Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják számít a külső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják számít a külső és belső. Nálam mindkét tényező rendben van. Miért fordulnak el tőlem mégis?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megáldva jó kommunikációs képességgel, nehezen tudok megnyílni és beszélgetést kezdeményezni. Ez gyerekkorom óta így van, csak azok körében érzem magabiztosan magam, akik ismernek.

Menekülnek tőlem a nők, nem is akarnak megismerni. Ennyit számít a jó duma? Külsőre tetszem, a természetem is jó mégsem találok társat.


Az ünnepek is szomorkásan teltek egyedül. Nagyon hiányzik egy nő érintése, szeretete, társasága. És a legfontosabb, hogy tartozni valakihez.


Hogy legyek szimpatikus?


30/F


2020. jan. 2. 12:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/280 A kérdező kommentje:
Nálam is az van, hogy zárkózott és önbizalom hiányos vagyok. Aztán erre a külsőm rátesz egy lapáttal, szakáll, vagány haj, elegáns forma. Ebből azt vonják le hogy rosszfiú vagyok, és plusz 2 lépés távolságot tartanak, félnek tőlem.
2020. jan. 2. 13:32
 12/280 anonim ***** válasza:
97%
A rosszfiús külső a tehozzád illő korosztálynak még pont bejöhet.De ha pár kérdés után ,,elmenekülnek" akkor ott valami baj van a stílusoddal.
2020. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/280 A kérdező kommentje:
Annyi a baj hogy nem tudok témát felhozni és szóval tartani a másikat.
2020. jan. 2. 13:44
 14/280 anonim ***** válasza:
41%

Eljön majd a lány, aki hozzád tartozik, ne aggódj. :)

7-esnek igaza van, először próbálj ismerkedni, beszélgetni.

Ha valakit érdekelsz, akkor megpróbál veled közös témát keresni, nem rohan el.

2020. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/280 A kérdező kommentje:
Zárt ajtókat találok, hihetetlen ez az egész hogy nincs olyan akinek teszem úgy ahogy vagyok.
2020. jan. 2. 13:53
 16/280 anonim ***** válasza:
20%
az nagy baj, mert a mai nőket utaztatni kell (ha lepontoznak, akkor is ezt látom 70%-ban), és állandóan programokat kell velük szervezni, jó ha sok barátod van és összeültök 4-6-10 en, és viszed a bnődet is. Legalábbis ismerősöknél (akiknek van párjuk) mindig látom faceen a tátrai kirándulásokat 4-6 v több fős baráti társasággal. Állandóan szóval kell tartani egy nőt, mindig kell valami izgalmasság. Javarészt aki nem helyes pasi, de szószátyár, nekik látok mindig csinos barátnőt.
2020. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/280 anonim ***** válasza:
58%
Mert beképzelt vagy.
2020. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/280 A kérdező kommentje:
Rendőr meg tűzoltó, mentős férfiaknál van ez hogy többen elmennek kirándulni és viszik a barátnőjüket, bandázva érzik jól magukat, munkájukból kifolyólag.
2020. jan. 2. 14:00
 19/280 anonim ***** válasza:
97%
A külső, és a belső, ÉS az is, hogy passzolj ahhoz, akivel ismerkedsz. Ha nem passzoltok, akkor nem fog működni, és ez egyik félnek sem róható fel.
2020. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/280 anonim ***** válasza:
89%
ILLENE esélyt adni? Na itt a probléma.
2020. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!