Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nekem kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem kellett volna fizetnem, ha én hívtam el?

Figyelt kérdés

Tegnap randiztam egy csajjal, egész nap tök jól elvoltunk, sokat beszélgettünk és nevettünk.

2 helyen voltunk, én mindkét helyen fizettem a saját fogyasztásom de elvártam tőle is ugyanezt.

Több ember szerint is hatalmas bunkóság volt tőlem, mert hogy én hívtam el őt.

Kicsit láttam is rajta, hogy keserű szájízzel búcsúzott.

Borzasztóan hamar elrohant a végén, esélyt sem adva az első csóknak.

Azóta elég szűkszavú vagy nem is válaszol csak ritkán.

Balfasz voltam vagy teljesen okés volt a viselkedésem? Nekem kellett volna fizetnem ahogy a haverok mondják?

Nagyon tetszik, félek hogy nem lesz folytatás mert elb*sztam



2020. szept. 16. 17:50
 51/102 anonim ***** válasza:
100%

"anyagilag ugyanott lettünk volna ha az első helyen én, másodikon ő perkál"


Anyagilag. De ez gesztus. És a lány valószínűleg a gesztust hiányolta, nem azt a tetves 5000 forintot.

2020. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/102 anonim ***** válasza:
96%

Ezt úgy látom, nem fogod megérteni. Ezt nem lehet mondani. Ez nem úgy működik, hogy figyelj, Józsi, én azt szeretném, hogy te fizess és akkor utána ha bemegyünk valamire még visszahívlak vagy legközelebb én fizetek, jó így? Mert a te részedről a gesztus akkor is elveszett. Ha te ezt eleve nem érted meg, akkor valóban nem vagy férfias ezen a téren. A viselkedésünk mindig fontos az első randikon, mert ez alapján is megismerjük egymást. Ő most látta, hogy spúr vagy, nem ismered az illemet és nem is érdekel ő téged igazán hiszen nem akartál beleinvesztálni az első randiba.

Míg neked is sok mindent elárul, ha fel sem ajánlja, hogy fizet, vagy ha kiveri a hisztit amiért ezt csinálod vagy a képedbe önti a piát és otthagy.

2020. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/102 anonim ***** válasza:
98%

Figyu, ez a lany mar adott neked masodik eselyt. Az elso az volt, amikor eloszor ultetek le fogyasztani. Ott mar beegtel..gondolta ad meg egy eselyt, erre puff..a masodik probat sem sikerult kiallnod. Innentol kezdve koszoni szepen, nem ker beloled.


Ui: mi az, hogy anyagilag ugyanott lettetek volna? talan az elso fogyasztasnal elore tudtad, hogy mennyi lesz a masodik?

2020. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/102 anonim ***** válasza:
7%

Az a csaj, amelyik ilyenen problémázik csak egy libanc...tojd le s örülj, hogy egy aranyásótól megszabadultál;)


Gusztustalan, amikor egy nő randin elit prostit játszik...fizess kandúr, fizess, mert megyek haza....pfff.

2020. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/102 anonim ***** válasza:
91%

Erre mondják hogy etikett. Vannak bizonyos íratlan szabályok egy első randin, amiket ha valaki "nem tart be" nagyon sok rosszat elmondhat az illetőről.

Első randin tök alap (ha a férfi az elhívó fél, bár szerintem ha a nő hív meg ott is jól kiveheti magát) hogy a férfi fizet, a nő felajánlja hogy állja a részét de a férfi NEM fogadja el. Ezzel csak azt árulod el magadról hogy sóher vagy, ami lehet nem igaz, de mindegy mert neki ez jön le.


Hiába dobalózik mindenki ezzel a nagy egyenlőséggel (amivel egyébként nem teljesen értek egyet), az egyenlőséget NE keverjük össze bizonyos szerepekkel. A női-férfi szerepekkel. Annak hogy egy nő pl szavazhat annak SEMMI köze bizonyos nemi szerepekhez amik jobb lenne ha megmaradnának, mert mindenkit csak összezavar. Eddig legalabb volt egy alap protokoll amit mindenki ismert de mostmár senki nem tudja mit kéne tenni vagy hogyan. Mint ez az első randis fizetés is. Nem kell draga helyre menni nyilván.


És nem azt mondom hogy egy nő nem kezdeményezhet, mert DE (jelzem én is megtettem már) de bizonyos ertelemben egy nő igenis maradjon nő egy férfi meg legyen férfi. Nyilván később már megegyezés kérdése ki mit fizet, hogyan, feles vagy mindenki a sajatjat stb de első randin szerintem ez alap.

2020. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/102 anonim ***** válasza:
98%
Te kiírtad ezt a kérdést. Véleményt vártál. Erre mindenkire rátámadsz aki ellent mond neked. Valóban érett lehetsz...
2020. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 anonim ***** válasza:
95%
F. is itt volt, amint látom, de nem nyert. :D
2020. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/102 anonim ***** válasza:
0%

"8: Ha elfogadja, kifizetem. Egyszerűen csak ez is információ értékkel szolgál. Egyszerűen anyagias, szarrágó embernek gondolom, ha képes pár száz forintot elfogadni/elkérni. Nem hiszem, hogy ilyen emberre lenne szükségem. Ha ennyire sajnálja rám a pénzt, akkor nem kell randira hívni. Vagy hívjon olyan helyre, ahol nem kell fizetni (pl. sétálgassunk)."


Szerintem ha felajánlás nélkül kifizetné, akkor nem is szarrágó annyira. Nem azért fizetne akkor, mert szarrágó, hanem mert felajánlottad, ha nem tetted volna, ő fizetne. Ha ez ekkora baj, nem kéne felajánlani. Mert ez esetben az ő szarrágóságát úgymond te idézted elő, ő nem tudhatja, hogy ez egy hülye teszt, amibe nem kéne belemennie. Lehet, hogy én is elfogadnám, még akkor is, ha ez eszembe se jutna fizetni, csak valakinek kedve lett tesztelgetnie engem.

2020. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/102 anonim ***** válasza:
50%
#57 F csak helyeselt valakinek aki pont ugyanígy gondolkodik erről, mint ő.
2020. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/102 anonim ***** válasza:
97%

#58 bár nem en vagyok a 8-as de azt gondolom az a nő részéről egy gesztus ha felajánlja hogy fizet. Hogy lehessen látni nem aranyásó és nem arra megy hogy lenyúljon másokat.

Ez pont olyan gesztus mint hogy a férfi fizet első randin higy lehessen látni nem sajnal egy 600 ft-ot egy nőre aki elvileg érdekli.

Ez nem hülye teszt ha nem egy protokoll, egy jelzés, egy udvarias gesztus.

2020. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!