** válasza:
6%

Hagyjátok már ezzel a meghívás dumával!!


Azt is ugyanúgy elvárják a nők, hogy a pasi hívja el a nőt, ergo ezzel már bele is van kényszerítve abba, hogy a férfi fizessen (mert ezt is elvárják!).


Tehát feltételeket szabtok:

1. A férfi hívja el a nőt!

2. Az elhívó fizessen!


Nem érzitek ezt kicsit nevetségesnek, hölgyeim, hogy már az elsővel ki is van kényszerítve a második, és utána meg azzal takaróztok, hogy ő hívta el (amikor ezt is elvárjátok??)?

2020. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/102 A kérdező kommentje:
Ha bejövök neki komolyan ennyi elég is hogy lekoptasson ilyen alpári módon?
2020. szept. 16. 18:56
 35/102 A kérdező kommentje:

18:54 én is hasonlóan gondolom


Azóta tett célzásokat hogy ő szereti ha valaki igazi férfiként viselkedik

De basszus nehogy már akkor legyek csak férfi ha állom azt a roh*dt 5ezret

2020. szept. 16. 18:58
 36/102 anonim ***** válasza:
96%

"Azt is ugyanúgy elvárják a nők, hogy a pasi hívja el a nőt, ergo ezzel már bele is van kényszerítve abba, hogy a férfi fizessen (mert ezt is elvárják!)."


Már ezerszer leírtuk, de akkor még egyszer: nem kötelező olyan randira hívni, ami pénzbe kerül. A férfi hív el általában, ő választja meg a helyet is. Ha ennyire spúr szar, hogy egy 300 forintos kávétól kiakad, akkor hívja el sétálgatni és meg van oldva.

De az igen is szánalmas, hogy a férfi választ helyet (ergo oylat, ami neki mondjuk belefér), aztán a nőtől várja, hogy fizesse a részét.

2020. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 anonim ***** válasza:
96%

"De basszus nehogy már akkor legyek csak férfi ha állom azt a roh*dt 5ezret"


Hidd el, ha az első helyen fizettél volna, akkor a második helyen visszahív. Nálunk is így volt az első randin. Kajáltunk egy olcsóbb helyen, párom fizetett. Utána felvetettem, hogy együnk egy sütit, igyunk egy kávét, azt én fizettem.

2020. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 anonim ***** válasza:
100%

Az elején mindig te fizess még ha felajánlja akkor is.

Sajnálom hogy így alakult, legközelebb fektess be kicsit többet

2020. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 anonim ***** válasza:
0%

"Már ezerszer leírtuk, de akkor még egyszer: nem kötelező olyan randira hívni, ami pénzbe kerül. A férfi hív el általában, ő választja meg a helyet is. Ha ennyire spúr szar, hogy egy 300 forintos kávétól kiakad, akkor hívja el sétálgatni és meg van oldva."


Saját magad cáfoltad meg angyalom!! Szóval ha csak sétálni hívná el első randin, egyből "spúr szar"-nak tartaná a nő!! Tehát erre is rá van kényszerítve, hogy valami menő fizetős helyre vigye, mert egyből meg lesz bélyegezve, meg le lenne nézve!

Önoltottad magad, barátom!

2020. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kivel lógok úgy, hogy mindenki a magáét fizeti? A haverokkal. A randi meg úgy néz ki, hogy egymást meghívogatják. Igen, a férfié szokott lenni a kezdeményező szerep ebben. Mint itt írták, ha az első helyen meghívod, ő vissza hívott volna, ha normális nő. Na mindegy, ezt elszúrtad.
2020. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!