Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fura dolog, hogy 29 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura dolog, hogy 29 éves nő létemre nem volt még párkapcsolatom és szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Átlagos nőnek gondolom magam, nem vagyok kövér, az arcom sem csúnya. Van két diplomám, beszélek nyelveket, jó munkám van és szociális fóbiám sincsen. Barátaim ugyan vannak, de párkapcsolatom sosem volt, ezért értelemszerűen szűz vagyok még.

Ahogy telik az idő, egyre lehetetlenebbnek érzem a helyzetemet.

Nem tudom, mit szólnak majd a férfiak, ha megtudják, hogy ennyi évesen teljesen tapasztalatlan vagyok.

Szerintetek fura vagyok?



2020. jan. 14. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
En is itt tartok, de nem nokent es 35 evesen :)
2020. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
100%
Itteni férfiak szerint nő nem lehet szűz, csak ők. Aki mégis az, vagy bármilyen párkapcsolati problémája is akad, az tuti bolond meg macskás nő. Ilyen sztereotípiákban gondolkodnak, hogy nő az vagy ribi vagy macskás vénlány.
2020. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
100%

48as válaszában lehet valami. Az írásod alapján (és itt nem a smileyk hiányáról beszélek!!) számomra is hasonló kép rajzolódott ki rólad. Érzelemmentes, mindig jól szervezett, rugalmatlan embernek képzellek el. Lásd a "minden üzenetet törlök" komment. Miért is? Az mind-mind egy esély a boldog párkapcsolatra.


Esélyes lehet a válogatósság is. Van erre egy példám. Táncpartnerem pár évvel idősebb, mint te. Semmi gond nincs a kinézetével, sőt. Őszintén kedves és jóindulatú, mindig segít bárkinek. Mégsincs senkije, és ahigy egyre több időt töltünk együtt, kezdek rájönni miért.


Válogat, nagyon is, főleg iskolai végzettség alapján, és itt direkt a végzettséget mondom, nem a műveltséget. Nem néz le sebkit, de elképzelhetetlennek tartja, hogy fizikai munkással kapcsolatban legyen.


Hercegnő-effektusban szenved: kezdeményezzen a férfi, mert ő még régimódi, és az a férfi dolga. Oké. Azonban nem mutatja meg magát sehol. Ugyanazokkal az emberekkel jár ugyanoda. Sokan ezek közül családosak, elmegy őket látogatni. Ott aztán kevés az esély új emberekkel találkozni.

Internetről hallani sem akar, vagy rámondja, hogy megpróbálja, de sosem teszi meg. Pedig ott aztán igazán csak hátra kellene dőlni, és mazaolázni.


Ezzel együtt tényleg nagyon kedves, igazi feleségnek való.


A lényeg: nem fura vagy, hanem válogatós :) Nincs tökéletes.

2020. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
100%
Azért én voltam fent jó darabig online társkeresőn, hát aki szerint ott csak mazsolázni kell az vagy soha nem volt fent, vagy utoljára 10 éve. És az ilyen ismerősöm szobatársának a barátnője ott ismerte meg a férjét sztorik is jól hangzanak, itt is írnak ilyeneket, de többségében nem igazak.
2020. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
100%

"Annak a legtöbb ember csak örül, ha az ujdonsült társa szűz vagy nem sok mindekivel volt... ez csak pozitívum!" - legfeljebb az álmaidban, kedves #50. Ha az ember szexben tapasztalatlan nőre vágyik, akkor a 16 évesek környékén fog keresgélni, nem a 30 környékén, az utóbbi korosztálytól már elvárna némi tapasztalatot az ágyban, és eszerinti hozzáállást a dolgokhoz.

Tudod, a "hát nem konzervnyitó a f***om" egy létező (igaz, elég bunkó) duma.

2020. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
100%

A mazsolázást nem úgy értettem, hogy csupa Ryan Gosling ír mindig mindenkinek. Hanem úgy, hogy szép nőként (mert partnerem az) sok levelet fog kapni, akik közül sokkal több esélye van boldog kapcsolatra partnert találni, mert így a látókörébe kerül olyan embereknek is, akikkel nap, mint nap nem találkozik, mert mondjuk máshol dolgoznak és/vagy máshol laknak.


Tudom, sok a hülye, de ha az időt rászánod (napi sok tíz üzenet olvasása és szelektálása), akkor lesz eredmény. Na ő pl ezt is indoknak hozza fel, hogy dehát nincs kedve/ideje írogatni délutánonként. Mondtam, hogy ne már, nincs egy órája? Egy kapcsolatra mennyit szánna, napi 5 percet?

2020. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
0%
És akkor szép nőként a ronda férfiakkal levelezzen? Mert a Ryan Gosling említése az a vicc kategória, nyilván nem olyat várunk ott.
2020. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
100%

Ne forgasd ki a szavaimat! Ryan Gosling és a ronda férfiak között van átmenet, nem? De. Melós megtalálni a sok levél között? Igen. Viszont ha megtalálja a leendő férjét, akkor megéri.


Igen, van, aki így találja meg, te bármennyire is pesszimista vagy ezzel kapcsolatban. Tinderezésből indult esküvőn is többön voltam az elmúlt 3 évben.

2020. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
Én meg több mint egy évig társkeresőztem, szóval nem a levegőbe beszélek. És sajnos realizmus, nem pesszimizmus.
2020. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 KJUsul ***** válasza:
0%

Ebben a degenerált világban minden jóérzésű, normális férfinak és nőnek nehéz a párkeresés. Ha pedig egyéb hátrányokkal is meg van áldva, legyen az akár testi, vagy személyiségbeli (gondolok itt a félénkségre, szégyenlősségre, netán bizalmatlanságra) akkor meg hatványozottan nehéz.


Nincs veled semmi baj, ne hidd el senkinek aki ezt mondja!


De a lényeg, hogy ne azon agyalj, ki mit szól, hanem azon, hogy akarsz-e párt és ha igen, akkor miként fogod megszerezni. Bár még nem vagy teljesen elkésve, de ha nem lépsz szintet a párkeresésben, lehet, hogy bánni fogod. Nem tudom mik a céljaid persze, ezért elég nehéz jó tanácsot adni.


Én már valószínűleg elszúrtam, túl sokáig halogattam, mire tényleg elszántam magam késő lett. Szóval ha van késztetésed párt találni, családot alapítani stb, akkor ideje neki kezdeni.

2020. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!