Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fura dolog, hogy 29 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura dolog, hogy 29 éves nő létemre nem volt még párkapcsolatom és szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Átlagos nőnek gondolom magam, nem vagyok kövér, az arcom sem csúnya. Van két diplomám, beszélek nyelveket, jó munkám van és szociális fóbiám sincsen. Barátaim ugyan vannak, de párkapcsolatom sosem volt, ezért értelemszerűen szűz vagyok még.

Ahogy telik az idő, egyre lehetetlenebbnek érzem a helyzetemet.

Nem tudom, mit szólnak majd a férfiak, ha megtudják, hogy ennyi évesen teljesen tapasztalatlan vagyok.

Szerintetek fura vagyok?



2020. jan. 14. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 KJUsul ***** válasza:

Amúgy meg én is szívesen ismerkednék ilyen hölggyel, csak valószínűleg semmi esélyem.


51 éves szűz férfiként, gyenge anyagi helyzettel, egyéb hiányosságokkal....


A realitás szar dolog.

2020. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy nem vagyok túl érzelmes, de ez biztosan nem probléma, mivel a barátaim többsége szintén nem az, és mégis van párkapcsolatuk.

Humorom van, a kollégáim nevetnek a beszólásaimon. Inkább az a benyomásom, hogy nem vesznek komolyan, nem gondolnak rám nőként, csak egy lány a szomszédból vagy csak egy lány az ötödik emeletről.

2020. jan. 16. 17:02
 63/83 anonim ***** válasza:
Nem vagy fura!
2020. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen normális.Én is az vagyok.F/75
2020. jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
24%
en apaca vagyok, 99 es szuz es mar csak jezuskrisztussal feszem le
2020. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
0%
elég ocsmány lehetsz
2020. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem vagy fura. Annyi féle ember van, x féle életúttal, hàttérrel. Engem màr nem sok minden tud meglepni.

Az én nővérem is szűz, 39 éves. Teljesen normàlisan néz ki külsőleg, bàr nagyon introvertàlt. Anyuval él, nem dolgozik, nincsenek baràtai sem, soha sehova nem jàr. Sose volt semmilyen kapcsolata, a különbség annyi, hogy ő nem is akar, se pàrkapcsolatot, se hàzassàgot, se gyereket.

2020. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
0%
ja.tüzes lehetsz mint egy jégcsap,ilyen nőknek se ffi se szex nem való...apácának még mehetsz...f
2020. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
100%
Undorító itt 1-2 komment. Magatokat minősítitek. Pl 68-as
2020. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ilyen férfiakra, mint akik ide kommentelnek, pont nincs szüksége a kérdezőnek, szóval csak szivesseget tesznek.
2020. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!