Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fura dolog, hogy 29 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura dolog, hogy 29 éves nő létemre nem volt még párkapcsolatom és szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Átlagos nőnek gondolom magam, nem vagyok kövér, az arcom sem csúnya. Van két diplomám, beszélek nyelveket, jó munkám van és szociális fóbiám sincsen. Barátaim ugyan vannak, de párkapcsolatom sosem volt, ezért értelemszerűen szűz vagyok még.

Ahogy telik az idő, egyre lehetetlenebbnek érzem a helyzetemet.

Nem tudom, mit szólnak majd a férfiak, ha megtudják, hogy ennyi évesen teljesen tapasztalatlan vagyok.

Szerintetek fura vagyok?



2020. jan. 14. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
83%

"Nem kérek privát üzeneteket, mindegyiket törlöm."

Először ezt gondold át.

Másodszor vegyél egy ásót! Áss egy 4 méter mély gödröt!

Helyezd bele a lécet! Temessd be!

"nálam magasan van a léc"

2020. jan. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
26%
Aggszűz testvérpár éldegél féltett cirmijükkel. Ugye azok a csúnya kandúrok. 40 évesen az egyikük feladja és férjhez megy egy korábban megvetett alakhoz. Elmennek nászútra. Első éjszaka után SMS a nővérénrének: A cirmit azonnal engedd ki!
2020. jan. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
0%

Ki a jó pasi? Aki nem egy aggresszív pszihopata barom.

A többi másodlagos.

2020. jan. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
86%

Abba vagy hajlandó szerelmes lenni, aki megfelel egy listának??? Mint mindenki, általános iskolában elképzeli, és ír egy listát gyerekkorában... csak aztán tini lesz és rájön, hogy ezek nem lista alapján működnek.

Ahogy egy előttem szóló írta, lakóhelytől, munkától vagy az anyagi helyzettől függ, hogy hajlandó vagy-e odafigyelni valakire? Ha egy saját listának megfelel, akkor léphet oda hozzád és akkor vagy hajlandó ránézni és megkérdezni, szia, ki vagy?

Akinek elvei vannak, listát nézeget -> macskái lesznek, aki meg odafigyel másra, az felnő és lesz valakije, aki szereti.

2020. jan. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
22%
Nem fura. Én is szűz vagyok még. Nincs okom sietni, a társadalom véleménye meg nem hat meg. Ha egyedül maradok nekem az sem gond, sok előnye is van. 27/F
2020. jan. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
49%
Sivatagi hercegnő
2020. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem vagy furcsa. Nők esetén sokkal ritkább ha valaki ilyen korban is szűz még, de szerintem nincs ezzel baj. A legtöbb csaj amúgy is borzasztó álszent, hogy csak az igazira várnak még nekik milyen igényeik vannak stb. A legértelmesebb, látszólag aranyos, cuki lányok is valójában ordas nagy kur v@k, és meg csak kiemelkedően szépnek sem kell lenniük hozzá. Te legalább tényleg őszinte lehetsz és nem hazudsz saját magadnak és másoknak sem ezen a téren.
2020. jan. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
71%

Nullához közelítő libidóval és érzéketlenséggel simán túlélhető lehet. Egy egészségesen működő lány viszont 20 éves kora környékén másra sem tud gondolni, csak a szexre és a szerelemre, és ha egy cseppet is vonzó az ellenkező nem számára, akkor az első házibuliban, vagy bármilyen közösségi programon el lesz csábítva, vagy éppen ő nem bír magával és kezd el férfiakat magához csábítani.

A leírásodból én egy olyan nőt képzelek el, akinek nincsenek arckifejezései, nincs humorérzéke, nincs szexuális vonzereje, unalmas, materialista gondolkodású.

2020. jan. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 VincentLaw ***** válasza:
100%

#19

"Csak azért mondom, hogy nem fura, mert én is az vagyok, de én szerintem már így is maradok. Nekem mindig az motoszkálna a fejemben, hogy a férfinak, aki velem van, nincsenek-e olyan gondolatai, mint az ittenieknek.


Szerintem amúgy nem könnyebb nőként. Én biztos nem szexelnék azonnal - helló, akkor már szexeltem volna -, olyan férfi meg nincs, mint a filmekben, aki szeret és vár."


Bocs, hogy az egészet másoltam, így a többeiknek nem kell visszalapozgatni, hogy mire reagálok.


Milyen gondolatai vannak az 'ittenieknek'?


Másik ami szemet szúrt, hogy nem olyanok, mint a filmekben. Ugye tudod, hogy a filmek kitalációk, és köszönő viszonyban sincsenek a valósággal? Hány olyan romantikus filmet láttál, ami megmutatja a 'belelovagolunk a naplementébe' utáni kapcsolati dinamika hogyan alakul át? Esetleges problémák előkerülése a szőnyeg alól, és azokat az akadályokat hogyan veszik a 'hősök'? Az ilyen filmekben, amit kap a néző, az csak a cukormáz. És a mostani társadalom egyik legynagyobb problémája, hogy a pasik elhiszik, hogy a nők disney hercegnők, míg a nők is elhiszik ezt magukról, plusz hogy nekik a szőke herceg jár, közben meg meg lehet nézni, hogy mennyi nem működő kapcsolat meg házasság van. Tisztelet a kivételnek.


Kérdéshez válaszolva. A felsorolt listádnak mindegyikének eleget teszek, viszont a válaszaidból arra következtetek, hogy külalakra valami nagyon adoniszt kereshetsz, holott írtad magadról, hogy átlagosnak tartod magad. Nem lehet ez a gond? Egy másik kérdés, nem lehet, hogy egy disney hercegnős burokban vagy?

2020. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
100%

Nem fura vagy nem gáz, inkább csak az a hátrányod, hogy ezen agyalsz, hogy az, hogy szűz vagy, majd hogy fogja befolyásolni azt, hogy bárkivel összejöjj… Közben meg nincs tapasztalatod, nem tudod kit kell elkerülni, és könnyen megeshet, hogy később pottyansz egy olyan kapcsolatba, ami nem működik.... Ja és most nem a szexről beszélek, hanem magáról arról, hogy együtt élsz valakivel... Ez nem működik bárkivel...


Annak a legtöbb ember csak örül, ha az ujdonsült társa szűz vagy nem sok mindekivel volt... ez csak pozitívum! De sem te nem leszel valószínű elég alkalmazodó az együtt élésben, sem azt nem tudo már jó előre kiszimatolni, hogy ki az akivel szóba se állj... Csak azon agyalsz, hogy úristen szűz vagyok... Na csak ennyi a baj szerintem.

2020. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!