Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fura dolog, hogy 29 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura dolog, hogy 29 éves nő létemre nem volt még párkapcsolatom és szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Átlagos nőnek gondolom magam, nem vagyok kövér, az arcom sem csúnya. Van két diplomám, beszélek nyelveket, jó munkám van és szociális fóbiám sincsen. Barátaim ugyan vannak, de párkapcsolatom sosem volt, ezért értelemszerűen szűz vagyok még.

Ahogy telik az idő, egyre lehetetlenebbnek érzem a helyzetemet.

Nem tudom, mit szólnak majd a férfiak, ha megtudják, hogy ennyi évesen teljesen tapasztalatlan vagyok.

Szerintetek fura vagyok?



2020. jan. 14. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim válasza:
23%

Nem olvastam végig ezeket, de sajnos hasonló cipőben járok, pedig 23 éves vagyok. Külsőmmel nekem sincs baj, a kezeletlen csipőficamomat, meg az apám látal eltört orromat nem számítva... Annyi, hogy én nem szabad akaratomból teszem ezt. Már azért nem is mondok igent, egy férfinak sem.. Igazából utóalg mimdig rá is jöttem, miért.


Én sem vagyok csúnya, és tavasszal is elutasítpttam egy nagyon aranyos srácot... Szimplná azért, mert megvernének, vagy másnap én vagyok a címlapon... Sehova nem mehetek, barátaim nem lehetnek... Ekkor is Glamour napokon ellógtam vásárolni, de előbb ment a telefon, mint hogy hazaértem volna, aymá kollégájának a pasijától...


Vernek, fenyegetnek, legutóbb októberben akartak megölni... 16-17 évesen meg mérfeztek hóbapokig a tudtom nélkül nyugtatókkal. Illetve 16 évesen volt, higy elengedtek egy hittantáborba, utána anyám mefőrült, hogy ott engem "felcsinlátak", mert látott fiúkat is ott...


Meg egyébként is nem tekint rád önálló lényként, csak tulajdonként, akit üthet-verhet stb. Illetve itt mindoenki k...rva neki, akinek barátja van és "használják". Anymá is majdnem 40 éves koráig szűz volt, teljesen pszichitáriai beteg... Ráadáusl matektanár, de ninca kint a két kereke. Azt lesi mnáikáusan mennyit alszom, lyukat fuúrt az ajtóra stb... Kutat, folyamat, mindent... Ha kimegyek wc-re akkor is, ha fürdök, vagy elmegyek itthonról...


Meg vagyok félemlítve. Orvoshoz bem engednek stb. Csak az iskola és ezért bámrit megtenne neki a kitűnő sme volt jó... Bármit. Ezt az egyetemet is ők akarták, utána vlátani nem lehetett, csak ütni,meg kikészíteni. Egyszer 2017-ben majdnem megöltek, mert nem engedett orvoshoz... Tamoinért is le voltam k...rvzáva, szerintem ha szabályozhatná, a menstruációt sme engedné meg... Sőt valami undormánynak kezelei és betétet sem vett soha, egyszer lett kicsit olyan a nadrágom, évekig hallgattam, hogy a mocskomat anymá mosta, 1 caepo vér volt pedig, véletlen közé keveredett a többinek...


Egyébként meg kb. 1 hetem maradt mert kirúgnak a suliból és vagy ők ölnek meg, vay én magamat...


Igazából egy az, utólag kicsit bánt, hogy el kellett utasítanom mindenkit, ki tudja nem egy nagy lehetőség, plusz nem járhatok sehova, így esélyes hogy nem is találkozok snekivel... De minek áltassak egy szerencsétlent, ha találkozni sem tudnék vele, megbántanám... Egyébként vorzasztó gátlásos vagyok pont ezért, vmeg utálok mindent, ami női, mert nem engedtek azzá válni és mindent egy legutolsó bűnnek tekintettek... Ez alapból nem egészséges, akárniylen korban is élünk... Még csak körömlakkot se engedtek soha, ha más nem ment, verés, fenyegetés, eljábítás, ezesetben, hogy "levágom az ujjaidat büdös k...rva". Sajnos komolyan is gondolta, meg 11 éves koromtól annak hív, mert megnőtt a mellem... Mamabugyiban kellene járnom, azért is prosti vagyok természetesen, ki is szokta dobláni ezeket a cuccokat...


Bezzeg amikor egy srác zaklatott, akkor még engem akart megverni, hogy biztos lefeküdtem vele és szégyenbe kerültünk...


Mondjuk nem is engednek sehova és anymá kolégai, illetve azok családja, köpnek is rólam, még vyógyszertárba, vagy wc-re sem mehetel...



Egyébként pedig van különbség aközött, hogy valaki Borkai k...rva vagy van egy normláis barátja... Meg én alapból jókislány voltam, értelmes, nem is kellett volna félteni. De szerintem ez már helyrehozhatatlan károkat okozott ez a család. Az öcsnek mindent kehet, mert fiú, egy ordibálós, mutakodós nagyképű szemét... Mondjuk annak sem lesz barátnője soha, mert 21 évesne is fut anymáhiz úristen ez a nemnormális lemert vágtani 5 centit a hajából, meg leborotvlát a haját...


Egyrészről kiúgrás is lehetett volna egy párkapcsolat, de nem tudnám ezt az egészet rázúdítani senkire, plusz ha odáig a sor, én lennék képtelen kapcsolatra...



Pesig nekem max. 2 barátom, ha lett volna, de az idő meg megy.. Az óra ketyeg, semmi nem adja vissza.

2020. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
Egy időben én is sokat aggódtam emiatt, aztán rájöttem, hogy nekem is kell tennem magamért valamint, meg már úgy vagyok vele, hogy majd a Jóisten hozza össze ezeket szerencsésen. Mert a jó kapcsolatok ahol hűség és kölcsönös szeretet van tényleg az élet nagy áldása. Szóval ima és munka, a többi meg majd jön amikor ahogy jön. Aggodalom mentesen, mert az csak őrli az embert.
2020. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim válasza:
100%

Hülye kérdés lesz, de mennyire vagy... "nőies"? Azt írtad, hogy olyan, mintha nem tekintenének nőnek, és erről eszembe jutott az én példám: 24/L vagyok, de mint kiderült, a környezetem gyereknek hisz. Az edzésre járó lányok azt gondolták, 16 vagyok, aztán később beszélgettem egy férfival, aki megkérdezte, hogy izgulok-e az érettségi miatt... kicsit fura volt közölni, hogy most lett meg a mester diplomám :D


Egyébként lehet, hogy érdemes lenne elbeszélgetni egy pszichológussal.

2020. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
Nincs olyan jóbarátod, aki "csak barát", de már évek óta számíthatsz rá, a veséjét is neked adná, ha szükséged van rá? Na ezek között az emberek között kellene szétnézned egy kicsit. Nem azt mondom, hogy ha egyáltalán nem vonz, akkor is gyere össze vele. De talán nem akkora tragédia, hogy szőke a haja te meg a feketére buksz, vagy ilyesmik...
2020. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
91%

Hasonló cipőben járok, 30 vagyok, és nekem sincs semmilyen tapasztalatom. Az a különbség közöttünk, hogy nekem egy darab elvárásom van: hogy fizikailag vonzódjak az illetőhöz. Ez sajnos nagyon kevésszer fordult elő, és egyik alkalomból sem lett semmi (volt, ahol közeledni sem tudtam, mert tudtam, hogy foglalt, volt, ahol bepróbálkoztam, és akkor derült ki, hogy foglalt... :D ) Akik megtudják ezt rólam, mind nagy csodálkozásokba kezdenek, állítólag "jó nő" vagyok és külsőre/belsőre nézve is pozitív visszajelzéseket kapok. De hát ez van.

Én elengedtem ezt a témát, lesz, ami lesz, a sors útjai kifürkészhetetlenek. És ezt is tudnám tanácsolni, ne görcsölj ezen, akaraterő és döntés kérdése, hogy el tudod-e engedni.

2020. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
27%

Úgy mondanám, nem hétköznapi manapság. De van benne valami izgalmas. Szívesen megismerkednék egy ilyen nővel, de így 50 felé azt hiszem nem túl esélyes 🤔😕

Ffi

2020. febr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
Igen, fura, de nem példa nélküli. Viszont szerintem te nem azért vagy szűz,mint gondolod. Én nagyon, nem, inkább rettenetesen válogatós vagyok(külsőre értem.)Kb.10evente látok jó pasit.Gondolhatod...Ennek ellenére azért voltam már párkapcsolatban parszor, igaz nem gyakran. Nem feltétlenül azokkal a bizonyos jó pasikkal (bár arra is volt példa), inkább olyannal akivel valami miatt kénytelen voltam rendszeresen találkozni pl. munkahelyen, és valami megfogott benne, és közben fizikailag is el kezdtem vonzódni hozzá.(Magamtól sose találkoztam volna velük, hisz mindig azt érzem, hogy minek, ha nem vonz, úgyse tudnék vele soha lefeküdni.)Mivel a mellékelt listád nem irrealis, én itt látom a probléma gyökerét. Ha neked még sose volt ilyen, hogy valaki megtetszett volna, akkor az azért van, mert egy tulzo, idealizált külsőt vársz el. Megpedig azert, mert tudat alatt félsz a kötődéstol, nem akarsz párkapcsolatot. Ezért elérhetetlen követelményeket allitasz. Viszont minél több idő telik el egyedül, annál jobban fogsz felni, mint a példa mutatja már attól is, hogy mit szólna hozzá a ferfi, hogy szűz vagy, stb. Szerintem, ha akarsz változtatni, ehhez pszichológus kellene már, de ha neked jó így, az se baj. Nem kötelező se párkapcsolatban élni, se szexelni. Akkor változtass, ha akarsz.
2020. febr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
69%

Anyukám 40 évesen ment férjhez, szűzen. Előtte hatan kérték meg,mindig nemet mondott. Nem bánja, hogy így történt.

Más 40 éves nőket is ismerek, akik addig senkivel nem jártak, és úgy mentek férjhez. teljesen normális mindkettőnek a házassága.

Inkább az efeletti görcsölés okozza a bajt.

2020. febr. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
100%
71-es, Tarts ki még otthon tavaszig. Akkor legalább a fűtésre nem lesz gondod, ha végül elszöksz otthonról. Szerintem kezdd el a ruhákat végiggondolni hogy mit hozol el, és miben jelentkezel majd a legelső bolti eladó állásra amit találsz. Remélem sikerül. Muszáj függetlenedned minél hamarabb.
2020. febr. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
47%

Nem fura, majd egyszer eljön a te időd.


Én is szűz vagyok, de nem hagyom hogy a szociális konstrukciók rabja legyek. Felesleges görcsölni a dolgon.


27/F

2020. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!