Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyen kapcsolat lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolat lehet tartos (21/n, illetve 44/f)?

Figyelt kérdés
Parommal februar elejen jottunk ossze, es nagyon jol kijovunk. Ugy nez ki akkor teherbe is eshettem, mivel lassan 7 hetes terhes vagyok. Azota mar egyszer szakitottunk, majd kis idore ra kibekultunk. Hozzateszem nem sajat hibankbol, hanem egy ismerosunk bekavart. A lenyeg az egeszben, hogy mar megbeszeltuk, ha meg is csalt nem banom, mert szeretem. A babat elvallalja es felneveli velem, akkor is ha nem az ove. Ami a "kulonlegessege" a kapcsolatunknak, hogy o taxis, en meg prostitualt vagyok. Igy is jottunk ossze, felmentem hozza "dolgozni". Gyakorlatilag szerelem volt elso latasra. Azonnal osszejottunk es mar akkor is mondta, hogy hagyjam abba ezt a munkat. Feltekeny es ezt sokszor erzem is rajta, igaz soha sem bant a munkam miatt se szoban, se sehogy. Egyebkent nagyon rendes, figyelmes, okos, gondoskodo ferfi. Anyam is elfogadta, apam nem nagyon, az o szuleit nem ismerem. Egyeb meg, hogy elvalt, es van egy 26 eves nagyfia van. Egyenlore nagyon jol megvagyunk, a szex is olajozottan mukodik koztunk. Csak kicsit felek a korkulonbseg, meg minden miatt. Hamarosan osszekoltozunk, anya leszek, es meg soha sem csinaltam ilyent. Nem laktam meg egyutt senkivel es gyerekem sincs. Ti mit gondoltok mennyire lehet ez tartos?

2018. márc. 24. 20:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/105 A kérdező kommentje:
Es ez igenis egy hivatas! Lehet eleg magas fokon is uzni! En pl tudok fejen allva is szexelni amire 10-bol 2 no kepes maximum!
2018. márc. 25. 15:56
 32/105 anonim ***** válasza:
100%
Te is leállhatnál, mert elég nevetséges vagy. Mások az eszüket használják, 10/9 nő képes rá, és marad az egy, olyanok mint te, akik abból élnek, hogy mindenkinek szétdobják a lábukat. Szóval nem kéne dicsekedned, mert nincs mire, nyugodtan háboroghatsz.
2018. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/105 anonim ***** válasza:

Leirigyezel minket, meg értelmes nőnek tartod magad... miközben az állítólag rendes, normális élettársad mellett baszol jött-ment kanos férfiakkal pénzért.

Úgy, hogy egy gyermek fejlődik a méhedben.


Nem érzünk némi disszonanciát itt?


Nem is néznélek le, ha ideig-óráig prosti vagy, mert valami magasabb célért gyűjtesz tőket... de attól felfordul a gyomrom, hogy gyerekkel a hasadban qrválkodsz, miközben állítólag szeret az a szerencsétlen naív taxis pacák. Eleve két ember életét teszed ezzel tönkre... mégis hogyan van hozzád gusztusa hozzád, miközben más férfiak meztelencsigáskodtak a szádon, miközben fejjel lefelé szoptad le őket. Aztán jó érősen zakatolva megkúrtak, miközben egy kis élet nevelkedik benned.


Te nem is ember vagy, hanem egy roncs, egy húsdarab. Semmi több. Egy rágcsálóba több érzelem és méltóság szorult mint beléd...

2018. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/105 anonim ***** válasza:
Túltoltad a kamut.
2018. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/105 anonim ***** válasza:

Ja az állva dugással leplezte magát ke a kedves recskabajnok troll.


Meglásd egyszer visszatér majd rád a trollkodás.

2018. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/105 anonim ***** válasza:
Te inkább szopjál lovat!
2018. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/105 A kérdező kommentje:

Es kinek mi koze van hozza, hogy az eszemet vagy a testemet hasznalom? Most a testemet, mert igy konnyebb, egyebkent meg kepzeljetek foiskolai tandijra gyujtok, mert en szegenysegbol szarmazom, anyuci-apuci nem rakott alam soha se semmit 15 eves korom ota! Azota 3 egesz nyarat vegigdolgoztam a szoloben, voltam pultos is mar par helyen! Tudom milyen negyed 6-kor kelni, meginni par kavet, felpattanni a biciklire, tekerni 8 kilometert, kinyitni a kocsmat, ott lenni 10-11-ig, sotetben hazatekerni, beesni az agyba, aztan masnap megint dolgozni! Ja, es akkor pakold a rekeszeket, toltsd folyamatosan a hutoket, viseld el a sok reszeg hulyet, raadasul szin jozanul! Ugyhogy enyhen szolva tudom milyen dolgozni az eszemmel is!

Az meg hogy gyerekkel a mehemben dolgozok legyen mar az en bajom!

2018. márc. 25. 20:41
 38/105 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm a rendőrségnél, aki kiskorúak veszélyeztetésével foglalkozó nyomozóként dolgozik.


Elküldtem neki a ügyedet, mivel a rendőrség ki tudja kérni az IP címedet, amivel percek alatt megvan a teljes neved és lakcímed is.

Hogyha terhesként tovább folytatod a terhességet súlyosan veszélyeztető tevékenységedet, akkor börtönben fogod megszülni a kicsit.


Úgyhogy kedves Klaudia,

Akár kamu, akár nem, hamarosan számíts a nyomozók megkeresésére, de minumum egy olyan NAV ellenőrzésre, és arra, hogy szépen szedd össze a prostitúcióból származó bejelentett jövedelemigazolásaidat... mert ha nem tudsz ilyet felmutatni 40 éves korodig fizetheted a bírságot, priusszal.

2018. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/105 anonim ***** válasza:
Ajaj, úgy érzem már nem fog írni.😱
2018. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/105 anonim ***** válasza:
XD
2018. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!