Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak itthon ilyen siralmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak itthon ilyen siralmas a társkeresés problémája vagy külföldön is?

Figyelt kérdés
Itthon egyszerűen tényleg mindkét nem részéről siralmas sztorikat hallani. Azt hinné az ember, hogy a nők panaszkodnak többet erről neten,de amugy gyk- n sokkal több panaszt látok férfiak részéről. Persze azért van elég női oldalról is. Én mondjuk azt hallottam,meg olvastam is külföldre ment magyar lányoktól, hogy kint nem ilyen durva a helyzet. Persze abnormális mindenhol van csak lehet nem ennyi. De az a rengeteg komment amiben mindenki panaszkodik: volt aki már olyanokat írt,hogy 2 haverja is öngyilkos lett emiatt,meg hogy már feladta. És ezek pasiktól....komolyan mondom mintha őket sokkal jobban kínozná a dolog. Banyek komolyan mi a fityfene folyik már Magyarországon? Hogy jutott el idáig?
2019. aug. 17. 16:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
63%

Amúgy komolyan, ha úgy érzed, párkeresési nehézségeid vannak, beszélgess el néhány egyedülálló 30 feletti nővel, és át fogod értékelni a dolgokat.

28/F

2019. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
84%

"Kezd kibújni a troll a zsákból.A lepontozást kaptad."


30 F vagyok te szerencsétlen. Csak én tisztában vagyok vele hogy az ismerkedéshez szociális élet kell úgy alapjaiban mivel bemutatással jönnek létre párkapcsolatok. Hogy ki kit ismer.


Ez nem úgy működik hogy átlag Jóska beesik az Egyetemi buliba aztán minden nő csak rá várt.

De ti ki se léptek a lakból csak GYIK-en sírtok.

További jó rinyát.

2019. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
20%

"30 F vagyok te szerencsétlen."


Testileg maximum. Agyilag meg épp most töltöd a tizenhármat.


"Csak én tisztában vagyok vele hogy az ismerkedéshez szociális élet kell úgy alapjaiban mivel bemutatással jönnek létre párkapcsolatok."


Igen, kisapám, és hol ismerkedjen az ember, ha mindenhol elutasítást kap?

Na erre feleljél, észvitéz.


"Ez nem úgy működik hogy átlag Jóska beesik az Egyetemi buliba aztán minden nő csak rá várt."


Igen, tudom, a gyakorlatban úgy működik, hogy átlag Jóska beesik az egyetemi buliba, és akárkivel is próbálna ismerkedni, lekoptatják. Nem kell bemutatnod a való életet, köszi.


"De ti ki se léptek a lakból csak GYIK-en sírtok."


Ezt csak te állítod, meg a hozzád hasonló szalmabábozó ostobák.


"További jó rinyát."


Neked pedig további jó trollkodást. Small thingz amuse small mindz.

2019. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
Jó, és buszos utazásokon miért van kevés férfi? Az nemektől független, mégis inkább a nők mennek. Nem is mondanám drágának, tele van a Bónuszbrigád ilyen utakkal, tavaly csak így utazgattam 1-1 napokat, nekem nagy élmény volt.
2019. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
0%

A magyarázat szerintem egyszerű: manapság egyre több embernek van autója, és a férfiak jobb szeretik a magukét vezetni, mint passzívan utazni. Az autó manapság státusszimbólum, pláne egy ilyen pocsék gazdaságú országban, ahol mind az autó, mind a fenntartása iszonyú összegeket emészt fel.

Én speciel kerékpárt használok közlekedésre, semmi szükség autóra, semmit nem akarok kompenzálni vele...

2019. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ha autóval mész, akkor nem társaságban vagy, nem futsz össze szingli nőkkel, akikkel lehet, hogy tudnál ismerkedni, szóval akkor megint csak maguktól vágják el egyesek a lehetőséget, hogy nem mennek oda, ahol lenne lehetőség mondjuk egy közös érdeklődésből kiindulva beszélgetni, ismerkedni, ami kapcsolattá is alakulhat. :-) A kerékpár is magányos sport, ha nem csatlakozol közös túrára másokhoz vagy nem mész versenyekre, ahol megint csak a közös hobbi adná a kiindulási alapot az ismerkedéshez, mindenféle színjáték nélkül.
2019. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
51%

Ez így igaz, bár nyaranta jóval több a kerékpáros mindenütt. Női kerékpárost is látok, bár elég keveset. Pedig itt meglenne a közös hobbi, kiindulási alap.

A kerékpárom, a Hajnali Szél igen gyors.

2019. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
84%

Jó, de te sem csoporthoz csatlakozol ezek szerint, úgy meg nem mindig fog működni az ismerkedés, hogy csak úgy leszólítasz tökidegeneket. Ezért jó csoporthoz csatlakozni és együtt menni valahova, együtt csinálni valamit, nincs tétje, a közös élmény adja a témát, és máris nem valami üres, átlátszó leszólításnak indul az ismerkedés.

Fent vagyok társkeresőn, de nem az a fő csapás, hanem ezek a hobbik, eljárok emberek közé programokra, teljesítménytúrára, futóversenyre (élményfutásokra főleg, nem az eredmény miatt), kutyám miatt séták alkalmával is összefutok másokkal, ott vannak a buszos utak is... mindig van társaság, mindig van kihez szólni, aztán nem úgy állok hozzá, hogy jaj, ismerkedjünk kapcsolati céllal, nem várok kapcsolatot minden ismeretségemből, de sokkal tisztább tét nélkül ismerkedni másokkal, önmagunkat adva. Futottam bele ilyen közegekben is nagyképűekbe, le lettek koptatva, de többnyire nem ilyenekkel találkozom, aztán vannak, akik családdal jönnek, nem baj, nem tudhatom, hogy kin keresztül fogok megismerni valakit, akivel akár párkapcsolat is lehet, mert lehet, hogy x boldog férj és családapa, de van mondjuk egy facér haverja, akit egy másik közös programra már hoz magával.

2019. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
22%

Én nem is tudnék senkit leszólítgatással megismerni. Így az aljanép "ismerkedik".

Egyébként világéletemben szélsőségesen introvertált voltam, sose csatlakoztam semmilyen csoporthoz (a hadsereget kivéve), és ha kimozdulok, akkor is olyan helyekre járok, ahová élő ember nem teszi be a lábát.

De nekem nem is prioritás az ismerkedés, vagy a párkapcsolat. Nem is rólam van szó elsősorban. Egész egyszerűen sajnálom azokat, akik hiába próbálkoznak bárhol, sehol nem találnak társat, és mikor feljönnek ide segítségért, helyette csak leugatást kapnak mindenféle paresnyákov prolitól. Ezen kellene változtatni, mert így aztán 100% hogy csak romlani fog a helyzet.

2019. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
78%

"Igen, tudom, a gyakorlatban úgy működik, hogy átlag Jóska beesik az egyetemi buliba, és akárkivel is próbálna ismerkedni, lekoptatják."


Hát nem egészen így működik. Átlag Jóska számára ugyan nem terem magától a babér, és az ő életéhez is hozzátartoznak a visszautasítások (mint amúgy mindenkiéhez), de azért nem koptatja le mindenki csuklóból.

Az a szint, ahol az ember azon pörög, hogy mennyire pontozták le a GYK-n és bosszúból majd jól visszapontoz, nem Átlag Jóska szintje.

2019. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!