Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők utálják ha rossz pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők utálják ha rossz pasi flörtöl velük?

Figyelt kérdés
Ilyenkor berágnak? Vagy mit éreznek? Kit tudnák nyírni a csávót?
2022. jan. 18. 12:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/169 anonim ***** válasza:
90%
20: nem én vagyok a 19-es, de sztem ilyen szempontból a férfi és női agy kicsit más, persze kivételekkel, mert azok vannak. Nők közül kevesebben élik meg a kapcsolat nélküli szexet és a szexuális vonzódást érdemnek, mert kevesebb közöttük, aki ennyire szexközpontú. Én sem vagyok nőként az, szeretem a szexet olyan partnerrel, akiben megbízom. Nekem az nem érdem, hogy valakinek rám feláll a farka. Így ettől nekem nem nő a májam, sőt zavar. Az jó érzés, ha valaki azt érezteti velem, hogy vonzó vagyok, nemcsak külsőre, hanem belsőre is, viselkedésre.
2022. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/169 anonim ***** válasza:
91%

Nem, ez engem nem érdekel, bocsi.

Amúgy mi a bajod?

2022. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/169 A kérdező kommentje:

21


Egyébként az miért jó neked, ha külsőre vonzó vagy?


Az nem a te érdemed, csak szerencséd volt, illetve a szülied jó munkát végeztek.

2022. jan. 18. 14:12
 24/169 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked mi bajod?
2022. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/169 anonim ***** válasza:
100%
23: azért, mert ha a hozott anyagból dolgoznék, akkor nem lennék annyira vonzó. Rengeteget dolgozom rajta több téren is. De ez is csak akkor érdem, ha belsőre IS vonzónak tart az illető, nemcsak "szép vagy, b...nálak".
2022. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/169 anonim ***** válasza:
88%
Én a szüleimtől hízékonyságot örököltem. Az én érdemem, hogy kordában tudom tartani.
2022. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/169 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, gondolom te nem az a típus vagy, aki a nem után udvariasan távozik....
2022. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/169 anonim ***** válasza:
92%
Nem a 21-es vagyok, de nyilván az nem az én érdemem, hogy genetikailag milyen vagyok, de amit abból hozok ki, az már igen. Lehetnék ugyanezzel a genetikával taszító külsejű is, ha elhíznék és ápolatlan, igánytelen lennék. De nemcsak nem híztam el és normálisan fürdök meg stb., hanem sok energiát fektetek magamba (egészséges étkezés, rengeteg sport, bőrápolás, frizura, ízléses smink, öltözték), ez pedig az én érdemem. De ennek ellenére nem erről szól az életem, mindannyian megöregszünk, megszottyadunk, majd vagy elhamvasztanak, vagy pedig ugyanazok a kukacok fognak rágcsálni a föld alatt. Szóval annak ellenére, hogy sokat adok magamra, tudom, hogy baromira nem ez a legfontosabb része az életnek.
2022. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/169 anonim ***** válasza:
6%

#19


Hát persze, mert te vagy Megkaphatatlan Mónika, és ezt a címet a nők közel 100%-a igényli, ennek ellenére a világ nem azt tükrözi vissza, hogy annyi Mónika lenne a világon. Az érveid súlytalanok, készre-kusza egymásra halmozott tipikus női locsogás. Értelmetlen fecsegés az egész még cáfolni sem érdemes.

2022. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/169 anonim ***** válasza:
93%
Annyira szánapmas ez az erőlködés. :D Mint amikor a 12 éves Pistike akciófilmes dumákat ismétel vissza robothangon, hogy felnőttnek tűnjön.
2022. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!