Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak itthon ilyen siralmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak itthon ilyen siralmas a társkeresés problémája vagy külföldön is?

Figyelt kérdés
Itthon egyszerűen tényleg mindkét nem részéről siralmas sztorikat hallani. Azt hinné az ember, hogy a nők panaszkodnak többet erről neten,de amugy gyk- n sokkal több panaszt látok férfiak részéről. Persze azért van elég női oldalról is. Én mondjuk azt hallottam,meg olvastam is külföldre ment magyar lányoktól, hogy kint nem ilyen durva a helyzet. Persze abnormális mindenhol van csak lehet nem ennyi. De az a rengeteg komment amiben mindenki panaszkodik: volt aki már olyanokat írt,hogy 2 haverja is öngyilkos lett emiatt,meg hogy már feladta. És ezek pasiktól....komolyan mondom mintha őket sokkal jobban kínozná a dolog. Banyek komolyan mi a fityfene folyik már Magyarországon? Hogy jutott el idáig?
2019. aug. 17. 16:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
100%

#27

Ez érdekes, kíváncsiságból megnéztem az általad linkelt atlaszos korfán a 20-25 éves korosztályt, 80 pixel felel meg a nőknek, 96 pixel a férfiaknak. Ez háromszor-négyszer akkora különbség a két nem között, mint a KSH szerint. Nem tudom, honnan szedhették.


Itt vannak a 2011-es népszámlálás eredményei, a 11. oldalon a 2001-es és 2011-es korfával (egyik sem mutat nagy különbséget a fiatal korosztályokban):

[link]

2019. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 A kérdező kommentje:
Uram Isten lapoznátok már erről a korfás dologról? Nem attól a néhány százaléknyi különbségtől szingli az ország 70%-a ám hello!
2019. aug. 17. 20:53
 33/68 anonim ***** válasza:
91%
Mivel csak angolul tudok ezert csak az amerikai helyzetrol tudlak tajekoztatni: meg jobban el vannak kenodve a feher, kozeposztalybeli fiuk, mint nalunk. Ok mar tenyleg az orjongesik szidjak a joleti tarsadalmat. Na, azt meg nem tudom elhinni, hogy az USA-n es Magyarorszagon kivul mindenki elegedett a sorsaval. :D Meg ezeken az angol nyelvu forumokon azert mas nepek fiai is szoktak panaszkodni.
2019. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
27%

"A férfiaknak ezt nem nézi el a társadalom, ezért szorulnak anonim fórumokra."

Ezt sosem fogom megerteni. Szoval lelkizni akartal legjobb baratoddal Pistaval, de o durvan elutasitott es ezt elmondta Karesznek, o Petinek, es masnap mar senki nem fogott veled kezet a munkaban es a kocsmaban? Ki az a tarsadalom szemelyekre lebontva? Anyukad? A barataid? Egy idegen ember a gykn? En biztos nem nezek le ezert senkit, sot allandoan ezert tepem a szamat, hogy a ferfiak

1. ne maganyosan szemvedjenek,

2. ne ismeretlenekkel az interneten csordaba verodve duhongjenek,

hanem a hozzajuk kozel allo ferfiakkal eljenek egy kis lelki eletet es segitsenek egymasnak.

Ez a szegyenerzet indokolatlanul el benned is es masban is.

2019. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
67%

Magyarországi viszonylatban aki ebből a szempontból problémás. Tehát mind a nőknél mind a pasiknál bukott eset akár N vagy F-röl van szó.

Nem fogod elhinni de maximálisan olyan 250 ezer körüli létszámról beszélhetünk. A 9 Millióból.


Arról nem beszélve hogy az úgy 1 Millióra becsült kivándorlók többsége egyedülállóként települt ki.

Az hogy most ezen a fórumon 0-24 megy a rinya ez nem fedi a valóságot.


De most komolyan az ide irkáló panaszkodok nagy része.

Otthonülő gubbasztó vagy anyuci pici fia vagy munkanélküli, 0 szoc élettel és 0 barátokkal rendelkező ember.

Az már csak pluszban vicc hogy másoktól várják el hogy megoldják a problémáikat, ebből kikövetkeztethető hogy úgy egyébként az illető menyire is életképes.


Ha mondjuk ő egy 30 éves szűz, munkanélküli 0 baráttal.

Bizonyára minden ember pont egy ilyen társra vágyik.

Na ezek írnak ide 95%-ban.

2019. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
6%

Oké, akkor vonatkoztassunk el a korfától.


Vegyük a relatív férfitöbbletet!

Discoban háromszor-négyszer annyi férfi van, mint nő - még így is, hogy nőknek ingyenes a belépés.

Fesztiválokon, koncerteken nagyjából ugyanilyen az arány. Rock-metál koncerteken még rosszabb, ott hatszor annyi a férfi.

Társkeresőn ennél is durvábbak az arányok - nem ritka, hogy 200 férfi jut egy nőre. Lett légyen az telefonos, internetes, újságbeli, akármilyen társkereső.

Sportoknál is abszolút többségben vannak a férfiak, bőven akad olyan sport, ahol 1 lány sincs.


Aki ezek után azzal jön, hogy nincs férfitöbblet, az használja a fejét inkább faltörő kosnak, mert másra úgysem jó (vagy egyszerűen egy ténytagadó kamugép).

2019. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
96%

"Aki ezek után azzal jön, hogy nincs férfitöbblet"

Terhesjogan meg csak nok vannak. :) Akkor mindenki egyedulallo anya?

A rockkoncertes peldan konkretan felrohogtem. Rengeteg ferfi a barataival megy oda es a "zasszonyokat" otthon hagyjak.

Ferfiakat erdeklo esemenyeken foleg ferfiak vannak, ez szerintem nem olyan meglepo. :)

2019. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
4%

Amúgy tökmindegy az egész korfás-többséges lamentálás, ha úgy van, ha nem, minden nőnek szinte van barátja (nem, nem csak mondják, tényleg, látom) akkor meg úgyis tökmindegy :D


Az élet fos, ha nem kaptál jó lapokat első osztáskor.

2019. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
82%
"Discoban háromszor-négyszer annyi férfi van, mint nő" - Nem jár minden nő discoba, például én sem, mert számomra nem jelent szórakozást, és csak azért, hogy javítsuk az arányokat, nem fogok elmenni. Engem sokkal jobban szórakoztat mondjuk egy csoportos buszos utazás, egy spinning óra, ezeken meg a nők vannak többségben...
2019. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
15%

Lollypop, ez stimmel, de senki nem megy terhestornára ismerkedni...

A disco, sport, fesztivál amúgy unisex esemény. Direkt nem focimeccset meg boxmeccset írtam, igen, ott kvázi 100 százalékos a férfiarány.

Felhoztam a sportot is, a spinning is oda tartozik, ott is kevesebb a lány. Ennélfogva gyakorlatilag az ismerkedési lehetőségek 90 százaléka ki van zárva. Utcán leszólogatással senki nem fog ismerkedni, max. a legalja sóhaj suttyó pronyók.

A lepontozásokat visszaosztottam, ez nékem is megy.

2019. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!