Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyen kapcsolat lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolat lehet tartos (21/n, illetve 44/f)?

Figyelt kérdés
Parommal februar elejen jottunk ossze, es nagyon jol kijovunk. Ugy nez ki akkor teherbe is eshettem, mivel lassan 7 hetes terhes vagyok. Azota mar egyszer szakitottunk, majd kis idore ra kibekultunk. Hozzateszem nem sajat hibankbol, hanem egy ismerosunk bekavart. A lenyeg az egeszben, hogy mar megbeszeltuk, ha meg is csalt nem banom, mert szeretem. A babat elvallalja es felneveli velem, akkor is ha nem az ove. Ami a "kulonlegessege" a kapcsolatunknak, hogy o taxis, en meg prostitualt vagyok. Igy is jottunk ossze, felmentem hozza "dolgozni". Gyakorlatilag szerelem volt elso latasra. Azonnal osszejottunk es mar akkor is mondta, hogy hagyjam abba ezt a munkat. Feltekeny es ezt sokszor erzem is rajta, igaz soha sem bant a munkam miatt se szoban, se sehogy. Egyebkent nagyon rendes, figyelmes, okos, gondoskodo ferfi. Anyam is elfogadta, apam nem nagyon, az o szuleit nem ismerem. Egyeb meg, hogy elvalt, es van egy 26 eves nagyfia van. Egyenlore nagyon jol megvagyunk, a szex is olajozottan mukodik koztunk. Csak kicsit felek a korkulonbseg, meg minden miatt. Hamarosan osszekoltozunk, anya leszek, es meg soha sem csinaltam ilyent. Nem laktam meg egyutt senkivel es gyerekem sincs. Ti mit gondoltok mennyire lehet ez tartos?

2018. márc. 24. 20:27
 71/105 anonim ***** válasza:

"Nem visel meg semmilyen ertelemben! "


= pszichopata vagy


Ilyen egyszerű...


Kezdjük ott, hogy nem más alázza meg a gyerekedet, hanem te magad, azzal hogy vele együtt sem hagyod abba... Te meg kivereted a fogait az illetőnek, csak mert leleplezi az undorító hazugságaidat.


Ez egy okos, kifinomult, csodálatos érzelmi intelligenciával rendelkező nő ismérve.


(... de azért van annyi eszed, hogy elárulod a teljes nevedet, így már csak egy hajszál választ el attól, hogy megkeressem a gyerekedet, eláruljam neki a rút igazságot..vagy csak elküldjem ezt a baráti körödnek, mert olyan kedvem van.

Na ennyire tudod kb titokban tartani, hogy f..szt szoptál pénzért. Ki fog derülni, így vagy úgy, és ezzel a gyerekedet alázod mélységesen porba.


Egy szerencséd van, hogy hótra leszarom a szánalmas kis életedet, úgyhogy más fogja felvilágosítani a leendő gyermekedet... nekem ugyanis van életem és céljaim, mint hogy ilyen proli emberrel foglalkozzal.

2018. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 anonim ***** válasza:

A férfi akit szeretsz pedig a férfi nem legszánalmasabb takonygerinc példánya.

Aki hagyja ezt, miközben az ő kisgyermekéről is szó van, az nem több egy szánalmas baktériumnál, akit zsarolsz a p...náddal.

2018. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/105 A kérdező kommentje:

Tudod ki a pszcihopata? Aki kerdes nelkul ol! Aki a 10. abortuszon is nevetve lep at! Az elson se birtam, nem veletlen nem akarom a mostani gyerekemet se elvetetni! Nem tudnam megegyszer elviselni azt a hullamvasutat!

De jo neked, hogy tudod a nevemet! Kepzeld, talan nem egy tucatnev, de hazankban is tobb, mint ezer ilyen nevu ember van! Bennem legalabb van annyi gerinc, hogy felvallaljam, amig te a szanalmas anonimatasba burkolodzol! Ha a gyerekem rakerdez arra, hogy: "Anya, te tenyleg "ez", meg "az" voltal?", akkor leulok vele, es elmondom neki a teljes igazsagot! Viszont ezert senki sem alazhatja meg!!! Tudja meg, hogy amit az anyja muvelt az nem szegyen, nem kell neki sem szegyenkeznie miatta! Legyen inkabb buszke ra, hogy az O anyukaja volt olyan jo, hogy ilyen rengeteg ferfinak kellett!

Szerintem neked sem artana legalabb egy enciklopedia, mert eleg komoly fogalomzavarban szenvedsz, es amilyen hulye vagy fel sem fogod amit a masik ir! Kiragadsz egy-egy reszletet a szovegkornyezetebol, es azzal villogsz! Kepzeld, nekem nincs ilyen szanalmas modszerekre, az egesz szovegedre valaszolok, ahogyan azt egy tenylegesen, nem csak latszolag intelligens, tanult ember teszi! Raadasul meg a helyesirasomba sem tudsz belekotni, mert max elgepelest talalsz az irasaimban, es ekezerhianyt, nem tudatlansagbol fakado hibat! A nyelvtani resze meg nem erdekel, mert alig volt nyelvtan orank, kethetente egyszer csak!

2018. ápr. 3. 01:51
 74/105 A kérdező kommentje:
A parommal kapcsolatban meg mindenki befoghatja a lepenylesojet, a kerdesem pusztan arra vonatkozott, hogy egy atlagos, nem a kakan is csomot kereso ember szerint tartosan osszeillunk-e, tudunk-e egyutt elni! Ugyanis emberileg NEM Nektek, hanem NEKEM kell megfelelnie! Zsarolasrol meg egy percig sem volt szo, mikor a legelso terhessegem pozitiv lett azonnal szoltam neki, es megkerdeztem tole, hogy akar-e gyereket. O erre megkerdezte ugyanezt tolem, en meg azt, hogy nem biztos, hogy az ove, igy is szeretne. Erre azt valaszolta, hogy megha nem is az ove akkor is ugyanugy fogja szeretni, mintha az ove lenne, es felneveli velem! Tehat lathatod, hogy nalunk a stefeta bot inkabb nala van, elvegre o a ferfi, es az idosebb! De egyenlo felek vagyunk, nem nez, nem is kezel l
2018. ápr. 3. 01:58
 75/105 anonim ***** válasza:

Bejött egy kis plusz munka, szóval felnéztem... nem csalódtam. Köszönöm, hogy nap mint nap szórakoztatsz :D


"Tudja meg, hogy amit az anyja muvelt az nem szegyen, nem kell neki sem szegyenkeznie miatta! Legyen inkabb buszke ra, hogy az O anyukaja volt olyan jo, hogy ilyen rengeteg ferfinak kellett!"


:DDD


Miért is vitatkoznék veled, ha a te torzult valóságodban ez teljesen oké?


Még mindig kételketek... sőt inkább imádkozok, hogy ne legyen igaz ez a mese, csak egy unatkozó kis szarcsimbók vagy, aki trollkodik.

2018. ápr. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/105 A kérdező kommentje:
Te elvezed, hogy belekotsz kinden sz@rba tojaska? A testedbol elni nem szegyen, hanem buszkeseg, es ez a valosag! Lent allni valamelyik fos uton es 5000 ft-ert kuratni magadni, na az szegyen! De hazban, kulturalt korulmenyek kozt szexelni penzert miert lenne az? Kopj mar le te unatkozo kotekedo kisgyerek, minek a frasznak magyarazzak egy ilyen buta lenynek?? Hat nem ered fel esszel amit irok, te agyban nagy!!! 😂😂😂😂
2018. ápr. 3. 03:13
 77/105 A kérdező kommentje:
Az utolso mondat az agyadra, nem a szexualis teljesitmenyedre utal, te eszleny meg mielott magyarazol! 😂😂😂
2018. ápr. 3. 03:15
 78/105 A kérdező kommentje:
Nem szexualis teren, te IQ-nuku!
2018. ápr. 3. 03:16
 79/105 anonim ***** válasza:
Te idióta ,olvasd már el, hogy miket írsz. Szerinted az teljesítmény, hogy megdugnának? És még büszkén mesélnéd??? Olyan buta vagy, hogy erre szavak nincsenek.
2018. ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/105 anonim ***** válasza:
Büszkeség a testedből élni a te esetedben maximum.😀. Nyilván, mivel annyi eszed nincs, hogy abból tartsd fent magad. Ennyire vitted, hogy szétdobd a lábad, erre mindenki képes.
2018. ápr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!