Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fura dolog, hogy 29 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura dolog, hogy 29 éves nő létemre nem volt még párkapcsolatom és szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Átlagos nőnek gondolom magam, nem vagyok kövér, az arcom sem csúnya. Van két diplomám, beszélek nyelveket, jó munkám van és szociális fóbiám sincsen. Barátaim ugyan vannak, de párkapcsolatom sosem volt, ezért értelemszerűen szűz vagyok még.

Ahogy telik az idő, egyre lehetetlenebbnek érzem a helyzetemet.

Nem tudom, mit szólnak majd a férfiak, ha megtudják, hogy ennyi évesen teljesen tapasztalatlan vagyok.

Szerintetek fura vagyok?



2020. jan. 14. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp fura, mert ritka dolog, de te is ugyanazért vagy ebben a helyzetben, mint a hozzád hasonló nők többsége.

A férfiak egy idő után rá fognak jönni az okára, aztán belátásuk szerint cselekednek.

2020. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
15%
Nem vagy fura. Én 37 F vagy, sosem volt senkim.
2020. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinek megvan a saját élete, és nem hiszem, hogy az embernek csak úgy az ölébe hullik az ítélkezés joga bárkivel szemben is.
2020. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 A kérdező kommentje:

"Az is felmerült bennem, hogy esetleg kitaláció a kérdés..." - te vagy a második válaszoló, aki felveti, hogy kamu. Nem az. És akkor kérdezik, hogy miért érdekel, ki mit gondol. Nem az érdekel elsősorban, ki mit gondol, de hasonló reakciókat kapok élőben is. Akkor csak van abban valami, hogy ez fura, vagy én vagyok fura. Csak szeretném érteni az életemet és magamat.

Nyilván a barátaimat hiába kérdezem, szépítenek. Idegenek gondolom, jobban megmondják egy anonim oldalon.

2020. jan. 14. 21:11
 35/83 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem fura, nem mindenki lovalja bele magát a szexbe csak azért, mert ez a trendi fiatalon, sokan várnak ezzel az első komoly párkapcsolatig, vagy házasságig, ez utobbinak vallási okai vannak. Te érzed belülről, hogy mennyire vágysz egy párkapcsolatra, családra és akkor társat keresel, de ha ez később történik, ahhoz sincs senkinek semmi köze. Azért 29 évesen még nem hiszem hogy lecsusztal volna barmirol is.
2020. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
71%

Valójában ronda lehetsz.


Vagy még soha nem léptél ki a házatok ajtaján

2020. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
10%
Ha kell szűzoltó szólj! Segítek! :D
2020. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
68%
Így jár, aki eszement módon válogat...
2020. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes ez az erőszaktevő attitűd, hogy az a lány, akit nem dugnak meg, az ronda, tehát aki szép, azt megdugják, neki semmi beleszólása, döntése.
2020. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
83%

"De voltak próbálkozók. Őszintén szólva egyik sem tetszett annyira, mindig a tökéletesre vágytam. "

Te sem vagy tökéletes. Ha az lennél, már meglenne a tökéletes pasid. Te úgy lettél alfaözvegy, hogy jó pasi még hozzád sem ért. Csak néha láttál jó pasikat a buszon.

40 évesen macskás nő leszel és nem fogod érteni, hogy miért.

Biztos nem vagy te rossz csaj. De jó sem. max átlagos, talán. Ezért nem kezdeményez nálad egy jó pasi sem.

2020. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!