Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nekem kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem kellett volna fizetnem, ha én hívtam el?

Figyelt kérdés

Tegnap randiztam egy csajjal, egész nap tök jól elvoltunk, sokat beszélgettünk és nevettünk.

2 helyen voltunk, én mindkét helyen fizettem a saját fogyasztásom de elvártam tőle is ugyanezt.

Több ember szerint is hatalmas bunkóság volt tőlem, mert hogy én hívtam el őt.

Kicsit láttam is rajta, hogy keserű szájízzel búcsúzott.

Borzasztóan hamar elrohant a végén, esélyt sem adva az első csóknak.

Azóta elég szűkszavú vagy nem is válaszol csak ritkán.

Balfasz voltam vagy teljesen okés volt a viselkedésem? Nekem kellett volna fizetnem ahogy a haverok mondják?

Nagyon tetszik, félek hogy nem lesz folytatás mert elb*sztam



2020. szept. 16. 17:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/102 anonim ***** válasza:
94%

"Tehát erre is rá van kényszerítve, hogy valami menő fizetős helyre vigye"


Hú bmeg, egy 300 forintos kávé tényleg hihetetlen nagy összeg.

Igen is spúr szar valaki, ha ennyit sajnál a másik emberre, akit meg akar ismerni. De ha valaki sétálni hív, akkor nem egyből azt feltételezem, hogy spúr szar, lehet, hogy csak szeret sétálgatni és séta közben több téma jön elő (mivel mindig lát valamit az ember), mint egy vacsora közben. Ha viszont elhív kávézni, aztán szarrágóskodik 300 forinton, akkor randizzon saját magával.

2020. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/102 anonim ***** válasza:
2%

Tehát összefoglalva az itteni nőneműek (mert nőnek nem nevezném őket) válaszait:


1. Elvárják, hogy a férfi hívja meg a nőt!

2. Elvárják, hogy a férfi fizessen!

3. "Engedik", hogy ne fizetős helyre vidd első randin, de akkor meg spúr szarnak fognak tartani!

4. Szóval azt is elvárják, hogy fizetős helyre vidd!


Nem csoda, hogy el fognak terjedni a szexrobotok, ilyen "nők" mellett, akikbe egy minimális logika sem szorul!

2020. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/102 anonim ***** válasza:
0%
41. Miért, neked megerőltető a 300 ft-os kávé, hogy megismerd a pasit? Vagy te nem akarod? Akkor minek fogadtad el az elhívát? Nem kötelező! Valójában te vagy a spúr szar!
2020. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/102 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó: Hiába vered magad, nekem van értelmes párkapcsolatom, feltételezem, veled ellentétben:)

És mint mondtam: a páromnak eszembe nm jutott az első randi első helyén kifizettetni velem a számlát. Cserébe a cukrászdában meg fizettem én. Ugyanis ez nem arról szól, hogy az ember le akarja húzni a másikat, csupán egy gesztust várna el. Mondjuk azt, hogy ha már annyira érdeklem, hogy elhív randira és meg akar ismerni, akkor ne szarrágóskodjon párszáz forinton. Azóta sem vesztünk össze soha a pénzen, mindenkettőnknek alap, hogy közösen fizetünk, vagy hol az egyik fél, hol a másik.

2020. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/102 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo milyen idos vagy? Eleg gyerekes a viselkedesed..

Alpari modon lekoptat? Miert alpari? Mert nem akar semmit egy ilyen soher palival mint te?

Annyira fajt volna az az 5 ezer ft? Lehet, hogy ha meghivtad volna az elsore, akkor a kovetkezot o fizette volna. Ezt mar nem tudjuk meg, de egy biztos: ezt a lanyt elfelejtheted es maskor ha randizol egy lannyal, akkor viselkedj uriember modjara!

2020. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/102 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan egyértelmű mint az 1*1.

Ha az alap dolgokkal nem vagy tisztában akkor sürgősen beszélj egy idősebb, tapasztaltabb férfival ezekről a dolgokról.

2020. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/102 anonim ***** válasza:
98%
Tök jófej volt a csaj. Én már a második helyre sem mentem volna át, ha így bánik velem aki randira hívott.
2020. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/102 A kérdező kommentje:
én 25, csaj 20 de szerintem ez nem igazán számít
2020. szept. 16. 19:51
 49/102 A kérdező kommentje:

Azért alpári mert akkor miért nem ott mondta , hogy neki ez nem ok

Most meg lapít mint szar a fűben.

Nem fájt volna azaz 5e, de anyagilag ugyanott lettünk volna ha az első helyen én, másodikon ő perkál

Legalább mondaná meg, hogy nézd xy nem vagyok rád kíváncsi ezekután

helyette csak nem ír

Így jóvá sem tudom tenni

2020. szept. 16. 19:55
 50/102 anonim ***** válasza:
96%
Huu kérdező, maradj a legónál vagy a videojátéknál, neked nem való még barátnő. Mekkora paraszt dolog már első randin fizettetni a csajjal. Az én szememben sem lenné férfi vagy gavallér. Tök megalázó lehetett szegény csajnak, hogy pár szaros ezrest nem vagy képes kifizetni azért, hogy jól érezze magát. 3-4. randi már más, de könyörgöm ne legyetek már ennyire fukarak
2020. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!