Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak itthon ilyen siralmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak itthon ilyen siralmas a társkeresés problémája vagy külföldön is?

Figyelt kérdés
Itthon egyszerűen tényleg mindkét nem részéről siralmas sztorikat hallani. Azt hinné az ember, hogy a nők panaszkodnak többet erről neten,de amugy gyk- n sokkal több panaszt látok férfiak részéről. Persze azért van elég női oldalról is. Én mondjuk azt hallottam,meg olvastam is külföldre ment magyar lányoktól, hogy kint nem ilyen durva a helyzet. Persze abnormális mindenhol van csak lehet nem ennyi. De az a rengeteg komment amiben mindenki panaszkodik: volt aki már olyanokat írt,hogy 2 haverja is öngyilkos lett emiatt,meg hogy már feladta. És ezek pasiktól....komolyan mondom mintha őket sokkal jobban kínozná a dolog. Banyek komolyan mi a fityfene folyik már Magyarországon? Hogy jutott el idáig?
2019. aug. 17. 16:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
47%

#17, az egész lakosságot tekintve valóban nem. De most korosztályokról van szó: 50 éves kor alatt férfitöbblet, felette nőtöbblet van.

[link]

2019. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
68%
Nekem semmi bajom, nincs problémám. 🤔
2019. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
79%

#20

"a mostani férfitöbblethez képest az 1988-cas az semmi. Akkor még csak 3% körül volt a többlet, mostmár ez jóval magasabb."


Látom, nem megy az értőolvasás (ellenben sikerült rögtön egy lapra tenned a laposföld-hívőkkel):

Az 1988-ban SZÜLETETTEK (vagyis az idén 31-edik életévüket töltő) emberek körében a legnagyobb a különbség a férfiak javára (51,9 % : 48,1 %).

Neked is ajánlom a linket:

[link]

2019. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
6%

#23 nem téged tettelek a lapos Föld-hívők közé, hanem azt, aki toppantott a lábacskájával,és karakánul kijelentette, hogy soha nem volt és nem is lesz férfitöbblet, punktum. És amit ő mond, az meg van mondva ugye...


A KSH-statisztikával az a baj, hogy nagyon elnagyolt. Ha Pistabácsi megevett 8 szelet rántott húst, Józsbácsi pedig egyet se, akkor a KSH szerint mind a ketten ettek 4-4 szeletet.

Ami engem illet,én a gazdaságföldrajzi adatoknak jobban hiszek, azt népszámlálás alapján állítják össze.

2019. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 A kérdező kommentje:
Hú hát asszem jól látom a dolgot,hogy a férfiak panaszkodnak jobban erre a dologra. Főként férfiak írtak....ok. Őszintén leírnátok mik is a legnagyobb problémák a lányokkal itthon? Az olyanokkal akik nem pénzre hajtanak főként. De amugy miből is gondoljàtok azokról akikről azt szűrtétek le,hogy pénzre mennek,hogy arra mennek? Mi volt a jele?
2019. aug. 17. 18:28
 26/68 anonim ***** válasza:
75%

"#23 nem téged tettelek a lapos Föld-hívők közé, hanem azt, aki toppantott a lábacskájával,és karakánul kijelentette, hogy soha nem volt és nem is lesz férfitöbblet, punktum. És amit ő mond, az meg van mondva ugye..."

Ah, látom, bocs. Laposföldezés visszaszívva.


Visszatérve: a népszámlálás lebonyolítása és kiértékelése a KSH feladata, szóval a tankönyvekbe is rajtuk keresztül kerül ki az információ.

2019. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
25%

Ez furcsa, mert a grafikon például jóval nagyobb férfitöbbletet mutat 35 éves korig. Ez a legfrissebb kiadású egyébként, kötve hiszem, hogy azóta megfeleződött volna a férfiak száma.

Ám meg szerintem azok az elmeháborodottak is tisztában vannak a realitásokkal, csak nagyon nem tetszik nekik az igazság, ezért pontozgatnak le.

2019. aug. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
36%

"de amugy gyk- n sokkal több panaszt látok férfiak részéről"

A nők többsége a barátnőinek panaszkodik erről. A férfiaknak ezt nem nézi el a társadalom, ezért szorulnak anonim fórumokra.


"Nőknek katasztrófa a társkeresés itt Magyarországon..."

Aki nem keresni akar, hanem megtalálva lenni, annak mindenütt katasztrófa.


Nekem személyes tapasztalatom nincs, de a legjobb barátom 6 éve Németországban él, és német barátnője van. Azt mondta, a korábbi magyar barátnői a poros nyomába nem érnek.

2019. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
17%

Ugyanilyen durva kint is.

7 éve élek külföldön.

Férfiként nem találom a párom.

Ugyanakkor nem egy, nem kettő ,magyar , lengyel, szlovák stb ...nemzetiségű nő kerül kapcsolatba helyi férfival. Tehát értsd helyi férfiak keleteurópai nőkre "fanyalodnak" mert a helyi nőknek nem kellenek. Ezt a választ veheted készpénznek.

2019. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
Nem kell keresni és meg van oldva a probléma. :)
2019. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!