Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak itthon ilyen siralmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak itthon ilyen siralmas a társkeresés problémája vagy külföldön is?

Figyelt kérdés
Itthon egyszerűen tényleg mindkét nem részéről siralmas sztorikat hallani. Azt hinné az ember, hogy a nők panaszkodnak többet erről neten,de amugy gyk- n sokkal több panaszt látok férfiak részéről. Persze azért van elég női oldalról is. Én mondjuk azt hallottam,meg olvastam is külföldre ment magyar lányoktól, hogy kint nem ilyen durva a helyzet. Persze abnormális mindenhol van csak lehet nem ennyi. De az a rengeteg komment amiben mindenki panaszkodik: volt aki már olyanokat írt,hogy 2 haverja is öngyilkos lett emiatt,meg hogy már feladta. És ezek pasiktól....komolyan mondom mintha őket sokkal jobban kínozná a dolog. Banyek komolyan mi a fityfene folyik már Magyarországon? Hogy jutott el idáig?
2019. aug. 17. 16:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
84%
"sajnálom azokat, akik hiába próbálkoznak bárhol" - Ezaz, hogy pont ott és úgy nem próbálkoznak, hogy az eredményes is legyen.
2019. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
7%

#60 éppen ez a baj, hogy lekoptatják csuklóból, már azért is, ha anyajegy van az orrán. Két szót nem váltottak egymással, de a lány már levágja, hogy átlag Jóska selejt, mert anyajegy van az orrán.

Itt nem tíz-húsz visszautasításról beszélünk mellesleg, hanem ezrekről. Idetartoznak a válasz nélkül hagyott társkeresős üzenetek is.

Aki lepontoz,azt én is lepontozom. Amilyen a mosdó, olyan a törölköző. Szellemi párbajt nem fogok fegyvertelen emberekkel vívni.

2019. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
84%

Majd egyszer te is rájössz, hogy senkit nem érdekelnek az anyajegyek.

Na, nem akarok egész éjjel itt lenni, úgyhogy lépek szépen én is.

Üdv

2019. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
51%
Már meg se próbálok magyar nőkkel kezdeni, kerülöm őket. :) Inkább/előbb jövök össze egy kínaival/kreollal vagy unkránnal. :)
2019. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
86%

"Aki ezek után azzal jön, hogy nincs férfitöbblet"


NINCS férfi többlet.

Ne gyere metal koncertekkel meg ilyen baromsagokkal.

A tarskeresokkel se, mert oda a nők már fel sem mernek lépni a sok foglalt, csak dugni vágyó, minősíthetetlen stílusú pasi miatt.

2019. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
51%

#65 gazdaságföldrajz órára jártál be? Tudsz egy grafikont értelmezni? 35 éves korig van férfitöbblet. Hogy te mit hiszel és mit nem hiszel, az irreleváns. Hitvitázni eredj az Ezotéria témakörbe.

Most jön az, hogy hülye a tankönyvkiadó, hülye a népszámlálóbiztos, hülye az összes földrajzos, te vagy helikopter egyedül.

2019. aug. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
94%
Társkeresőkről már rég elűztétek a magukra valamit is adó nőket. Sok sikert az ottmaradt prostikhoz meg instara követő gyűjtőkhöz.
2019. aug. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 A kérdező kommentje:
Utolsó lehet benne vmi. Meg se fordul a fejemben a netes társkereső. Kösz nem. Hogy egy rakás meglehetôsen csúnya pasi zaklasson? Persze azért ráír az emberre helyes is. De azért talán én is tudom hogy esetleg milyen szintű pasinál van max esélyem. Azért ez vhogy nem hiányzik. Meg még mellé ahogy közelítenek. Hali. Találkozhatnánk. Na ja így kell ezt. Nehogy már adjon neki egy keretet. Pffff.. .vagy 3 mondat után tolja a de milyen jó nő vagy dumát. Persze mert biztos nem hallom 20 másiktól is. Miközben ez nem érdekel. Nyitott kapu kell a fenének. Képtelenek odáig már eljutni hogy csak beszélgetést kezdeményezzenek? Azt esetleg annak a végén megkérdezni hogy na esetleg tali. Ha már kiderítette hogy szimpatikus vok e. Ááhhh ezeknek annyira fogalmuk nincsen hogy hogyan kell kőzelíteni hogy hihetetlen. 4 magyar típus van:gyáva nyúl. Csak néz. Az úthenger. Mert rögvest kiadja magát mennyire kellesz neki. A tahó aki csak azt akarja. És a fél norma. Aki még ugyan odajön. De aztán búböcce. Nem tud megszólalni sem. Csak így tovább . lassan csak kihal a magyar.
2019. aug. 21. 01:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!