Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyen kapcsolat lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolat lehet tartos (21/n, illetve 44/f)?

Figyelt kérdés
Parommal februar elejen jottunk ossze, es nagyon jol kijovunk. Ugy nez ki akkor teherbe is eshettem, mivel lassan 7 hetes terhes vagyok. Azota mar egyszer szakitottunk, majd kis idore ra kibekultunk. Hozzateszem nem sajat hibankbol, hanem egy ismerosunk bekavart. A lenyeg az egeszben, hogy mar megbeszeltuk, ha meg is csalt nem banom, mert szeretem. A babat elvallalja es felneveli velem, akkor is ha nem az ove. Ami a "kulonlegessege" a kapcsolatunknak, hogy o taxis, en meg prostitualt vagyok. Igy is jottunk ossze, felmentem hozza "dolgozni". Gyakorlatilag szerelem volt elso latasra. Azonnal osszejottunk es mar akkor is mondta, hogy hagyjam abba ezt a munkat. Feltekeny es ezt sokszor erzem is rajta, igaz soha sem bant a munkam miatt se szoban, se sehogy. Egyebkent nagyon rendes, figyelmes, okos, gondoskodo ferfi. Anyam is elfogadta, apam nem nagyon, az o szuleit nem ismerem. Egyeb meg, hogy elvalt, es van egy 26 eves nagyfia van. Egyenlore nagyon jol megvagyunk, a szex is olajozottan mukodik koztunk. Csak kicsit felek a korkulonbseg, meg minden miatt. Hamarosan osszekoltozunk, anya leszek, es meg soha sem csinaltam ilyent. Nem laktam meg egyutt senkivel es gyerekem sincs. Ti mit gondoltok mennyire lehet ez tartos?

2018. márc. 24. 20:27
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 A kérdező kommentje:
Nagyon nem vagyok eloskodo, max feketen dolgozok! Talan a hazug csalo Orbannak kene adozzak! Meg a nagy budos hogyne! A tb-m fizetem, oruljon annak, aztan kesz! Meg az alberlet+rezsi rameso reszet is kerdes nelkul fizetem! Amugy meg rendszeres szurovizsgalatokra jarok beleertve a borgyogyaszt is, tehat ennyit rolatok! Amugy meg Tri-Regolt szedtem, decemberben abbahagyytam, mert nem telt ra, januarban meg boven vedett! Februarban meg a parommal meg az exemmel voltam, a fogantatad napja 6-7, ezert is keteselyes, hogy kie a gyerek! Amugy meg nem mindenki sajat dontese mit kezd a testevel es a gyerekevel?? Tavaly mikor abortusszal kapcsolatban irtam ki kerdest se tudott senki se lebeszelni! Gondoljatok nektek majd talan sikerul?! Egyebkent foiskolai tandijra is gyujtok, jovore megyek! Elmondtam mar, hogy kinek trauma, nem igaz, hogy nem lehet leszurni, hogy egyaltalan nem ugy elem meg?! Nem er el az agyatokig?! Hany ezer soron at bizonyitsam meg, hogy okos vagyok, te verszopo?! Itt csak te vagy a hulye, hat nem jut el az agyadig amit irok! 😂😂😂😂😂
2018. ápr. 4. 19:11
 92/105 A kérdező kommentje:
Szottyos leszek? Max milf eg 15 ev mulva, mert arcra siman letagadhatnek 5 evet! Smink nelkul is! Hany ember van aki gyerek mellett arulja magat? Eleg sok, szemelyen is ismerek ilyet es kapos! Am meg anyamat mindenki meghuzna 2 gyerek utan is, szoval ennyit rolad! 😂😂😂😂
2018. ápr. 4. 19:14
 93/105 anonim ***** válasza:
Bizonygatni, hogy okos vagy??😁😁😁 inkább ostoba, de nagyon...szegény gyerek,milyen idióta anyja lesz.
2018. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 anonim ***** válasza:
Jajj akkor ez családban van...nyugi, semmi probléma. Erre futja, hogy szétk.rasd magad.
2018. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdésem van, ha valóban napi 4-5 vendéged van, azaz minimum 50-80 ezret megkeresel/ nap.


Oszt mégis hogy a jó életben nem telik fogamzásgátlóra?


Legalább ne hazudj. Felesleges, egy anoním fórum. Miért jó ez neked?

2018. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlóra nem jut, nem lesz ott főiskola. xD Neked kár is.
2018. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/105 anonim ***** válasza:

Miért nem kötik egy IQ teszthez a gyermekvállalást?

Persze, amit decemberben bevettél fogamzásgátló, az januárban véd? Jesszus, ezt komolyan mondod? :D Ezek egy nap alatt kiürülnek a szervezetből, de ha jársz szűrővizsgálatra a nőgyógyászod hogy hogy nem mondta? Egy egészséges nőnek egy év is lehet míg teherbeesik, Te meg rögtön abba a hónapban terhes lettél, na menj már, ez akkora hazugság... :D

2018. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 A kérdező kommentje:
Mi ez a sok idiota? Nem zavar senkit, hogy decemberben nem vettem gyogyszert es kb februar elejen estem teherbe? Akkor is alltam munkaba, ergo akkor mar total mindegy lett volna, hogy szedek-e vagy sem! Mi az, hogy csaladban marad? Ne nezzetek mar bolond romanak, azert mert ti azok vagytok! Inkabb az oldalra valo regisztraciot kene IQ-szinthez kotni, nem lenne ilyen sok gyp-s valaszolo, mint ti! Mert, hogy max 20-asak vagytok az ordit rolatok, ti irigy kis senkik! 😂😂😂😂😂
2018. ápr. 18. 12:11
 99/105 anonim ***** válasza:

Megtaláltalak Facebookon egyébként :)

Nem volt nehéz...


Azért én nem arcoskodnék annyira.

2018. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 anonim ***** válasza:
Utolsó, linket kaphatok? :D Nem szokásom, de már komolyan fúrja az oldalam, hogy kihez nem érhetünk fel, de azért 1 hónapja oszt mindenkit. :D
2018. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!