Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul, bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, bennem van a hiba? Vagy a netes társkeresőkön minden férfi ilyen sértődékeny és bunkó?

Figyelt kérdés

Regisztráltam netes társkeresőn, rengeteg üzenetet kapok fiúktól, férfiaktól. Én szeretnék magam mellé egy hozzám hasonló végzettségű párt találni, egyetemistát vagy diplomást, nem büfé szakost. Értelmes, jóképű srácot.

Egy csomó középfokú, sőt sok huszonéves és csak alapfokú végzettségű fiú, amint ezt megírom nekik, elkezd szidni, hogy mit képzelek magamról, ők is érnek annyit, mint egy értelmiségi. Volt aki nem valami szép ember volt, ráadásul tele helyesírási hibával az üzenete, ezért elutasítottam, erre egyre agresszívebb és számon kérő hangnemben írt vissza. Miért nem lehet saját értékrendem, miért kellene egy olyan emberrel együtt lennem, aki nem tetszik, szexuálisan nem vonz és szellemileg nem érzem társamnak?

Férfiak is válogathatnak, akkor engem miért mondanak el mindenfélének, ha éppen nem tetszik az arcuk, szövegük, nyomulásuk, testalkatuk?

Ők élőben is így ismerkednek? Ezért nincs párjuk?

Bele se merek gondolni, hogy ők milyen agresszívvá válhatnak egy párkapcsolatban, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy ők elképzelték...


22/L



2012. jan. 19. 11:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/121 anonim ***** válasza:
67%

És "ha egy férfi kihozza magából, ami benne rejlik, szellemileg is és volt akaratereje igénye a ..."

...munkához? Az már smafu? Ha valaki profi a szakmájában, és mindent kihoz magából, még ha asztalos is az illető, az miért lenézendő? Ezért nem akar ma senki szakmát tanulni, mert ez a "szellemi elit" véleménye. Meglepődnél, néhány "sima" szakember mennyi mindenhez hozzá tud szólni, amiről sok diplomás azt sem tudja, eszik-e vagy isszák.


"Semmi extra, csak egy alap dolog."

Munkakeresésnél lehet, de párválasztásnál... kicsit fura hozzáállás. Az rendben van, hogy olyat keresel, akivel azonos az értékrended, hasonló dolgok érdekelnek, hasonlóan gondolkodtok (bár ez a két utolsó már nem feltétel), stb., de ezeket nem a diploma méri, könyörgöm!


Na jó, én is csak felbosszantom magam. Inkább lépek. :)

2012. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/121 BlackSword ***** válasza:
84%
Nem pont erre gondoltam... Hanem arra aki valóban művelt... És nem alap dolog a diploma... Sőt... Elég gánya lenne az a világ, ahol csak diplomások lennének... De ha Te tényleg egy diplomával akarsz együtt élni, akkor csak sajnálni tudlak, mert a diplomád mellett az érzelmi intelligenciád igen csak nulla...
2012. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/121 anonim ***** válasza:
78%
11:35-höz: Senki nem mondta, hogy minden 8 általános végzettségű művelt. Viszont te sem mond, hogy egyik sem az.
2012. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/121 anonim ***** válasza:
82%
Azt jogosnak tartom, hogy vannak elvárásaid. De ha ez azt jelenti, hogy diplomával nem rendelkező férfival nem is állsz szóba...sajnálom, de ez megint csak téged minősít és azt, hogy egy diplomás is lehet bunkó és éretlen. Steve Jobs, Bill Gates és még sorolhatnám, de te is utána kereshetsz, nem volt diplomájuk, mégis azt hiszem többre vitték, mint te a diplomáddal. Életcélja és motivációja annak is lehet, akinek nincs felsőfokú végzetsége, de látom sajnos a diplomához nem adnak intelligenciát is. :)
2012. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/121 anonim ***** válasza:
81%

"Borítékolom, h nem lesz egyhamar párod."

Lesz neki, egy hasonló gondolkodású pasas, aki egy diplomás nőt keres, és kb. ennyi. Rosszabb esetben egy négy diploma és jó helyesírás mögé bújt barom, aztán majd kesereghet pár év múlva, mikor rájön.

2012. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/121 Mi közöd Tőle ***** válasza:
12%

Az összefüggés a végzettség, és az intelligencia között nem mindig mutat összefüggést. Én pl. nem lennék büszke magamra, ha a nevem 'Dr.' megjelöléssel kezdődne, és ha köszön nekem valaki tiszteletteljesen, azt még annyira se méltatom, hogy visszaköszönjek neki.


Általánosítani persze nem kell, és szíved joga, ha végzettség jelentősen beleszámít nálad a párválasztásban. Amúgy ahogy egyre többet írsz kedves kérdező, mégis az kezd kibukni, hogy a diplomára buksz. Én nem vagyok konkrétan elájulva azoktól az egyetemistáktól, vagy akik már végeztek, akik azért csinálják/csinálták az egyetemet (90%uk) mert nincs lehetőségük munkát találni, vagy esetleg nem is akarnak, hanem csak apuci/anyuci pénzéből elbulizgatnak az egyetemen. :)

2012. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/121 anonim ***** válasza:
12%

"Én is tapasztaltam, hogy rengeteg az antiszociális diplomás.."


Nem így értettem a "bunkót", hanem hogy emberileg hulladékok, erkölcsi nullák, nagy lufik.

2012. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/121 anonim ***** válasza:
68%

Jaj már megint a diplomás-nem diplomás vita, volt itt már ilyen ezerszer.


"akik sokat olvastak, kritika nélkül, minden mocskot, hülyeséget,"


Sokkal jobb az egyetemista, aki egész nap a koliban sorozatokat néz és online játszik. Valóban. De egyébként se jellemző, hogy a mai fiatalok _bármit_ olvassanak.


Egyébként meg a te dolgod, ha te végzettséghez kötöd a párkeresést akkor ahhoz kötöd, de miért érdekel ha megsértődnek rád? Ignoráld és kész, foglalkozz azzal aki esetleg érdekel. Már eleve nem vagyok túl jó véleménnyel az értelmi képességeidet illetően, ha nem fogod fel mi a baj a nézeteiddel. Vagy inkább azzal, hogy itt (vagy bárhol máshol) hangot adsz nekik. Ez a kérdés kvázi provokáció.

2012. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/121 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne írd meg nekik. Ennyi.

Igen bunkózásnak hathat, h nem válszolsz, de ez ilyen.

H már van olyan hülye h el se olvassa az adatlapod, vagy csak sziplán tesz rá akkor meg is érdemli.

Anno én is szétnéztem pár ilyen oldalon, irogattam is lyánykának, kb. 5% volt, aki egyáltalán válaszra méltatott.

Túl fogják élni ők is.


Tarts magad az elveidhez, legfeljebb pár év múlva revideálod őket.


A kangörcsös suttyókon meg ne húzd fel magad ;-)

2012. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/121 A kérdező kommentje:

Azt hiszem jól szemlélteti a problémámat az itt fröcsögő pár diploma nélküli emberke, akik sértésnek vesznek mindent, még egy személyes, párválasztási preferenciát is.

Pont az ilyenek gyűlnek társkeresőkön is. Komplexusokkal terhelt a lelkük, ez pedig nagyon hamar kiütközik egy beszélgetésben. Nem is a diploma hiányát kifogásolom náluk, hanem ezt a sértett, védekező, mentegetőző, vagdalkozó stílust.

Megjegyzem, hogy volt már kapcsolatom, lesz is, ebben biztos vagyok, de ahogy elnézem, nem netes társkeresőn fogom megtalálni :)

Nem tudom mi a baj azzal, ha valaki jól tanul középiskolában, nem csak bukdácsol és melegedni jár be, majd még 6 évet tanul és orvos lesz, vagy 5 évet és mérnök, jogász, közgazdász, kutatóintézetben dolgozik esetleg külföldön (nem mosogatóként vagy raktárosként) vagy egy nagy nemzetközi cégnél vezető beosztásban szeretne dolgozni, karriert akar, beszél két nyelvet felsőfokon. Ez ma már elítélendő?

Nem minden egyetemista bulizza át azt a pár évet. Sőt, a többség nem.

Én képes voltam tanulni, több idegen nyelvet beszélek kiválóan. Miért baj az, ha hasonló társat keresek, akivel megértjük egymást?

2012. jan. 19. 12:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!