Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak itthon ilyen siralmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak itthon ilyen siralmas a társkeresés problémája vagy külföldön is?

Figyelt kérdés
Itthon egyszerűen tényleg mindkét nem részéről siralmas sztorikat hallani. Azt hinné az ember, hogy a nők panaszkodnak többet erről neten,de amugy gyk- n sokkal több panaszt látok férfiak részéről. Persze azért van elég női oldalról is. Én mondjuk azt hallottam,meg olvastam is külföldre ment magyar lányoktól, hogy kint nem ilyen durva a helyzet. Persze abnormális mindenhol van csak lehet nem ennyi. De az a rengeteg komment amiben mindenki panaszkodik: volt aki már olyanokat írt,hogy 2 haverja is öngyilkos lett emiatt,meg hogy már feladta. És ezek pasiktól....komolyan mondom mintha őket sokkal jobban kínozná a dolog. Banyek komolyan mi a fityfene folyik már Magyarországon? Hogy jutott el idáig?
2019. aug. 17. 16:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
85%
"a spinning is oda tartozik, ott is kevesebb a lány" - Én eddig csak olyan spinning órán voltam, ahol 80-90%-os nőtöbblet volt, Budapest. :-)
2019. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
77%

"Aki ezek után azzal jön, hogy nincs férfitöbblet, az használja a fejét inkább faltörő kosnak"


A Szex és New York 2-n hány pasit láttál a moziteremben ?

Kertészkedős körökben hány pasit szoktál látni ?

Állatmenhelyeken dolgozni hány pasit szoktál látni ?

Körmös és sminkes pultnál ott ülve hány pasit szoktál látni ?

Animés találkozókon hány pasit szoktál látni ?

Nyugdíjas klubban hány pasit szoktál látni ?


PFFF ennyit erről.

2019. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
81%
Country esteken sem nagyon tolonganak a férfiak, voltam ilyenen, nagy többségben voltak a nők.
2019. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
20%

Moziba rengeteg férfi jár. A kertészek több mint a fele szintén férfi, még a Strakl magazinokban is róluk készül a legtöbb fotó.

Állatmenhelyeken is több a férfi, de még az állatklinikákon is.

AnimeConra gondolsz? Oda speciel járok, és igen, ott is több a férfi.

Nyugdíjassal pedig mit kezdjen akinek barátnő kell?


Owned...


Pfff-pfff, ereszt a fejed?

2019. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
64%
Buszos utazásokra kifejezetten kevés férfi jár.
2019. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
21%

Az lehet, ezt nem is tagadtam, hogy vannak területek, ahol több a nő.

Apácazárdában is csak nők vannak, ennek ellenére mégse lehet ott ismerkedni. Ahol pedig lehet, nagyon durva relatív férfitöbblet van.


És persze arról is szeret elfeledkezni a ténytagadó ellenoldal, hogy egy huszonéves lányra három korcsoport is nyomul: a vele egykorú egyetemista, a középkorú, és a hatvanéves ráncosheréjű. De nyilván ez se férfitöbblet...

2019. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
89%

"Moziba rengeteg férfi jár."


Ja valszeg CSAJOS témájú filmre pont azok ülnek be.

Szerintem te egy Ricky Martin koncerten meg Gucci üzlet előtt is csak pasikat látnál. Sőt rozsaszin cuccaik is csak pasiknak vannak és parfüm üzletben is csak pasik vásárolnak.


Nőket kiszolgáló ágazat az egész nyomorult Földön nincs. Csak tudnám hogy akkor a Versace meg a Louis Vuitton kinek ad el ?


Defekteském.

2019. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
78%

"És persze arról is szeret elfeledkezni a ténytagadó ellenoldal, hogy egy huszonéves lányra három korcsoport is nyomul: a vele egykorú egyetemista, a középkorú, és a hatvanéves ráncosheréjű. De nyilván ez se férfitöbblet..."


Na, hát akkor itt a megoldás, ha kikészít a konkurencia: nem a 20-25 közötti lányokra kell nyomulni.

2019. aug. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
82%

"egy huszonéves lányra három korcsoport is nyomul"


Csak elárulom, hogy a huszonéves korosztályon túl is vannak szinglik, csak egyesek a saját korosztályukat már túl öregnek tartják magukhoz, ettől még nem lesz férfitöbblet, hogy több korosztályba tartozó férfiaknak egyaránt a naiv fiatal huszonéves lánykák kellenek, akár több évtized korkülönbséggel is. A huszonéves fiúknak azért, mert a saját korosztályuk, a harmincasoknak azért, mert még pont jó a korkülönbség, a negyvenesek még éppen észbe kapnak, hogy talán jó lenne megállapodni egy olyan nővel, aki még jobb esélyekkel szülhet nekik, 50 fölött meg már jön a kapuzárási pánik...

2019. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
23%

"Ja valszeg CSAJOS témájú filmre pont azok ülnek be."


És csajos témájú filmre miért ülne be férfi, kisapám?

Jó hogy nem már a női nemibeteg-gondozót hozod fel...


"Szerintem te egy Ricky Martin koncerten meg Gucci üzlet előtt is csak pasikat látnál. Sőt rozsaszin cuccaik is csak pasiknak vannak és parfüm üzletben is csak pasik vásárolnak.


Nőket kiszolgáló ágazat az egész nyomorult Földön nincs. Csak tudnám hogy akkor a Versace meg a Louis Vuitton kinek ad el ?"


Aham, aztán más kérdésnél meg kummogtok nagyokat, hogy ne a plázajáró nőkkel ismerkedjen a férfi.


"Defekteském."


Kezdődik a személyeskedés, dejóóóó...

Kezd kibújni a troll a zsákból.

A lepontozást kaptad.

2019. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!