Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fura dolog, hogy 29 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura dolog, hogy 29 éves nő létemre nem volt még párkapcsolatom és szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Átlagos nőnek gondolom magam, nem vagyok kövér, az arcom sem csúnya. Van két diplomám, beszélek nyelveket, jó munkám van és szociális fóbiám sincsen. Barátaim ugyan vannak, de párkapcsolatom sosem volt, ezért értelemszerűen szűz vagyok még.

Ahogy telik az idő, egyre lehetetlenebbnek érzem a helyzetemet.

Nem tudom, mit szólnak majd a férfiak, ha megtudják, hogy ennyi évesen teljesen tapasztalatlan vagyok.

Szerintetek fura vagyok?



2020. jan. 14. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
100%

Azért akkor is furcsa, hogy egy embert se találtál, akivel legalább érdemes lett volna megpróbálni.

Külsőleg teljesen átlagos vagyok, nem vagyok kövér, az arcom sem kifejezetten csúnya, jó munkám van (persze ez relatív, de szeretem a munkám, viszonylag normális fizetésért dolgozom, ráadásul presztízsszakma), szociális fóbiám sincs, ha műveltnek nem is, de intelligensnek tartom magam. A párkapcsolataimban is magasra teszem a lécet, elég hosszasan tudnám sorolni az elvárásaim. Ennek ellenére 14 éves korom óta gyakorlatilag nem voltam egyedül. El nem tudom képzelni, milyen igényeid lehetnek, ha alapvetően magamról is azt gondolom, hogy magasak:D Lehet, hogy a te igényeid nem magasak, hanem irreálisak. Nem?

2020. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
100%
Le tudnád írni pontokba szedve, hogy pontosan mik is lennének az elvárásaid?
2020. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 A kérdező kommentje:

- átlagos testalkat

- ne lakjon a szüleivel vagy kollégiumban (én is bérlek egy barátnőmmel)

- legyen megtakarítása (nekem is van)

- legyen normális munkája (nekem is van)

- legyen értelmes

- legyen igényes (magára és a környezetére is)


Ez mind olyan, amit én is tudok nyújtani. Ha ez irreális, akkor inkább egyedül pusztulok meg.

2020. jan. 14. 20:11
 24/83 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ezek mind szerepelnek a listán, és ennél még hosszabb is. Nem értem, hol lehet a probléma:D Akik eddig próbálkoztak, miben nem feleltek meg? Nem lehet, hogy külső terén vannak irreális elvárásaid?
2020. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 A kérdező kommentje:
Volt akinek nagy volt a hasa, volt amelyik az anyjánál lakott, volt, aki kétkezi munkás volt, nem volt vele bajom, hanem neki velem. Folyton beszólogatott a munkámra meg lealacsonyította, magyarul frusztrált volt, ó és volt, amelyiknek barátnője volt, de ez csak később derült ki (de még időben).
2020. jan. 14. 20:21
 26/83 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán miért foglalkozol azzal, ki mit szól hozzá?
2020. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
16%
Normális esetben ki sem derül, hogy szűz vagy-e vagy sem, ha nem mondod előre.
2020. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
100%
En nem szeretnem szepiteni a dolgot, es ne is azt mondom higy az a jo ha valaki 15 evesen kezd komoly kapcsolatot ferfiakkal, de igen, ez mar szerintem kicsit abnormalis. Szerintem nem is a tarsadalmi elvarasok miatt kene aggodnod, inkabb amiatt hogy ha gyereket szeretnel ki ne fuss az idobol. Ha minden ugy van ahogy leirtad, en csak azt az egy opciot tartom lehetsegesnek hogy tulsagosan is valogatos vagy, vagy talan mindig az elso latasra szerelem erzeset hajkurasztad, es nem engedtel senkit kozel magadhoz ha ez nem volt meg annal az illetonel. Ha javasolhatom kicsit adj lejjebb, es hidd el hatalmas mazlista vagy olyan teren hogy meg nincs viszonyitasi alapod, nem kell felned hogy nem talalsz valakinel jobbat, vagy azon izgulnod hogy mi lesz ha nem lesz olyan jo a szexulaitas a kovetkezo paroddal.
2020. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
65%
Túl nagyon az elvárásaid. Amiket leírtál, negatívan hatnak rám. Eddig ha meg is akartalak volna ismerni, most már biztosan nem. A szerelem nem a lakóhelytől, munkától vagy az anyagi helyzettől függ. 29/F
2020. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ne is foglalkozz ezzel a témával.

Láthatóan nem vagy érzelmes típus, aki tudná értékelni a törődést, hiszen ha így lenne, akkor minimum folyamatosan randizgatnál és nem tudnál meglenni ölelés nélkül.

Számomra úgy tűnik, mintha a Mr tökéletesed csak egy befektetés lenne és nem fűzne hozzá érzelem.

Már eleve az is fura, hogy sosem voltál még halálosan szerelmes és nem találkoztál még hozzád illő férfival.

Mintha teljesen érzéketlen lennél.

Az is felmerült bennem, hogy esetleg kitaláció a kérdés...

2020. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!