Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyen kapcsolat lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolat lehet tartos (21/n, illetve 44/f)?

Figyelt kérdés
Parommal februar elejen jottunk ossze, es nagyon jol kijovunk. Ugy nez ki akkor teherbe is eshettem, mivel lassan 7 hetes terhes vagyok. Azota mar egyszer szakitottunk, majd kis idore ra kibekultunk. Hozzateszem nem sajat hibankbol, hanem egy ismerosunk bekavart. A lenyeg az egeszben, hogy mar megbeszeltuk, ha meg is csalt nem banom, mert szeretem. A babat elvallalja es felneveli velem, akkor is ha nem az ove. Ami a "kulonlegessege" a kapcsolatunknak, hogy o taxis, en meg prostitualt vagyok. Igy is jottunk ossze, felmentem hozza "dolgozni". Gyakorlatilag szerelem volt elso latasra. Azonnal osszejottunk es mar akkor is mondta, hogy hagyjam abba ezt a munkat. Feltekeny es ezt sokszor erzem is rajta, igaz soha sem bant a munkam miatt se szoban, se sehogy. Egyebkent nagyon rendes, figyelmes, okos, gondoskodo ferfi. Anyam is elfogadta, apam nem nagyon, az o szuleit nem ismerem. Egyeb meg, hogy elvalt, es van egy 26 eves nagyfia van. Egyenlore nagyon jol megvagyunk, a szex is olajozottan mukodik koztunk. Csak kicsit felek a korkulonbseg, meg minden miatt. Hamarosan osszekoltozunk, anya leszek, es meg soha sem csinaltam ilyent. Nem laktam meg egyutt senkivel es gyerekem sincs. Ti mit gondoltok mennyire lehet ez tartos?

2018. márc. 24. 20:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:
96%

Mire lennék irigy?


Arra hogy a méhedben hordozod a gyermeked, miközben kiéhezett elhízott cigányvajda furkós kérges rozsbarna f...sszal kopogtad szegény gyermek fejénél


- Kop-kop, ki kopog? Apa te vagy az?

- Kalányos Schrödinger vagyok, csak átutazóban.

2018. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 anonim ***** válasza:
100%
Halálosan irigy vagyok rá...nyilván. Ha meg nem tetszik neki valami, lehet normálisan is írni, nem cigánystílusban. Aztán csodálkozik az ember ha ugyanolyan stílusban kapja vissza.
2018. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha megunod, akkor a 26 éves nagyfiát is szedd fel. Családban marad. :-)
2018. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/105 anonim ***** válasza:
3%
Értem, igazad van. Mégis azt mondanám, amit az előbb: akinek nem inge, ne vegye magára. Fogalmam sincs, milyen lehet egy prostituált élete, milyen lehet a környezete...nem tudom, nem ismerek ilyet egyet sem. Csak azt tudom, h ő is egy ember, fájdalmakkal, örömökkel. Más az élete, mint nekünk, más a gondolkodása.., de mégis olyan, mint mi. Ne bántsuk feleslegesen. Csak ennyi.
2018. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos itt is az az alap természeti törvény győz... A primitív egyszerű baktérium szaporodik túlerőben, kiszorítva az értelmes lényeket.


Az ilyen luvnyák egy kacsintástól teherbeesnek, és már tolják is ki a negyedik krumplibogarat... azt se tudják kié, de ez így kerek.


A szakma gyöngye... hivatás mi? :D

2018. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/105 anonim ***** válasza:
100%
Nem más válaszotta neki ezt az életet, nem is volt belekényszerítve, hanem ő válaszotta, ezért viszont senkit sem fogok megsajnálni. Az meg, hogy tartós-e lesz ez a kapcsolat, csak rajtuk múlik senki máson. Viszont én személy szerint ezek alapján, amit leírt nem jósolok nekik nagy jövőt.
2018. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 anonim ***** válasza:
100%
Művelt okos nő,az...egy művelt nő nem használ ilyen szavakat,hogy rohadt irigy kutyák. A másik dolog,hogy ne legyél annyira büszke magadra, mert szétteni bárki széttudja a lábát,nem nagy dicsőség, azok érdemelnek elismerést,akik egyetem,főiskola mellett elmennek dolgozni akár egy gyárban vagy bárhova és úgy teszik le a diplomát. Fogadni merek te még 8 év múlva is prosti leszel!
2018. márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/105 anonim ***** válasza:
100%

és ha meglesz a gyerek miből lesz pénzed?

gondolom bejelentett munkahelyed nincs,nem kapsz semmi támogatást gyedet,gyest,vagyis full kiszolgáltatottan leszel ott a palival,aki ha gondol egyet akkor repülsz te is meg a gyerek is.

ha pedig ki akarod bekkelni 2.5-3 éves koráig,ahhoz nagyon sokat kell dugnod nyár végéig.

2018. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/105 anonim ***** válasza:
0%
Engem csak a korkülönbsêg aggasztana te 10êv mulva még fiatalnak szàmitassz ő meg mar nagypapa korú lessz .De sztem nem sok vàlasztásod van manapsàg nehéz talàlni egy normslis férfit és nem egy justin biber féle félre nyalt hajú elkényeztetett pasit .
2018. márc. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/105 A kérdező kommentje:
Na most alljon el minden irigy, mert ratok nem lehet nornalis szavakat hasznalni! Igenis irigyek vagytok mert en egy nap alatt nevetve megkeresek annyit amennyit egy munkas egy het alatt! Magyar vagyok teljesen, letezem is! A vendegeim 99%-a magyar, a romaknak is csak a rosszabb retegevel van baj, de ott Pesten az is nagyon keves! Barki lehet? Lehet egy csunya no? Lehet egy kover no? Lehet egy elol deszka, hatul lec csaj? Lehet egy testi, szellemi, vagy lelki serult ember? Nagyon nem! Azok kb senkinek sem kellenek! Igen, ervelek, mert nem hagyom senkinek sem, hogy megalazzon, foleg nem a monitoruk elott ulo, nevtelensegbe burkolodzo "embereknek"! En legalabb felvallalom a nevem, ha barki uzen ott vilagit!
2018. márc. 25. 15:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!