Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló nők mire vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló nők mire vagy kire várnak? Ha tehetős emberrel nem tudnak összeállni, akkor inkább egyedülállóak maradnak?

Figyelt kérdés

Számomra egyszerűen felfoghatatlan, hogy egész Magyarországon, az a rengeteg egyedülálló nő, aki egyedül van, az inkább mutogatja magát a közösségi oldalon, de senkit nem enged magához közel, ahelyett, hogy

összejönnének valakivel.


Ezekbe a rétegekbe beletartozik kivétel nélkül minden olyan nő, aki jól néz ki külsőleg. Itt vannak például a pszichológusok. Akik tanulnak, vagy akik végeztek és egyedül vannak.

A pszichológusnak jó embernek kell lennie. Ha ez így lenne, akkor

nem félnének feltárni dolgokat és összeismerkedni valakivel, akivel megosszák a testi adottságaikat.


Már kibökték magukat, ugyanolyan tipikus nők, mint a többi. A felemelkedés, a jó körülmények és a pénz vonzza őket. Az a nő, aki nem néz ki jól, az pedig azért nyitott, mert nem kell senkinek és magányos.

Aki pedig kellendő, az beképzeltté válik a sok lájkolás és ajánlat miatt.


A nő az nőből van manapság. Mindegy ki az, sokan azt hiszik, hogy ér valamit a diplomájuk, miközben semmi különbség nincs közöttük és sok más ember között, akinek meg nincs diplomája.



#valóság, igazság, női nem
2020. máj. 31. 17:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicc, hogy te ezeket komolyan gondolod.
2020. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
100%
Te amúgy moderátor vagy az oldalon, azért vagy kitilthatatlan?
2020. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 A kérdező kommentje:

Férfiként bejössz ide a kérdésem alá, aztán próbálsz itt nyalizni a nőknek, a kutya nem fog veled foglalkozni. Ez a helyzet! Úgyhogy, ha ebből akarsz felemelkedni, akkor azt már most bebuktad.


Nem minden nőnek van kellően megalapozott alapja arra, hogy azért válassza a pénzt, mert ütötték, verték. Azért válassza azt, mert gyarló és elborította a fejét a média. Nem bírja a szerény körülményeket, szeretne dőzsölni. Ennyi, ez emberi gyarlóság, megkülönböztetés magában foglalva.


Férfiként mondom neked, hogy halvány lila fingod nincs az élethez és az a szánalmas, hogy nem mered beismerni a valóságot.


Országunk Timikéjét is ütötték, verték, azért jött össze nála idősebb , vagyonos öregemberrel? És ezek a fiatal lányok mit keresnek öregemberek

hajóin?

2020. máj. 31. 19:07
 14/84 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező néha szerintem még te is elvesztetted a fonalat írás közben. Vagy csak én nem látom a logikai szálat.

Ha arról lenne szó hogy nincs ló jó a szamár akkor jó lenne a szamár. De te épp arra panaszkodsz hogy nem akarunk akárkit.

Ami a menstruáció és az ölelés igénye közti összefüggést illeti azon jót nevettem. Fogalmam sincs ezt hogy raktad össze de aranyos. Amúgy köszönöm de ami engem illet ölelést kapok a barátaimtól családtagjaimtól. Csak azért hogy valaki ölelgessen nem kezdek kapcsolatot pedig jelentem menstruálok (🤷‍♀️)

Azt se egészen értem hogy az hogy valaki jó ember hogy függ össze a párkapcsolattal.

De ami engem illet:

mint írtam a szociális igényeimet ki tudom élni máshogy ahhoz nem kell pár.

A szexuális igényeimet megoldom magamnak így ahhoz se kell.

Eltudom tartani magam szóval a pénze se kell senkinek.

Ha valami elromlik vannak férfi családtagok sőt barátom is és ha nekik nem megy jöhet a szerelő. Ilyen szempontból sem kell pár.

Nem kell hogy valaki ajnározzon anélkül is egészséges az énképem és az önértékelésem.

Cserébe viszont nem tartozom magyarázattal elszámolása senkinek. Akkor és azt teszek amihez kedvem van. Nem kell senkihez igazítanom a programjaimat nem kell külön valaki miatt főzni bevásárolni. Senki nem szól bele mennyire vagyok rendetlen vagy épp mennyire csillog a lakás.

Nincs aki féltékenykedjen vagy akinek a lelkét kelljen istápolom.

Majd akkor fogom ezt a békés és szabad életet felrúgni ha olyan jön akiért megéri. Akivel boldogabb lehetek mint amilyen így vagyok. Ilyen egyszerű.

És ez nem a pénzről meg az adoniszokat megszégyenítő külsőről szól. Ez annál sokkal összetettebb.

2020. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 Savlekotő ***** válasza:
100%

Azért válassza ... Nincs több kérdésem,iskolába kéne járnod,nők ekézése helyett.. Választja.. Tudod ebben dolgozom,ezért jól ismerem a típusodat már.. Nem minden nő egyforma,csak ti minden nőt utáltok így nem tudtok elvonatkoztatni. Édesanyádról is ilyen szépen beszélsz?

70F

2020. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
100%
En nem varok senkire lofelepitem a sajat eletem
2020. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
100%

Neked sem kell fizetni a szexért.A férfiak kinézete,akikkel voltam elég változatos,van jó testű,jóképű,és volt sörhasú,csúnya,stb...

Nincs diplomám,nem kell pénzt adni nekem,mondjuk az igaz,ha a pénte mennék,akkor nem egy ócska aranylánctól,vagy pár tízezertől csúszna le a bugyi.Téged még megdugni se dugnálak,mert teljesen hülye vagy.De csak akad majd egy bomba nő,aki megszán,és odatartja a valagát.Tudod a remény hal meg utoljára.

2020. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 A kérdező kommentje:

Csak te nem látod a logikai szálat! Indokolás


Most a menstruáció és ölelést, vagyis e 2 dolgot ne kizárólag összefüggő szálban vedd figyelembe! De én nem is így írtam. Olvasd vissza és rájössz, hogy azzal az x mondattal , mire utaltam.


De szerintem tudod te magadtól is! A családtagjaidtól és barátaidtól kapott ölelés nem lehet aranyos.

Én azt írtam, hogy HA nem klimaxol a női nem tagja és egészséges a biológiája, rendelkezik menstruációval, ami ezt bizonyítja(részben), akkor miért nem vágyik a férfire?(ölelés, szex, stb)


Hát ha nem érted, hogy a jó ember, hogyan függ össze a párkapcsolattal

ezzel csupán magadat minősíted, de mindjárt még ismertetem egy -két legutóbb írt mondatodat. azáltal éreztetem veled, hogy hol van a hiba, a silányság, az érzelem nélküliség.


Na látod erről beszélek, mert közben, ahogy írom, olvasom mire szükséges reagálnom: Ahelyett, hogy közel engednél valakit magadhoz! TE INKÁBB, megoldod a dolgaidat egy vibrátorral, vagy maszturbálással.

Befordultatok ti nők, kifogásotok van ezer, de azért csodálkozzunk el rajta, hogy miért szélednek szét az emberi kapcsolatok.


Felsorolsz mindent, hogy miért nem kell párkapcsolat, de semmi olyan indokod nincsen, hogy miért kellene! Ez mutatja a befordult női énedet.

Egy emberrel még több , aki miatt, valaki egyedül alszik. (mert nem együttműködő, nem kapható)


Amit én sérelmesnek tartok: Inkább elbarikádozod magad és önállósodsz, csak ne lehessél egy férfié se, elszakítasz minden olyan szálat, bármilyen módon jobban oda kötne valakihez. Frankó! Nem akarod a kútból meríteni a vizet és szerződést bontani az E-ON-nal azáltal, hogy tápláló akkumulátorokat telepítesz a szobádba, hogy a rezsit se kelljen fizetned?


Nehogy legyen egy férfi, akinek a lelkét istápolod vagy megérinted az arcát! Milyen emberek lettetek ti nők? Ki nevelt ilyenné titeket?


Ki az akivel boldogabb lehetsz? hát bizony hogy ez nagyon is összetettebb.

Jó napot kívánok!

2020. máj. 31. 19:30
 19/84 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, pszichológus látott már? Ja, őket is lenézed. Akkor bocs. Forrongjál csak és szidd a nőket, ha ettől vagy boldog.
2020. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 Savlekotő ***** válasza:
100%

Ha te lennél az egyetlen választék az értelmes nők inkább fejbe lőnék magukat mint hogy egy ilyen sérült emberrel le álljanak,keress a szinteden valami buta lányt,vagy inkább egy jó szakembert,tedd magad rendbe lelkileg..

70F

2020. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!