Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nekem kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem kellett volna fizetnem, ha én hívtam el?

Figyelt kérdés

Tegnap randiztam egy csajjal, egész nap tök jól elvoltunk, sokat beszélgettünk és nevettünk.

2 helyen voltunk, én mindkét helyen fizettem a saját fogyasztásom de elvártam tőle is ugyanezt.

Több ember szerint is hatalmas bunkóság volt tőlem, mert hogy én hívtam el őt.

Kicsit láttam is rajta, hogy keserű szájízzel búcsúzott.

Borzasztóan hamar elrohant a végén, esélyt sem adva az első csóknak.

Azóta elég szűkszavú vagy nem is válaszol csak ritkán.

Balfasz voltam vagy teljesen okés volt a viselkedésem? Nekem kellett volna fizetnem ahogy a haverok mondják?

Nagyon tetszik, félek hogy nem lesz folytatás mert elb*sztam



2020. szept. 16. 17:50
 71/102 anonim ***** válasza:
40%
Engem abszolút nem zavart volna,ha nekem kell fizetni a meghívásokat,viszont ilyenkor elvárnám,hogy megbeszéljük.
2020. szept. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 anonim ***** válasza:
55%
Mit ivott, kajált 5000-ért?
2020. szept. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 exronin ***** válasza:
97%

Ha nem akarod elfogadni amit a többiek írnak és továbbra is így gondolod, akkor nem igen lesz dugás mással sem.

Nem, tényleg nem vagy férfi. Hisztis, sóher kamasz vagy, akinek lövése sincs, hogy hogy is működik az ilyesmi.

2020. szept. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/102 anonim ***** válasza:
13%

73

Ha te csak pénzért kapsz dugást írásod szerint, akkor te csak prostikkal jársz s erre vagy büszke:DDD


A hisztis a csaj, aki pénzért randizik egy férfival hostessként s nem azért, amiért a férfi vele-párkapcsolatért;)

2020. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/102 anonim ***** válasza:
88%

Én fiatal lányként is mindig visszahívtam a partnerem a kis zsebpénzemből. Mondjuk az is igaz, hogy olcsó helyekre jártunk, és max fröccsöztünk. De nem szórakoztunk azzal, hogy aprót számoltunk az asztalon.

Sőt, utána kapcsolatunk alatt többet költöttem rá, mint ő énrám. De mégsem vagyok felháborodva, hogy jaj véget ért a kapcsolatunk és mínuszban szálltam ki belőle. Akkor egy egység voltunk és kész ez ezzel jár. Szívből adtam neki azt, amit kapott és nem bánom.

Egyébként meg nem értem, miért kell stárbáksba kávézni, ha nincs pénzetek. Múltkor láttam egy ilyet a melletünk lévő asztalnál, hogy kis bokavillantós pávagyerek a lányra mordult, hogy jöjjön be ő is fizetni. Nagyon szomorú látvány volt. Ha nincs pénz, miért nem mennek sétálni??

2020. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem 5000ft elég sok, kollégistaként abból az összegből 5 napig kajáltam. Én ilyen drága helyre nem mentem volna. Mert pár 100 ft picit más."


Én mondjuk azt kifizetném, ha ma randiznék valakivel. Biztos olyat hívnék el, akire megéri azt rákölteni.

2020. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 A kérdező kommentje:

Oké elfogadom úgy látom én k*rtam el ezt már egyértelmű, az itteni vélemények és az ismerőseim véleménye alapján.

Plusz nem válaszol nekem gondolom ez is egy jel. Majd legközelebb igyekszem jobban csinálni.



Teljesen mindegy mit fogyasztottunk, de azért válaszolok, először megittunk egy kávét és ettünk mellé egy sütit, majd kis séta és vacsizni bementünk egy étterembe ott egy kis pizza és egy pohár ital.


Itt nem arról van szó, hogy le vagyunk égve vagy sem, hanem arról hogy mindenki fizette a sajátját és ezt jól csináltam egy, vagy sem.

2020. szept. 17. 10:36
 78/102 anonim ***** válasza:
91%

77 Ez teljesen rendben van, haverok között. Úgy kezelted ezt a nőt-akiben potenciális partnerjelöltet látsz-mint egy havert. Én az ellenkező nemű haverjaimmal szoktam felváltva, körönként fizetni. De sokszor meghívtam már egy pár italra, ételre, fagyira a barátnőimet is, ők meg máskor viszonozták.


Nem értem, én nagyon rossz véleménnyel lennék egy olyan férfiről, aki elvileg férfi-női viszonyban akar velem ismerkedni, de még annyiba sem néz engem, mint én nő létemre a barátaimat.

2020. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 anonim ***** válasza:
0%

78


De, miért hívnál meg egy idegent, mert nem a barátod még, se ismerősöd;)

Józsi bácsit, kit sose láttál, mégse hívod meg..., mert lehet nincs szoknyában? :))


Másrészt látni, amit látni, ha keveset költesz egy nőre, akkor is leír...séta s egy fagyi?? Mit képzelsz???, ha sokat költesz, akkor jól lakik s máskor is elvárja...viszonozni...hát addigra "nem ér rá";)


Sose érezted azt, hogy egy első meghívással megvesznek téged, eladod magadat az estére???

S azt se érezted, hogy pocsék a partner, de mivel "megvett" estig, itt kell csücsülnöd???

S ő vajon egy ilyen kényszerű ücsörgésed láttán, sose gondolta, hogy "ezt a libát is csak jól megetettem"...


Mit gondolsz ezekről, illem, ez a marhaság s egyenesség az ilyen?

2020. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 anonim ***** válasza:
16%
Most megértetted a női gondolkodást, nem baj, tanultál ebből.
2020. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!