Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak itthon ilyen siralmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak itthon ilyen siralmas a társkeresés problémája vagy külföldön is?

Figyelt kérdés
Itthon egyszerűen tényleg mindkét nem részéről siralmas sztorikat hallani. Azt hinné az ember, hogy a nők panaszkodnak többet erről neten,de amugy gyk- n sokkal több panaszt látok férfiak részéről. Persze azért van elég női oldalról is. Én mondjuk azt hallottam,meg olvastam is külföldre ment magyar lányoktól, hogy kint nem ilyen durva a helyzet. Persze abnormális mindenhol van csak lehet nem ennyi. De az a rengeteg komment amiben mindenki panaszkodik: volt aki már olyanokat írt,hogy 2 haverja is öngyilkos lett emiatt,meg hogy már feladta. És ezek pasiktól....komolyan mondom mintha őket sokkal jobban kínozná a dolog. Banyek komolyan mi a fityfene folyik már Magyarországon? Hogy jutott el idáig?
2019. aug. 17. 16:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
61%
Amelyik férfi ebben az országban nem talál nőt,meg is érdemli a sorsát.Több nő van mint férfi,100x szebbek a nők,és a férfiak össze tudnak jönni sokkal fiatalabb nökkel,még akkor is ha ocsmány külsejük van.Nőknek katasztrófa a társkeresés itt Magyarországon...
2019. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
89%

Én külföldről csak jókat hallottam még férfiként is. Minden ismerősöm aki kiment, annak lett barátnője/felesége. Van akinek helyi, van akinek magyar vagy más keleti bevándorló csaj, pl. lengyel barátnője lett.

Tényleg én is azt veszem észre, hogy itthon káosz van, nem csak gazdaságilag de még a társkeresésben is élhetetlenebb.

2019. aug. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
68%
Én Ukrajnában élek, nem tudom voltatok-e már erre, de itt sokkal rosszabb a helyzet. Nem társkeresésében, hanem amúgy.
2019. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
11%

#11, rossz hírem van: 35 éves korig nagy férfitöbblet van az országban, tehát az állításod fals.

Ha minden nő kapcsolatban lenne, még akkor se jutna elég minden férfinak.

2019. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
24%
Na látod ezért csökken a népesség. A feminizmus megtette a hatását. Egyébként én már nem is csodálkozom. Hajrá magyarok! Csak így tovább.
2019. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
79%

#14,

A legnagyobb férfitöbblet az 1988-ban születettek között van (kapaszkodjatok meg): 51,9 % férfi, 48,1 % nő (KSH, 2018)

Szóval 25 férfiből nagyon maximum 1-et érinthet, hogy kevesebb a nő.

2019. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
65%
#14-es,Magyarországon soha nem volt,és nem is lesz férfitöbblet..
2019. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
34%

#17


Jó, de ez így nem ér, mert a nők általában a nyugdíjasok között jutnak hatalmas többlethez, mivel a bácsikák hamarabb meghalnak a túlzásba vitt cigi, munka, cujka kombó miatt.

2019. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 Lazy Lover ***** válasza:
63%
5 jòl le írta a lènyeget
2019. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
24%

#16, a mostani férfitöbblethez képest az 1988-cas az semmi. Akkor még csak 3% körül volt a többlet, mostmár ez jóval magasabb.


#17 aha, akkor biztos a tankönyvek is hazudnak, sőt, a népszámlálás is:


[link]


Erről pedig ennyit. Felőlem hiheted azt, hogy nem volt, és nem is lesz férfitöbblet, manapság a lapos Földesek korában ez se lep meg.

Lepontozni pedig én is tudok, rögvest be is mutatom.

2019. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!