Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fura dolog, hogy 29 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura dolog, hogy 29 éves nő létemre nem volt még párkapcsolatom és szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Átlagos nőnek gondolom magam, nem vagyok kövér, az arcom sem csúnya. Van két diplomám, beszélek nyelveket, jó munkám van és szociális fóbiám sincsen. Barátaim ugyan vannak, de párkapcsolatom sosem volt, ezért értelemszerűen szűz vagyok még.

Ahogy telik az idő, egyre lehetetlenebbnek érzem a helyzetemet.

Nem tudom, mit szólnak majd a férfiak, ha megtudják, hogy ennyi évesen teljesen tapasztalatlan vagyok.

Szerintetek fura vagyok?



2020. jan. 14. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 A kérdező kommentje:
Hogy mennyire vagyok nőies: nem sminkelek, nem járok edzeni, tudom manapság ez divatos, de engem hidegen hagy, nem öltözöm szoknyákba meg nőiesebb ruhákba. Nem festem a körmöm, nem érdekelnek a táskák, a divat.
2020. febr. 20. 12:19
 82/83 anonim ***** válasza:
Nem is ezektől függ. Én se sminkelem magam, se a divat nem érdekel, a férjemnek mégis én vagyok a szépségkirálynő (70 kilóval).
2020. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 KJUsul ***** válasza:

Kérdező: Ne keseredj, semmi sincs még veszve. Bár kevés a rendes férfi és azok többsége is foglalt, mégis minden esélyed megvan megtalálni a lelki társadat. A viszontválaszaidból úgy veszem ki, hogy biztos lábon álló, kedves és nagyon is tásasági vagy, úgyhogy nem kétlem, hogy megtalálod, aki hozzád illik. Az igényeidet pedig ne add lejjebb! Drukkolok neked nagyon!



71-es:

Ez az a tipikus eset, amikor pszichopaták úgy tesznek, mintha vallásosság és erkölcsösség lenne a motivációjuk. Én már találkoztam olyan emberekkel, akik szigorúan nevelték, vallásosan a gyerekeiket és valóban kiváló erkölcsű különleges ember lett belőlük, ugyanakkor boldog, kiegyensúlyozott családi életet éltek, mert a szigorúság mellet megkapták a legnagyobb szeretetet, segítséget, amit gyerek megkaphat.


Akikkel te élsz képtelenek a szeretetre. Te nekik sosem leszel a gyermekük, csak egy rabszolga, akit a maguk torz, rusnya képére formálhatnak. Most, hogy 23 lettél: menekülj! Menj bárhová, lehetőleg egy másik városba, jelentkezz át egyetemre oda, vagy akár folytasd levelezőn máshol, munka mellett, de el kell menned onnan.


Nekem csak apám mérgezte a lelkemet, anyám szeretett, de képtelen volt kimutatni, még ölelést se nagyon kaptam. Elég elb.s.z-.tt felnőtt lettem, de te ne hagyd magad. Még elmehetsz, még kitisztulhatsz, még képes lehetsz megújulni és felfedezni, hogy siokkal több vagy annál, mint aminek eddig hitted magad. Drukkolok neked is!

2020. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!