Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyen kapcsolat lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolat lehet tartos (21/n, illetve 44/f)?

Figyelt kérdés
Parommal februar elejen jottunk ossze, es nagyon jol kijovunk. Ugy nez ki akkor teherbe is eshettem, mivel lassan 7 hetes terhes vagyok. Azota mar egyszer szakitottunk, majd kis idore ra kibekultunk. Hozzateszem nem sajat hibankbol, hanem egy ismerosunk bekavart. A lenyeg az egeszben, hogy mar megbeszeltuk, ha meg is csalt nem banom, mert szeretem. A babat elvallalja es felneveli velem, akkor is ha nem az ove. Ami a "kulonlegessege" a kapcsolatunknak, hogy o taxis, en meg prostitualt vagyok. Igy is jottunk ossze, felmentem hozza "dolgozni". Gyakorlatilag szerelem volt elso latasra. Azonnal osszejottunk es mar akkor is mondta, hogy hagyjam abba ezt a munkat. Feltekeny es ezt sokszor erzem is rajta, igaz soha sem bant a munkam miatt se szoban, se sehogy. Egyebkent nagyon rendes, figyelmes, okos, gondoskodo ferfi. Anyam is elfogadta, apam nem nagyon, az o szuleit nem ismerem. Egyeb meg, hogy elvalt, es van egy 26 eves nagyfia van. Egyenlore nagyon jol megvagyunk, a szex is olajozottan mukodik koztunk. Csak kicsit felek a korkulonbseg, meg minden miatt. Hamarosan osszekoltozunk, anya leszek, es meg soha sem csinaltam ilyent. Nem laktam meg egyutt senkivel es gyerekem sincs. Ti mit gondoltok mennyire lehet ez tartos?

2018. márc. 24. 20:27
 51/105 A kérdező kommentje:
Erzelemmentes vagyok?! Azt a k...@, jo tudni! Kepzeld osszeveszunk neha a parommal es a szivem szakad meg olyankor, multkor mikor szakitottam vele sirtam is! Meg nyilvan egy magam fajta ember nem tart szepnek egy viragot, cukinak egy kis nyavogo vagy ugato szorgombocot! Sot eletemben nem ereztem meg szerelmet, most sem erzek semmit, kerlek vilagits fel! O, te vegtelen tudasu, fennseges, es tiszteletremelto, szanalmas, unalmas, irigy majom! Bocsanat majmok azert, hogy egy ilyen unintelligens allatot hozzatok, egy okos fajhoz hasonlitok! 😂😂😂😂
2018. márc. 29. 00:45
 52/105 anonim ***** válasza:

Jól van, elég lesz, ne fáraszd magad... unalmas.


Egy valamit hadd kérdezzek:

Nem gondolkoztál az abortuszon?


Komolyan, egy ilyen embernek nevezett húsáru méhében fejlődnék, én már ott magamra tekerném a köldókzsinórt és inkább megfulladnék.


Az női nem kollektív szégyene vagy.

2018. márc. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 anonim ***** válasza:

"Nem tart cukinak egy kis nyavogo vagy ugato szorgombocot!"


Cuki szőrgombócokról meg szerelemről beszélsz miközben napi 4 f..sz veri fejbe a magzatodat.


Te elmebeteg vagy.

2018. márc. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/105 anonim ***** válasza:
55%

B.szki srácok komolyan toljátok :D

A mónikasó a fasorban sincs hozzátok képest :D


Amúgy érdekes sztori, ha nem kamu. A kapcsolat tartósságát illetően vannak kételyeim, különösen egy 21 éves kiscsaj esetében. A szakmája egy újabb nehezítő tényező a vérmérséklete és az öntudata mellé. Mindenesetre sok sikert nekik.


Én, ha nem értenék semmihez, inkább elmennék sz.rt lapátolni, akár tenyérrel, minthogy mindenféle emberkével k.rassam magam. De hát nem vagyunk egyformák, szerencsére, különben nagyon unalmas hely lenne a világ.

2018. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 anonim ***** válasza:
0%

Akárhogy is szidjátok a csajt,azért jól érvel.

Meg ez a "elég lesz,nyomd el magad" annyira visszavonuló szöveg.Mi van,kifogytatok az érvekből?Eddig 5 oldalon keresztül jó tudtátok szivatni,most már nem megy? hmm...

2018. márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/105 anonim ***** válasza:
55 Még 1 prosti...
2018. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 anonim ***** válasza:

Arra nehezen tud érveket felhozni, hogy hogyan lehet nem pszichopataként elviselni, hogy naponta 4-5 idegen férfi kúrja meg, gyerekkel a hasában, tartós kapcsolatban.


Nehogymár a szőrgombóc cicuka, meg kutyuka legyen a fő érv. Pont egy beteg, pszichopata jellemzője, bizonyos dolgok semmit nem váltanak ki belőle érzelmeket és fel sem fogja, hogy mit tesz.

2018. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/105 anonim ***** válasza:
0%

#56 Mindenki magából indul ki.

23/F

2018. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/105 anonim ***** válasza:
Ez a pasija lol lebuktál
2018. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 A kérdező kommentje:

#53 az idezetem arra utalt, hogy ti erzelemmentes embernek tartotok. Erezelemmentes csak egy gep lehet, nekem is vannak erzeseim. Es hogyan tudom elviselni, hogy napi 4-5 ferfi hasznalja a testem?:

1. Ez a munkam! Ezert kapok penzt!!

2. Te hogy tudod elviselni, hogy heti 5 nap napi 8 orat robotolsz azert a penzert amit en nagyon konnyen megkeresek egy nap alatt, jatszva?! :D

3. Szeretek szexelni!

4. Ugye emlekszel mikod leirtam, hogy gyengu lelku (lelkileg serult) ember nem lehet prostitualt?? Na, abbol lesz elmehaborodott attol, hogy a testeert fizetnek!

5. Valaha en is lelki serult ember voltam egy beka alatti onbizalommal, ez a munka is nagyon sokat segit abban hogy elhiggyem szep, ertekes, okos ember vagyok! Ha nincs ez a munkam nem ismerem meg a jelenlegi paromat sem! Parszor regebben komolyan fontoltam az ongyilkossagot, kerestem a modszert, hogy hogyan oljem meg magam ugy biztosra, hogy balesetnek tunjon, hogy ne rantsak magammal mast mint a sima onzo ongyilkosok! Szamomra ez a munka egy ajandek a sorstol, a karmatol, a karpotlasom azert, mert egesz tinedzserkoromban mindenki vegigtiport rajtam mind verbalisan, mind fizikailag! Most mar megalazhat barki, van onbizalmam es vannak erveim!! Amikkel TI gyulolkodok se tudtok mit kezdeni!! NEM valaszoltok rajuk!!

Koszonom azoknak a valaszoloknak akik mellettem allnak! :)))

2018. ápr. 1. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!