Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyen kapcsolat lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolat lehet tartos (21/n, illetve 44/f)?

Figyelt kérdés
Parommal februar elejen jottunk ossze, es nagyon jol kijovunk. Ugy nez ki akkor teherbe is eshettem, mivel lassan 7 hetes terhes vagyok. Azota mar egyszer szakitottunk, majd kis idore ra kibekultunk. Hozzateszem nem sajat hibankbol, hanem egy ismerosunk bekavart. A lenyeg az egeszben, hogy mar megbeszeltuk, ha meg is csalt nem banom, mert szeretem. A babat elvallalja es felneveli velem, akkor is ha nem az ove. Ami a "kulonlegessege" a kapcsolatunknak, hogy o taxis, en meg prostitualt vagyok. Igy is jottunk ossze, felmentem hozza "dolgozni". Gyakorlatilag szerelem volt elso latasra. Azonnal osszejottunk es mar akkor is mondta, hogy hagyjam abba ezt a munkat. Feltekeny es ezt sokszor erzem is rajta, igaz soha sem bant a munkam miatt se szoban, se sehogy. Egyebkent nagyon rendes, figyelmes, okos, gondoskodo ferfi. Anyam is elfogadta, apam nem nagyon, az o szuleit nem ismerem. Egyeb meg, hogy elvalt, es van egy 26 eves nagyfia van. Egyenlore nagyon jol megvagyunk, a szex is olajozottan mukodik koztunk. Csak kicsit felek a korkulonbseg, meg minden miatt. Hamarosan osszekoltozunk, anya leszek, es meg soha sem csinaltam ilyent. Nem laktam meg egyutt senkivel es gyerekem sincs. Ti mit gondoltok mennyire lehet ez tartos?

2018. márc. 24. 20:27
 81/105 anonim ***** válasza:
Büszkeség, ha valaki a testéből él, értem, azért néz ki a prosti az ajtón vagy 3-szor mire kiengedi a vendéget,hogy nincs e ott valamelyik lakó vagy valaki,mert annyira büszke arra,amit csinál. Hogyne!
2018. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/105 A kérdező kommentje:
Angol erettsegim otos lett, a tobbi a matek kivetelevel mind 4-es! Menj, nyugodtan el az iskolamban, meg tudo nezni, hogy nem hazudtam! Sose nezek ki az ajton mikor kiengedem a vendeget, ugyis ot latjak meg, hogy rolam mit gondolnak az meg nem erdekel! 😂😂😂😉
2018. ápr. 3. 15:18
 83/105 anonim ***** válasza:
Írni bármit lehet. Ha ilyen helyesírással van érettségid, az kész csoda.
2018. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 anonim ***** válasza:

Az a legszomorúbb, hogy értelmiségi ismerőseim közül több pár, és bátyámék is már évek óta próbálkoznak a babával. Csak nem jön össze. Most ment el nekik a második baba :(


Azoknak jön össze a legnehezebben, akik a földgömb legjobb, leggondoskodóbb szülei lennének,


Bezzeg egy ilyen társadalom testén élősködő parazitára rákacsint valaki, már szopja is be. Túl van az abortuszon, de már várja a következő krumplibogarat. Azt se tudja kitől van, dehát mit számít ez,okos értelmiségi nő! A purdé adja tovább a génjeit, kultúráját.


Szomorú :(

2018. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 A kérdező kommentje:
Fogd mar be te szanalmas irigy kutya, regen lehagytalak mar minden teren, soha a nyomamba se fogsz erni te kis sz@rcsimbok! Elosokodo?! Majdnem megfulladtam a rohogestol! Soha nem varnam el, hogy egy ferfi eltartson, ugyanigy dolgozni akarok magam is tovabb, manapsag csak a hulye lesz kiszolgaltatott, eltartott no! Az olyanokkal lehet barmit megcsinalni, mert nem tudnak hogyan kilepni a kapcsolatbol, mert nem tudnak magukat eltartani! Engem ez a veszely soha sem fenyegetett! 😂😂😂😂
2018. ápr. 3. 23:22
 86/105 anonim ***** válasza:

Élősködő vagy. Nem adózol, mivel a testedből élsz, szarsz az egészre.


Élősködsz érzelmileg szerencsétlen b...lfasz élettársadon, vagy mi az. Nálatok az érzelmi intelligencia olyan mélyen van, hogy tényleg fel sem fogod a dolgokat.


Azzal pedig hogy volt egy abortuszod és újra bekaptad a legyet, egyértelműen elárultad hogy te is gumi nélkül kúrsz a plusz pénzért. Gondolom a havi rendszeres STD szűrés sem divat.


Azon sem csodálkoznék, hogyha HIV+ lennél, esetleg Hepatitis C-s.


Te vagy k..rva hülye vagy, vagy egy hülye k..rva... döntsd el melyik.

2018. ápr. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy ha prostituált vagy és még intelligensnek is tartod magad, sőt még abortuszod is volt, ami úgy megviselt, még érettségid is van, akkor ebből következik, hogy jártál biosz órára is, akkor nyilván tisztában vagy vele, hogy mi az emberi szaporodás folyamata, akkor miért nem használsz fogamzásgátlót? Ha jártál már nőgyógyásznál, akkor biztosan mutatott több féle módszert, abból mondjuk kettőt be is iktathattál volna..

Szegény baba, azt sem tudod ki az apja, inkább menj el terhességmegszakításra és utána vedekezz rendesen. Egy gyermeket tervezni kell egy boldog párkapcsolatba, nem így ahogy Te csinálod...

2018. ápr. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 anonim ***** válasza:
Nemsokára öreg leszel és szottyos. Kiégsz. Akkor majd miből tartod fent magad te nagyon intelligens? Nulla munkatapasztalat...de azért mi vagyunk az irigyek. Szánalmas vagy. Legyen már elég, ne nevettesd ki jobban magad.
2018. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 anonim ***** válasza:
Utolsó, addig sem kell várnia. Ki akar egy olyan prostit, akinek a csöcsén egy gyerek lóg? :D A nagyon alja max.
2018. ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 anonim ***** válasza:

Egyébként én maximálisan elfogadó volnék.


Ha a lány mondjuk belekényszerült ebbe, vagy teszem azt tényleg egy vállalkozásra, tandíjra gyűjt... de ahogy ez megvan, abbahagyja és mélységesen szégyelli, próbálja felodolgozni a traumákat amiket a prostitúció okoz (mert ezek a traumák sokszorosan bizonyított tények, amik lehet később fognak kijönni... de egészen biztos szétb....sza még a legerősebb nő lelkét is, ha napi 4-5-en megkúrják olyanok is akiktől viszolyogsz.)


Tehát, ha valaki ilyen és tényleg látom rajta, hogy megváltozott... akkor el tudnám fogadni, akár kapcsolatban is.


...de amit itt levágott a gyerekkel, párkapcsolatban qrválkodással, meg ez a szánalmas "büszkeség" bizonyítási kényszer.

Na ezekből világlik ki, hogy milyen torz és halott vagy belül. Soha nem nyúlnék ilyen nőhöz.

2018. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!