Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyen kapcsolat lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolat lehet tartos (21/n, illetve 44/f)?

Figyelt kérdés
Parommal februar elejen jottunk ossze, es nagyon jol kijovunk. Ugy nez ki akkor teherbe is eshettem, mivel lassan 7 hetes terhes vagyok. Azota mar egyszer szakitottunk, majd kis idore ra kibekultunk. Hozzateszem nem sajat hibankbol, hanem egy ismerosunk bekavart. A lenyeg az egeszben, hogy mar megbeszeltuk, ha meg is csalt nem banom, mert szeretem. A babat elvallalja es felneveli velem, akkor is ha nem az ove. Ami a "kulonlegessege" a kapcsolatunknak, hogy o taxis, en meg prostitualt vagyok. Igy is jottunk ossze, felmentem hozza "dolgozni". Gyakorlatilag szerelem volt elso latasra. Azonnal osszejottunk es mar akkor is mondta, hogy hagyjam abba ezt a munkat. Feltekeny es ezt sokszor erzem is rajta, igaz soha sem bant a munkam miatt se szoban, se sehogy. Egyebkent nagyon rendes, figyelmes, okos, gondoskodo ferfi. Anyam is elfogadta, apam nem nagyon, az o szuleit nem ismerem. Egyeb meg, hogy elvalt, es van egy 26 eves nagyfia van. Egyenlore nagyon jol megvagyunk, a szex is olajozottan mukodik koztunk. Csak kicsit felek a korkulonbseg, meg minden miatt. Hamarosan osszekoltozunk, anya leszek, es meg soha sem csinaltam ilyent. Nem laktam meg egyutt senkivel es gyerekem sincs. Ti mit gondoltok mennyire lehet ez tartos?

2018. márc. 24. 20:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 A kérdező kommentje:
Gratulalok te feljelentgetos kamus jot nevettem! Milyen kiskoru, nem zavar, hogy ez meg csak egy magzat? Mutasd mar meg azt a jogszabalyt ami leirja, hogy terhesen nem lehet szexelni! Ennyi erovel az osszes terhes no bortonben ulne! 😂😂😂
2018. márc. 27. 17:02
 42/105 anonim ***** válasza:
100%
Jól van,elég volt belőled, meg a "művészein" űzött, általad munkának nevezett tevékenységedből is!
2018. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 anonim ***** válasza:

Tegnap még ezt írtad:

.Klaudia

"Szerintem ezt inkabb beszeljuk meg"


Mit vártál, majd egy állva szopatással elintézheted a dolgot?


Készítsd a klienseknek átadott ÁFÁ-s számlákat, és a vagyonnyilatkozatodat. László barátom már elindította a nyomozást.

2018. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/105 A kérdező kommentje:
Jojjon, de elobb bizonyitsd be, hogy mit dolgozok, vagy feljelentelek ragalmazasert! Ide barki barmit kirrhat poenbol! ;)
2018. márc. 27. 19:31
 45/105 anonim ***** válasza:
Persze, bárki bármit írhat poénból, csak az a baj,hogy te annyira hangoztattad, hogy ez igen is egy szakma, vagy mit tudom én már hogy fogalmaztál, meg mennyire mesterien űzöd,hogy nehéz bizonyítanod,hogy te ezt poénból írtad. Ha poén lett volna, akkor már a 2. vagy 3. komment után írtad volna,hogy csak vicceltél, nem vagy prosti. Jobb lesz szerintem,ha készíted a papírokat! :)
2018. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 A kérdező kommentje:
Tenyek kellenek, nem ragalmazas, meg mindig! ;)
2018. márc. 27. 20:13
 47/105 anonim ***** válasza:
100%

ez majd a kihallgató tisztnek magyarázzad ne pedig nekünk.

terhesen nem kur-válkodhatsz.

2018. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 anonim ***** válasza:

Lássuk csak, azt írod naponta megkeresed egy melós heti fizetését, alja 500 ft-os órabérrel ez napi 20000 Ft. Ami még kevés,mert egy vendég termel 15 rongyot.

Mivel művésznő vagy, és nem futószalagos rongy, vállalsz napi 3 vendéget, kapcsiból 45 ruppó/ nap. Dolgozol 20 nap helyett csak 15-öt, mert lusta rib..anc vagy, már be is jött havonta 675.000 jó magyar Forint.


Mivel a NAV azt is tudja, hány szőr van a pinádon, és mennyi a kimenő-bejövő cash, és gondolom van bankszámlád... vagy ha van annyi eszed, hogy kp-ben tárolod a millióidat... de állítom nincs.

Gondolom rendesem szórod a pénzt, vannak vagyontárgyaid. Mert azt erősen kétlem, hogy nem bolondít meg ennyi zseton, és nem vered el minden szir-szarra. Aminek bizony nyoma van és lesz is.

Így hát szépen igazolnod kell kedves Klaudia, hogy miből gründölted össze a dolgaidat.


Manapság mindent tudnak az emberről, ezt jobb ha tudod. Maximum leszarja a NAV, mert kis hal vagy, nem érnek ők nyomozgatni 600K illegális vagyon után. Egészen mostanáig, Laci mikor megtudta, hogy terhesen qrválkodsz, rettentően berágott, lévén fiatal apuka.


Úgyhogy a legg..cibb NAV ellenőrzésre számíthatsz, egészen a vulvádig fognak motozni az eldugott millióid után.


Jobb ha nevet változtatsz és Mexikóba költözöl.

2018. márc. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/105 anonim ***** válasza:

...és az a legszomorúbb, hogy nem poén az egész. Tényleg létezel, és tényleg terhes vagy...és fel sem fogod, hogy mit teszel a saját magzatoddal.


Fel sem fogod, hogy mikor izomból qúrnak a göthös vendégeid, akkor a nemi váladékok simán lecsorognak, keverednek. A gumi sok nemibetegség ellen csak korlátozottan vagy egyáltalán nem véd. Eleve nyilván gumi nélkül kapod mélytorokra a gümőkóros f..szokat, és két szopás közben nem mosol fogat, mert felsértené a sok fogmosás az ínyedet, így nagyobb a HIV kockázata, ezt mindenki tudja. A Listerines öblögetés se jó mindenre tudod...


Az egy másik dolog, hogy az élettársadat aztán 3-4 f...sz utáni szájjal csókolod meg, de szegény növekvő kis élet a hasadban megérdemli szerinted hogy 3-4 idegen férfi herpeszes makkja- erős zakatoló kúrás - mellett doboljon a méhszájadnál?


Te Klaudia, egyszerűen nem tudok jobb diagnózist felállítani, egyszerűen pszichopata vagy. Egy érzelemmentes anyagdarab, aki bármire képes.

A legfélelmetesebb, hogy meg sem fordul a fejedben, hogy mekkora károkat okozol...és neked ez a realitás.

Mert az hót ziher, hogy eleve a qrválkodást nem lehet súlyos lelki traumák nélkül művelni...de még tetézed azzal, hogy van egy szerető élettársad, és egy kis élet növekszik a hasadban. Ezek tények, és nem rágalmazás.

2018. márc. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/105 A kérdező kommentje:
Kedves feljelentgetos $€ggfej! Egy bankszamlam van az otp-nel ahova a joisten se emlekszik mikor kerult utoljara penz, emlekeim szerint legalabb egy eve! Tudod mi van a nevemen? Az okirataimon kivul semmi! Jogsim nincs, autom se, robogom, motorom, de egy vacak bicaj sincs a nevemen! Eletemben egy adasvetelit irtam kb ket eve egy iphone 5s miatt! Nincs arany ekszerem, ezust, dragako, de meg csak tort, vagy utanzat sem! Csak bizsu! Ruhakra koltottem el a penzem, de azokat meg ugye nem szokas nevre irni! Fold nincs a nevemen, anyamek vagy 10 eve orokoltek, de azt mar reges-regen eladtak! Ertelmszerun kovetkezik, hogy egy patkanylyuk meretu lakas sincs a nevemen, sot meg anyamek haza is mar az allam bacsi kezeben van es toluk berlik! Menj el nyugodtan a szulovarosomba (uzenetben leirom a pontos cimet is ha kell), nezd meg ott milyen korulmenyek vannak, rajossz, hogy a gazdagsaghoz soha semmi kozom se volt! Az meg, hogy 500ft/ora, hagyjuk mar, baratnom 250-ben volt tavaly! En meg annyiban sem! A pultos szakma egy videki kisvarosban ilyen! Az oromlanyok meg eleg szeles arskalan mozognak a hazik kozt is! Gondolom mar rajottel, hogy vallalkozas sincs a nevemen! Nem vagyok se vallalkozo, sem ostermelo, a legfelso vegzettsegem az erettsegi, es mivel szakiranyos voltam uzleti gazdasagtanbol erettsegiztem pluszban! A jogrol is van nemi fogalmam, kapasbol 2 rendor ismerosom is van, meg mivel vendeglatast tanultam 1,5 boven van fogalmam mindenrol! Jovore megyek fkiskolara, tobbek kozt arra is gyujtok penzt! Ja, es ezek mind friss infok, februarban vegeztem! Ugyhogy ezentul sokkal-sokkal korabban kelj fel ha nekem akarsz jartatnad a lepenylesod kiskutya vagy kioktatnal! 😂😂😂
2018. márc. 29. 00:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!