Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők utálják ha rossz pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők utálják ha rossz pasi flörtöl velük?

Figyelt kérdés
Ilyenkor berágnak? Vagy mit éreznek? Kit tudnák nyírni a csávót?
2022. jan. 18. 12:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/169 anonim ***** válasza:
78%

29


Akkor minek álltál belé?


Vicc ez az oldal komolyan :D és ezek az emberek köztünk járnak

2022. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/169 anonim ***** válasza:
92%

#23

Van a genetika és van a munka. Én jó genetikát örököltem, de ha nem edzenék, nem foglalkoznék az egészségemmel és az ápoltságommal, mint se érne. A genetika, amit örököltél, az csak egy alap, rajtad áll, hogy mit építesz rá.


"Egyébként az miért jó neked, ha külsőre vonzó vagy?"

Magamból kiindulva szeretem a szép dolgokat és ez alól én se vagyok kivétel. Szeretem, ha szépen nőnek az orchideáim és szeretem, amikor a tükörből visszanézve egy szép és stílusos lány néz vissza rám, valamint mióta párom van, egyszerűen leírhatatlanul jó érzés, hogy látom, mennyire vonzónak tart és mennyire kíván (az érzés kölcsönös). Az emberek szeretne a lehető legjobb változatuk lenni és ebben a külső is benne van.

26/N

2022. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/169 anonim ***** válasza:
91%

"még cáfolni sem érdemes."


Nem nem érdemes, hanem nem tudod.

2022. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/169 anonim ***** válasza:
0%
Én értek a szóból mégis miután bátorságukat összeszedve nemet mondanak, kerülnek. Nekem nincs helyes arcom de echte rondának sem mondanám inkább filmesen ronda és elvetemült a tekintetem olyannyira hogy mindig mikor Amerikába utazom kiválasztanak a "véletlenszerű" plusz ellenőrzésre
2022. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/169 anonim ***** válasza:
0%
Tudnám, csak nem akarom. Marhaságokra nem fecsérlem az időmet.
2022. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/169 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem tudod. :)
2022. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/169 anonim ***** válasza:
0%

#32


Na ez meg tipikus Cosmopolitan szöveg. Annyira tipikus a nők többsége.


De legalább egy rántottát tanulnának meg összeütni. De hát neeeeeem, mert a műköröm letörik.

2022. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/169 anonim ***** válasza:
93%
Itt írogatod sorra a frusztrált kommenteket, de marhaságokra nem fecsérled az időd. :)
2022. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/169 anonim ***** válasza:
91%

#37

Általában én sütök és főzök (újabban nagyon rákattantam a konyhaművészetre), a műköröm undorít, Cosmopolitan-t nem olvasok. Egyébként alaptalan előítélet vagy sztereotípia? :)

26/N

2022. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/169 anonim ***** válasza:
0%

#36


Nem fogom az összes szemetet pontokba szedve megcáfolni, mer kiégne az agyam. Válaszd ki a legnagyobb érvet abból a kommentből, és megcáfolom. Nehéz lesz, annyit elárulok.

2022. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!