Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nekem kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem kellett volna fizetnem, ha én hívtam el?

Figyelt kérdés

Tegnap randiztam egy csajjal, egész nap tök jól elvoltunk, sokat beszélgettünk és nevettünk.

2 helyen voltunk, én mindkét helyen fizettem a saját fogyasztásom de elvártam tőle is ugyanezt.

Több ember szerint is hatalmas bunkóság volt tőlem, mert hogy én hívtam el őt.

Kicsit láttam is rajta, hogy keserű szájízzel búcsúzott.

Borzasztóan hamar elrohant a végén, esélyt sem adva az első csóknak.

Azóta elég szűkszavú vagy nem is válaszol csak ritkán.

Balfasz voltam vagy teljesen okés volt a viselkedésem? Nekem kellett volna fizetnem ahogy a haverok mondják?

Nagyon tetszik, félek hogy nem lesz folytatás mert elb*sztam



2020. szept. 16. 17:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/102 anonim ***** válasza:
95%
Szomorú, hogy ilyen alap dolgokat nem tanítanak a suliban és a családban.
2020. szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/102 anonim ***** válasza:
91%
Anno a férjem az első randira egy új helyet ajánlott, mert kipróbálta volna. Kipróbáltuk, természetesen ő fizetett. Második randi séta volt, én szomjas lettem, megkérdeztem, hogy beülhetünk-e valahova. Ott természetesen én fizettem. Intelligens embereknél ez így megy.
2020. szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/102 anonim ***** válasza:
21%
Hát igen,neked kellett vagy volna fizetned, most már mindegy, majd valahogy jóvá teszed, ha lesz még lehetőséged. Más: Azt én sem értem, hogy egyes nők, mint a 3-as válaszoló is minek ajánlja fel, hogy fizeti a részét, ha közben azt szeretné, hogy a férfi fizessen.
2020. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/102 anonim ***** válasza:
85%
A nemek közti egyenlőség hozott magával egy kis zűrzavart a randevúzás terén. Gyakorlatilag mindent szabad. Vannak nők, akik elvárják, hogy a férfi fizessen a randin (pláne első randin). Vannak, akik nem várják el, de szívesen elfogadják a meghívást. És vannak olyan hölgyek is, akik sértésnek érzik, ha a férfi akarja fizetni a fogyasztásukat, mert úgy érzik, ezzel még akarja őket vásárolni a férfi. A feladat az lenne, hogy olyan partnert találj, akivel egyezik az értékrendetek. Valószínűleg a tegnapi partnereddel nem lesz több randi. De ez nem is baj, mert nem illetek össze.
2020. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/102 anonim ***** válasza:
75%
Én biztos kifizettem volna a helyedben a randit. Hármas azt elárulod, hogy minek ajánlod fel, ha az is negatív ha a pasi elfogadja? Akkor már inkább úgy ajánld fel, hogy nem baj ha elfogadja. Mert ez, hogy felajánlod, de már maga a felajánlás is olyan, hogy nem jó ha elfogadja, ez olyan gáz mint a kérdező helyzete. Értitek azt mondja a pasinak, hogy kifizeti a részét, viszont kiakad rajta ha elfogadja az ajánlatát amit fel se kellett volna tennie. Még, hogy nem nehéz kiigazodni egyeseken.
2020. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/102 anonim ***** válasza:
96%
8: Ha elfogadja, kifizetem. Egyszerűen csak ez is információ értékkel szolgál. Egyszerűen anyagias, szarrágó embernek gondolom, ha képes pár száz forintot elfogadni/elkérni. Nem hiszem, hogy ilyen emberre lenne szükségem. Ha ennyire sajnálja rám a pénzt, akkor nem kell randira hívni. Vagy hívjon olyan helyre, ahol nem kell fizetni (pl. sétálgassunk).
2020. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/102 anonim ***** válasza:
16%
#16 már elsőre is értettük hogy mit írtál, de ettől mrb bocs, de itt te vagy a hülye.
2020. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/102 anonim ***** válasza:
0%
Jól csináltad, tesó! Ha emiatt nem keres, akkor legalább tudod, hogy egy aranyásóval volt dolgod!
2020. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/102 anonim ***** válasza:
95%

Miért? Mert más a véleményem, mint neked? Egyébként érdekes módon eddig mindig olyan férfiakkal találkoztam, akiknek eszükbe nem jutott volna elfogadni.


Nektek sem jó ám semmi. Ha egy nő fel sem ajánlja, hogy fizeti a részét, akkor aranyásó. Plusz képesek vagytok kiakadni, mert pénzt kell áldozni egy randira. Ha valaki ennyire spúr, akkor

a) nem kell randizni

b) olyan helyre kell vinni a lányt, ami ingyen van vagy olcsó


Tiszta szánalom, mikor a srác elviszi első randira egy bazidrága étterembe a csajt, de közben azt lesi, hogy nehogy a drágább kaják közül válasszon. Aztán vérig van sértődve, ha a nő nem fizeti ki a részét, hiszen "milyen drága volt és nem is kapott cserébe semmit".

2020. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/102 anonim ***** válasza:
1%
Ha egy nő elvárja hogy első randin én fizessem drága zabálását, én is jogosan várhatom el, hogy utána leszop a kocsiban.
2020. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!