Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fura dolog, hogy 29 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura dolog, hogy 29 éves nő létemre nem volt még párkapcsolatom és szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Átlagos nőnek gondolom magam, nem vagyok kövér, az arcom sem csúnya. Van két diplomám, beszélek nyelveket, jó munkám van és szociális fóbiám sincsen. Barátaim ugyan vannak, de párkapcsolatom sosem volt, ezért értelemszerűen szűz vagyok még.

Ahogy telik az idő, egyre lehetetlenebbnek érzem a helyzetemet.

Nem tudom, mit szólnak majd a férfiak, ha megtudják, hogy ennyi évesen teljesen tapasztalatlan vagyok.

Szerintetek fura vagyok?



2020. jan. 14. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 A kérdező kommentje:
De voltak próbálkozók. Őszintén szólva egyik sem tetszett annyira, mindig a tökéletesre vágytam. Nem szerettem volna megalkudni. Meg azt látom, hogy a barátaim párkapcsolatai sem a legjobbak, mindig van aki panaszkodik valamire. És ezért be magyaráztam magamnak, hogy sokkal jobb egyedül, legalább nem kell alkalmazkodnom senkihez. Most meg már annyira megszoktam ezt a helyzetet, hogy elképzelni is nehéz hogy én egy párkapcsolatban éljek. Ördögi kör. De azért tartok is tőle, hogy később megbánom, de akkor meg már késő lesz.
2020. jan. 14. 19:47
 12/83 anonim ***** válasza:
100%
"mindig a tökéletesre vágytam. Nem szerettem volna megalkudni. " - na igen, ilyen nőnél a valláson túl a másik para a maximalizmus...
2020. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vallásos, és a szex is érdekel, de annyira nem fontos, hogy akárkivel lefeküdjek. Én arra gondoltam, hogy majd olyannal akibe szerelmes vagyok. Ilyen még nem volt, mert mint írtam nálam nagyon magasan van a léc. Mondjuk az évek alatt nem olyan kirívóan sokan próbálkoztak, tehát olyan sokat válogatni sem tudtam.

Nem kérek privát üzeneteket, mindegyiket törlöm.

2020. jan. 14. 19:51
 14/83 anonim ***** válasza:
39%

"Őszintén szólva egyik sem tetszett annyira, mindig a tökéletesre vágytam."

Ezt el kell engedni. Nehogy azt hidd, hogy a szüzességed egy nagy kincs, amiért meg kéne harcolni. Ez csak önámítás. Feküdj le valakivel, aki fizikailag vonzó. Essél túl rajta. Utána majd rájössz, hogy mekkora butaság volt ennyi időt elpazarolni. Éljed ki magad ezen a téren, utána meg keressél egy jó férfit, akivel az életet el tudod képzelni.

Én hasonló voltam hozzád, csak fiúként. Más okból, de 30 fölött kezdtem el az élet ezen részét. Sajnálom az eltékozlott éveket.

2020. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
100%

tökéletesre ne várj, olyan nincs

a jó kapcsolatokban is előfordulnak konfliktusok és ott is kell kompromisszumot kötni, nem fogsz találni soha olyat, aki minden egyes elvárásodnak megfelel és mindig úgy viselkedik, ahogy te jónak látod

nyilván mindenkinek vannak elvárásai és fontos tisztában lenni vele, hogy neked mi nem fér bele, de azért irreális álmokat ne kergess

azzal sincs baj amúgy, ha te inkább egyedül akarsz lenni, de ha szeretnél kapcsolatot, akkor azért ezeket a dolgokat gondold át

2020. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
64%

#13 akkor szűzhártyával a lábaid közt fogsz meghalni és meg is érdemled!

Siránkoznod emiatt meg felesleges és szánalmas is!

2020. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
72%

"Ezt el kell engedni. Nehogy azt hidd, hogy a szüzességed egy nagy kincs, amiért meg kéne harcolni. Ez csak önámítás."

+100 pont:)

2020. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 peca1000 ***** válasza:
0%

A mai fiataloknál már az a fura, ha valaki időben (16-19 éves korban) veszti el a szűzességét. Sajnos.


Dehogy lógsz ki a sorból, ez a divat.


:(


Én 18 éves koromban vesztettem el, most 43 vagyok.


Igyekezz! :)

2020. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
85%

Csak azért mondom, hogy nem fura, mert én is az vagyok, de én szerintem már így is maradok. Nekem mindig az motoszkálna a fejemben, hogy a férfinak, aki velem van, nincsenek-e olyan gondolatai, mint az ittenieknek.


Szerintem amúgy nem könnyebb nőként. Én biztos nem szexelnék azonnal - helló, akkor már szexeltem volna -, olyan férfi meg nincs, mint a filmekben, aki szeret és vár.

2020. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 A kérdező kommentje:

De én nem gondolom, hogy az érték volna. Egy szóval sem mondtam ilyet. Egyszerűen így alakult. Nem őrizgetem, csak nem találtam megfelelő társat. Lehet, hogy velem van a baj. Gondolkozom, de teljesen átlagos életet élek, és nálam sokkal randább nőknek is van párjuk.

A jó pasik a legjobb nőknél próbálkoznak, de rondák meg nem kellenek érthető módon. Még ha akarnék sem tudnék leadni az elvárásaimból.

2020. jan. 14. 20:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!