Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésem a nőkhöz szólna....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a nőkhöz szólna. Randiznátok olyan sráccal, aki drogfüggő, de nem drogozik folyton?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy 2-3 hónapig tiszta vagyok, aztán pár hétig megállás nélkül bulizok. Hónapokig tiszta vagyok mindentől, dolgozok, normális életet élek. Viszont már több nőtől megkaptam, hogy az se fér bele ha pár havonta fogyasztok partydrogokat. Sajnos a mentális függőség fent áll, közel sem észrevehető de sokszor eszembe jut, hogy kellene, de kibirom hónapokig hogy ne csináljam, mert nem akarok lecsúszni. De aztán mennek a technos zavarodások, 3-4 nap ébrenlétek ilyesmi. A kérdés igazából azért lényeges, mert nem tudom elmondjam-e ha jön valaki a képbe. Őszinte akarok lenni, de nem akarom hogy emiatt elítéljenek, meg azt se hogy ez dúrván kitudódjon. Normálisak a barátaim, kultúrált ember vagyok, de nem akarok lemondani a pár havonta esedékes drogozásról.

2023. okt. 1. 18:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/199 A kérdező kommentje:

29-es.

Spuritol nem fogsz összevissza beszélni, az egy koncentrációnövelő, pörgető szer. És a pupillád se lesz tág. Tudod kik használják legtöbben? Pultosok akik 14 óráznak, kamionsofőrök, éjjeli őrök, éjszakai müszakosok, 12 órások.

Növeli a fizikai erőt, és a koncentrációt, meg egy kicsit a kedved is megdobja. A bogyó egész más, de annak 4-5 óra a hatása és mire hazamész nem fog látszani rajtad. Annak, hogy 3-4 havonta csinálom nem lesz semmi fizikai tünete. Túladagolni a bogyót nem igazán lehet, nagyon sok tablettát kéne megenni egyszerre. A speedből meg nem grammokat eszek mert 0 toleranciám van rá. Zacher Gábor szerint 30 éves kor előtt kell abbahagyni, mert utána könnyen belehalhatsz. Nyilván én sem tervezem ezt életem végéig, de olyan kikapcsolódást tud adni amit semmi más.

2023. okt. 1. 20:49
 32/199 anonim válasza:
68%
Ez csak szintén drogfüggő lányoknak fér bele. Vagy mentálisan sérülteknek, akikkel szintén nincs minden rendben. Viszont egy drogos-drogos kapcsolat nem működőképes. A drog mindig fontosabb lesz és közétek fog állni előbb vagy utóbb. A drog olyan mint egy szerető, csak jobb! De a lényeg, hogy elb*sz mindent! (tapasztalat)
2023. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/199 anonim ***** válasza:
18%

Üdv a "keresztény konzervatív" elmebaj országában. Látszik hogy jópáran itt is megrekedtek a 90es években hogy a drog rossz, beetet a dealer ovodásként ingyen adag fűvel aztán a híd alatt lövöd a heroint mert egyenes út. Meg hogy rabolni fogsz a napi adagért... Mivel ezek a fanatikus hülyék úgyis mindent rád fognak itt húzni, és a normális sőt tudományos válaszokat ígyis úgyis dühből lepontozni, ezért gyakorlatiag most nyíltan leírhatom hogy csomóan ilyenek még a mai napig is, fanatikusak, tudatlanok, és hülyék. A lepontozás ígyis úgyis meglesz. Holott lehetne tájékozódni és modern szemléleteket is figyelembe venni, neadjisten olvasni az egészről mai álláspont szerint, akár jelenkori tudományos forrásból. De déminozálni és rettegni meg gyűlölködni az jobban megy sokaknak úgy tűnik.

És hát a megosztott végletek országában élünk. Szerintem te most egy speciális és nehéz helyzetben találod így magad, kérdező. Mert a hergelés és gyűlöletpropaganda rengeteg - amúgy normális is lehetne - nő agyát is kimosta, amiért előítéletesek és rettegnek, ha drogok kerülnek szóba. Mivel a hős utca féle herbálzombikra asszociálnak, meg a heroinra, meg a többi fejükbe vert dologra. Viszont ha meg szerhasználó lánnyal jönnél össze, tapasztalataim szerint a többségüknél inkább a mértéktelenség a jellemző. Szóval te tartod magad elvekhez és mennyiségekhez, időszakokhoz, de sokan meg nem. Szóval ez ilyen vékony köztes sávon egyensúlyozás, és gyakorlatilag neked is olyat kéne találnod, aki toleráns és értelmes, esetleg ő is néha él ezekkel a szerekkel, de már nem az élete része annyira, hogy elvesszen benne. Nehéz menet lesz, az biztos. Szerencsére az életben kicsit mintha kevesebb lenne az elfogult mint itt ebben a témakörben, és főleg a fiatalabb korosztály aki már nyitottabb, elfogadóbb és értelmesebb ilyen téren is.

2023. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/199 A kérdező kommentje:
Én eddig sem helyeztem soha senki elé. Fontosabbak sokszor azokkal a barátokkal töltött idő, akik nem csinálnak semmi ilyesmit. Meg igazából baráti körbe is szoktuk egymást figyelmeztetni ha valaki már túltolja, mi nem belerángatjuk a másikat hanem visszatartjuk attól hogy lecsússzon. Amikor velem is dumáltak erről, akkor hagytuk abba az eleje után több időre sokan. Nyilván valaki évek óta folyamatosan eszi, de azzal már nem paktálunk csak ritkán, hogy ne tartson benne minket.
2023. okt. 1. 20:54
 35/199 anonim ***** válasza:
83%
Írtam te életed hajrá! De ne hazudj a nőknek, keress olyat, aki használja azt jól van.
2023. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/199 anonim válasza:
10%
Én drogos vagyok és lövöm is magam. Én sem így kezdtem. De nem csinálom rendszeresen, van munkám és a rendezett életem. Ha találkoznánk, nem mondanád meg rólam hogy drogos vagyok. Szóval lehet így is.
2023. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/199 anonim ***** válasza:
64%

27-es vagyok.

A hazudozást arra értettem, hogy nem akarod elmondani a lányoknak, hogy drogozol. Ez így már megbízhatatlanság.

2023. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/199 A kérdező kommentje:
Nem mondanám annak, ha összeillünk és ez az egy dolog zavarná, ez tényleg olyan lenne hogy jobb ha nem tudja.
2023. okt. 1. 21:25
 39/199 anonim ***** válasza:
61%
Miért nem olyan nővel ismerkedsz, aki olyan mértékben használja mint te? Miért drogellenes kell? :D
2023. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/199 anonim ***** válasza:
67%
#33! Mutass már légyszi egy olyan tudományos forrást, ami szerint a drog hasznos és semmilyen kárt nem okoz. Nagyon érdekelne 🤣🤣🤣
2023. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!