Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők utálják ha rossz pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők utálják ha rossz pasi flörtöl velük?

Figyelt kérdés
Ilyenkor berágnak? Vagy mit éreznek? Kit tudnák nyírni a csávót?
2022. jan. 18. 12:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/169 anonim ***** válasza:
93%

Nem akarok nekik rosszat, csak várom, hogy elmenjenek, mert a többségük nem érti a nemet. Nem értik, hogy nem érdeklődöm, nem értik, hogy párom van, nem értik, hogy az apám lehetne, nem értik, hogy zavarnak. A flörtöléshez eleve mindkét félnek benne kell lennie, ha egyoldalú a dolog, akkor csak nyomulsz.


Egy ideig információpultban dolgoztam és annyian jöttek oda hozzám ismerkedni, hogy szörnyű. Nem az a bajom, hogy nem jóképűek, hanem hogy nem hagynak békén. És igen, amikor ötször udvariasan nemet mondok neki, akkor hatodjára már beszólok neki, akkor már nem érdekel, ha megbántom.


Szerencsére az egyik teremőr mindig közelbe volt és vele volt egy kódjelzés, aminek a lényege, hogyha azt felmutattam, akkor jöjjön oda, mert problémás pasassal van dolgom. Szerencsétlennek annyi ilyet kellett kitessékelnie.

26/N

2022. jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/169 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen csajokkal mint a #7-es kifejezetten szórakoztató kefélni. Mindegyikük el van telve magától, hogy nem lehet őket elszakítani a párjuktól - akiben mellesleg semmi különös nincs, ez inkább a nő felsőbbrendűségéről szól - aztán nagyot koppannak, amikor szembetalálkoznak egy igazi férfival.


De még szórakoztatóbb szex után visszaküldeni őket a pasijuknak, aztán tiltani, törölni őket mindenhonnan. Utána telefonálni a spanoknak, és a kocsmában hatalmas röhögések közepette elmesélni, hogy micsoda fapinával kerültem össze.

2022. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/169 anonim ***** válasza:
90%

9, nem tudom, hogy mész oda nőkhöz, aki hozzám értelmesen jön oda és elsőre lelép, mikor jelzem, hogy nem, azzal soha nem voltam bunkó.

De én eleve nem szeretek bunkó lenni másokkal. Vannak emberek, nők és férfiak egyaránt, akiknek ez élvezet, mert ettől különbnek, többnek érzik magukat. Az ilyen embereket én, mint barát, vagy közeli ismerős is kerülöm. Ha ilyen típus a zsánered, ne lepődj meg a reakción. Ismerek ilyen lányokat. Őket valóban sérti a gondolat, hogy azt hitted lehet esélyed és, mint írtam jobban érzik magukat attól, ha ezt éreztetik is veled.

A harmadik meglátásom, hogy eleve csak annál kéne próbálkozz, aki nyitott. Soha nem értettem miért jön oda hozzám egy pasi 0 előzetes kontaktussal. Direkt nem szemezek, nem mosolygok, sok esetben teljesen kizárom a környezetem, nehogy félreértés legyen, mégis időről időre jön valaki. Mire fel?

Ha így ismerkedsz, tanuld meg észrevenni, kinél érdemes, sokkal kevesebb elutasításban lesz részed, főleg bunkó stílusban.

2022. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/169 anonim ***** válasza:
96%
12 aztán felébredsz arra, hogy elcseppentél és anyádnak ki kell mosni a gatyódat. :)
2022. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/169 anonim ***** válasza:
18%
Csak fideszes férfiakkal flörtölök.
2022. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/169 anonim ***** válasza:
3%

#14


Van otthon mosógép, szóval erre sincs szükség. Mellesleg 18 éves korom óta lényegében egyedül élek, mert anyám külföldre ment férjhez.

2022. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/169 anonim ***** válasza:
12%
Vagyis a lakásban van mosógép, ahol jelenleg vagyok.
2022. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/169 anonim ***** válasza:
13%

Nektek van mosógép?


Mosópor. Vagy mosókapszula?


🍟

2022. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/169 anonim ***** válasza:
94%

12


Mi bajod van azzal, ha valakinek van párja és nem szeretné megcsalni?

Nekem is van párom lassan 9 éve és soha az életben nem csaltam meg, pedig volt sok lehetőségem.


Ha egy férfi próbálkozik nálam, akkor kedvesen megköszönöm a bókot/érdeklődést, majd közlöm, hogy nem szeretnék semmit, mert van párom. Maximálisan elvárom, hogy már az első elmondásra értse meg a másik, és onnantól ne udvarolgasson, próbálkozzon, tarton tiszteletben. Ez nem jelenti azt, hogy mindenki rossz pasi a páromon kívül. De egyszerűen őt szeretem és mellette köteleződtem el, működik is, és nálam alap a hűség.


Azt nem te határozod meg, hogy kinek mennyire érdekes a párja, és ki kit lát igazi férfinak. Szerintem téged nem sokan, már bocs. Szépen bemutatkoztál.

2022. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/169 A kérdező kommentje:

19


Volt sok lehetőseged?


Ajj hogy neked mennyire jó lehet.


Jó érzés hogy meg akarnak dugni ugye? Nagyra nőtt a májad ettől remélem.

2022. jan. 18. 13:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!