Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló nők mire vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló nők mire vagy kire várnak? Ha tehetős emberrel nem tudnak összeállni, akkor inkább egyedülállóak maradnak?

Figyelt kérdés

Számomra egyszerűen felfoghatatlan, hogy egész Magyarországon, az a rengeteg egyedülálló nő, aki egyedül van, az inkább mutogatja magát a közösségi oldalon, de senkit nem enged magához közel, ahelyett, hogy

összejönnének valakivel.


Ezekbe a rétegekbe beletartozik kivétel nélkül minden olyan nő, aki jól néz ki külsőleg. Itt vannak például a pszichológusok. Akik tanulnak, vagy akik végeztek és egyedül vannak.

A pszichológusnak jó embernek kell lennie. Ha ez így lenne, akkor

nem félnének feltárni dolgokat és összeismerkedni valakivel, akivel megosszák a testi adottságaikat.


Már kibökték magukat, ugyanolyan tipikus nők, mint a többi. A felemelkedés, a jó körülmények és a pénz vonzza őket. Az a nő, aki nem néz ki jól, az pedig azért nyitott, mert nem kell senkinek és magányos.

Aki pedig kellendő, az beképzeltté válik a sok lájkolás és ajánlat miatt.


A nő az nőből van manapság. Mindegy ki az, sokan azt hiszik, hogy ér valamit a diplomájuk, miközben semmi különbség nincs közöttük és sok más ember között, akinek meg nincs diplomája.



#valóság, igazság, női nem
2020. máj. 31. 17:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
100%

Régi gyikeseket kérdezném! Ez nem a bombanős barom véletlenül? Amennyire emlékszem, neki voltak ilyen beteg teóriái, bár sose volt türelmem végig olvasni, mert annyira fájt a sok ostobaság. De most érzem azt, amit annál, amikor így húz le egy energiavámpír. Biztos, értitek, miről beszélek, ha elolvastátok ezt a kérdést, vagy a kérdező valamelyik kommentjét.

#42

2020. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
100%

"amikor így húz le egy energiavámpír"


Én is ezt érzem. Tömény ostobaság, de tuti megvan róla győződve, hogy ő milyen okos és milyen tévedhetetlen.

2020. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 A kérdező kommentje:

60 és 61: Ha valami nem tetszik, ellehet innen pattanni.

Ha egy ilyen oldalon, ennyi kérdésből nem találtok mást, akkor az a saját szegénységi bizonyítványotokat mutatja. Nem muszáj nektek itt olyan dolgokkal szenvedni, ami túlmegy a szinteteken, amihez kevesek vagytok vagy éppen tapasztalatlanok. A női nem az egy külön világ, amit ugyan lelehet egy mondatban írni, de egyébként alapjáraton szakvéleményen! keresztül szükséges rájuk mutatni! Aki ez érti, az a célzást is érti, hogy kivel-mivel van dolga a férfi társadalomnak, ha boldog akar lenni valaha.

2020. máj. 31. 23:07
 54/84 anonim ***** válasza:
100%

Egy problémát van csak veled kérdező.Valahogy mindig sikerül megszöknöd a zárt osztályról 🤔

Amúgy igazad van, nézek magamnak egy olyan kérdést,aminek nem elmebeteg a kiírója 😉

Üdv,

#60

2020. máj. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 A kérdező kommentje:

59: Az megvan, hogy Timike mit nyilatkozott az újságnak? Ő nem jönne össze, egy csóró zenésszel! Majdhogynem egyenesen sírt, hogy nála ne próbálkozzon egy ilyen ember, aki csóró, mert nem akarna beleszeretni egy olyan emberbe, aki miatt szenvedni kellene, az ANYAGIAK hiánya miatt!


És utána, még érdekes módon, itt Magyarország lakosságát megvezették azzal, (már akit lehetett), hogy TIMI beperelte az újságírót, ergo, az újságíró hazudott. Csak az emberek nem látják a slamasztika rejtelmét, ami jelen esetben szintén a Timikétől, a női nem egyik tagjától származik.


Azért perelte, mert tudta, hogy ezt mondta ugyan, viszont nincs róla bizonyíték. Ügyvéd kiokosította.

És általánosságban elmondható, ha valaki-valamit állít, azt bizonyítani kell. És tekintettel arra, hogy ez nyilvánosságra került, ami sértette a becsületét, meglépte a slamasztikát és élt azzal a lehetőséggel, hogy kimentse magát! Azzal a céllal, hogyha megnyeri a pert, akkor sajtóhelyreigazítás mellett, kártérítéssel élhessen és az emberek előtt megvédhesse a becsületét.


Tehát kihasználja azt, hogy nincs ellene bizonyíték és menti az elveszett becsületét. Nem az újságíró volt itt a hibás, csak azt a kérdést kell feltenni, hogy ő mennyit keresett meg a férje vagyonából és mennyit tett ahhoz hozzá? Majd azt kell feltenni kérdésnek, hogy ennyi férfiből miért "ndy mellett kötött ki és mi volt neki a célja? és akkor lehet tudni azt is, hogy megalapozott-e, az újságíró róla született közleménye.(Igen)



Most belemehetünk itt is abba, hogy ennek a nőnek is fontosabb volt a testiségnél, a valódi szerelemnél, az anyagiak és fiatal nő létére képes volt feladni a biológiát a vagyonért! De valójában nem adott fel semmit, hiszem remekül tetten érhető, hogy ti nektek nőknek a boldogságát nem a FÉRFI vagy az érzelmi pár adja manapság! Hanem a vastag köteg! Ha az van, az ad annyi boldogságot, ami minden mást háttérbe szoríthat. (Férfit úgyis találtok, ha akartok)

Na ennyit az értékrendekről.


TÉGED ILLETŐEN: Egyre jobban kezdem érezni, hogy ki vagy te, mi vagy te!


A "csupán helytálló imponálás" mellett van, ész érvű határozottság is. És ez jó, nagyon jó. Életaktív határozottság, az életre való felkészülés, szintfenntartási ösztön van benned. Ez szép és jó.

De van benned egy idegostrom. Ez maximálisan keresztez és megállít abban,

hogy nehezebb napjaidon kitudjál kapcsolódni és érezd azt, hogy nőnek születtél! (eredetileg) (nem annak, akivé az élet változtatott)


Egyetértek azzal, hogy az elnyomás gyakorlása, az apád szintű férfi nem nyújthat boldogságot egy nőnek. De benned már visszanyúló tendenciák vannak, amiket lehet, hogy jogosan tekintessz rossznak, csakhogy van egy tested, meg egy lelked, és az agyad! És ennek képesnek kellene lennie arra, hogy kikapcsolódjál! TE nem tudsz kikapcsolódni.

Mert a lelked és az eszed nem áll arányban azzal, hogy félredobjál mindent és azt mond, hogy holnap folytatom az életet így vagy úgy, de MA nő leszek!


Mert ha ez így lenne, akkor nem zárnád el annak a lehetőségét sem, hogy valakit közel engedj magadhoz és ha nem is akarod hosszútávon, akár kalandnak vagy vagy időszakosan az életed részévé válhasson.

Nem feltétlenül azért, mert valaki megakar kapni!

Hanem magad miatt! Mert emberből vagy, aki kívánja( eredetileg nőnek született),

nem pedig robosztikus állatból, aki felhúzza maga elé a falat és

kárhoztató formára építi az egész életet.


Gondolj bele abba, hogy én értelek! Az amit írsz, az vagy TE! Ez a lélek tükre kis csillag!


Gondolj bele abba, hogy nálad "aranyból van" a punci, és kitudja mióta,

nem feküdtél le senkivel! Hát bizony hogy nem csupán pár napja, hanem nagyon régóta és marhára NEM érhet hozzád senki!


Mindezzel együtt és mindezek mellett!


A mai rendszer kialakulása ilyenkor igazán nagy baj, amikor az alkalmazkodás helyett....

Ti nők elkezdtek gondolkodni! és építkezni, FÜGGETLENNÉ válni, majd egyedül maszturbálni, gyakorlatilag úgy alakítjátok a dolgokat, hogy mindinkább férfi nélkül lehessen létezni. De egyre jobban úgy építkeztek, hogy férfi nélkül is lehessen létezni!


"TI" ÉS (te) nők bizony felteszitek annyira a lécet, hogy majd már tényleg, csak azt találjátok érdekesnek akarva-akaratlanul, ami elérhetetlen, vagy messzemenőkig túl van a mindennapoktól, az pedig majd olyan lesz, mind a Timikének a volt párja stb...


És már olyan szintre emelkedtetek, hogy masztiztok is egyedül, tehát előbb megosztod a seggedet egy vibrátorral, mesterséges működésre, amit szintén TE irányítasz, hogy már itt és ebben sem lesz szükséged férfire!


Tehát nem azt teszed, hogy keresel egy embert és azt mondod: Gyere kívánlak, de nem is a fenekedet fogod riszálni miniszoknyában! De még csak nem is a férfi kezét fogod odanyomni akarattal a nemi szervedhez! (Ami mutatja, hogy van benned emberi! ösztön bizonyos dolgok iránt. )


Helyette megoldjátok másképpen. És még mindig az a kérdés, hogy mi különbözteti meg az embert az állattól?! Mert egy ember, az kívánja a másik embert. Na ezért nem jó a maszturbáció! mert ez is egy iránymutatást ad neked, hogy egyedül és NE mással.(Minek a férfi?)


Tehát inkább leszel robot, mint semhogy megoszd magad valakivel, mindennemű kifogások nélkül. Értem, hogy ki vagy! Nem meglepő, ezek vagytok TI!

Mi meg a disznó férfiak, mert mit képzelünk mi magunkról? Milyen jogon kívánunk téged, aki esetleg jól néz ki? Ugyan már.

2020. máj. 31. 23:56
 56/84 anonim ***** válasza:
100%

Mi hasznom lenne rövid kapcsolatokból?

Minek húznám az időmet kockáztatva hogy attól a valakitől aki nem a párom terhes leszek vagy hogy bele szeretek amikor eleve halott lenne a dolog? (vagy mert csak szexen alapuló kapcsolat és ő nem akar többet hiszen ebben "állapodtunk meg" vagy mert eleve azért csak szex a kapcsolat alapja mert a srác alkalmatlan a számomra párnak)

A fenekem amúgy nem bemeneti nyilás és nincs szükségem vibrátorra. 12 éves korom óta tudom hogy jó nekem. Mint írtam kapcsolatban is mert teljesen más élmény.

Szerintem épp az ösztönök megzabolázása és logikus keretek között szabadon engedése az amitől nem leszek állat. Mert az állat nem gondolja végig csak megy ha áll a cerka. A nőstény meg sokszor egyébként ellen is áll az aktusnak az állatvilágban.

Ami Timit illeti nem is hallottam erről a botrányáról egyáltalán nem követem a bulvár sajtót. Csak arra reagáltam hogy itt az elején volt szó a nő verésről.

Jelenleg a hátam közepére nem hiányzik kapcsolat és mint írtam a digidugi se az én világom. Szóval ezért zárkózom el előle. Mint írtam nálam a szex érzelem központú. Minek kockáztassam hogy bele szeretek egy dugó pajtiba ha elvagyok dugópajti nélkül is?

Az a baj hogy te csak a saját ösztöneid mentén tudsz gondolkodni. Én "okkal" fekszem le másokkal. Az ok pedig a párkapcsolat megléte ami érzelmi és fizikai biztonságot ad. Az hogy a szex mentesség kinek mennyire okoz vakarászhatnékot egyén függő. Tudod libidó hormonok stb. Férfiből is van szerencsére akit nem csak a farka hajt. Nekem ilyen partner kell majd ha eljön az ideje. Mert ő lesz az aki nem nyaggat a 3as 5ös gruppen stb gondolataival nem akar swingert és fél tudja fogni ha azt mondom ma nem drágám. Aki nem megy prostihoz ha a szülés másnapján már nem dobom szét a lábam.

Jól látod hogy engem az ösztönök kevésbé utalnak mint mondjuk téged. De nem azért mert nő vagyok hanem mert belátom hogy ez a hosszútávú érdekem és eleve alkatilag se elsődleges az életemben a szex. De még mindig nem értem az neked miért fáj ha más a maga világában boldog? Ha holnaptól hedonista lennék sőt minden nő lemenne állatba akkor sem biztos hogy jutna neked ágyas.

Viszont az biztos hogy én felköpnék és alá állnék. Egyszerűen a jellememmel és erkölcsi normáimmal szembe megy hogy részegen valaki meg... egy kocsi hátsó ülésén. Szinte biztos hogy nem is menne.

A barátság extrákkal akár még működhetne is de mint írtam semmi értelme fölöslegesen szerelmesnek lenni valakibe ha eleve tudod hogy nem lesz meg.

Miért nem létezhet a világban a tiédtől eltérő nézőpont?

Egy másik szuverén személy miért ne élvezhetné az életét egész más módon mint te?

Honnan ez a szűk látókörűség?

Én nagyon sokszor lelazulok. Barátokkal családdal. Le tudok menni egészen idióta gyerek szintre is. Ahhoz hogy felszabadult legyek nem kell egy idegen férfi hímvesszője. Vagy egyéb testrésze aki még csak nem is ismeri a testem és mindenféle bizalom csak megelőlegezett lehet vele szemben. Na ebben a helyzetben tényleg nem tudnék ellazulni.

De még mindig nem értem ha nekem így jó akkor neked miért okoz gondot?

2020. jún. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 A kérdező kommentje:

Ez nem szűk látókörűség! Ez akadálypálya. Tehát az egyik nő pénzéhes, te az érzelmedre hivatkozol, a másik rosszindulatú és pszichésen beteg, a további nem tudja, hogy mit akar stb. Hogyan tovább? Mikor lesz végre szex és kitárulkozás? Mikor jön el az isteni szikra belétek?


Nyilván TI nőként máshogy látjátok a dolgokat, mert nagyon könnyen találtok magatoknak partnert , ha akartok. A női egyenjogúságot követő nemek közötti különbözőségek, azt az állapotot hozták, hogy más dolgotok sincsen , csakhogy válogassatok és széttegyétek a lábatokat, ha éppen úgy akarjátok. A másik fél meg egy elnyomott bepalizott egyén, aki küzdjön kilátástalanul.


Miért okoz gondot?


Azért, mert ugye én sem nézek ki rosszul, de te megint egy olyan

ember vagy, akiből következésképpen kárhoztatás, zárt ajtó mutatkozik csak.

Aztán vagy egyedül maradnak a férfiak, vagy NEKED/NEKTEK köszönhetően lehet fizetni százezreket. Ugyanis kvához elmenni 20.000-ért hülyeség, mert egyrészt nem feltétlenül alkalmazkodó, másrészt szexuálisan kiégett, harmadrészt sorolni lehetne problémákat. Rengeteg férfi után nincs türelme senkihez, lehet, hogy a háta közepére nem kívánna senkit, de mégis lejmolja a pénzt, csak éppen az odaadás nem minőségi.


-Tehát lehet százezreket megfizetni egy nőnek, mert mondjuk lehet, hogy szükség lenne 5-6 óra hosszára és olyan mértékű odaadásra és törődésre, amivel csökkenteni lehet a párkapcsolat hiányát is.


Nálad tartottunk. A 21.század! 2020-as ismételten problémás nőnél, aki az egyik és fő okozata annak, hogy a civil élet zárt kapui miatt és a pszichésen beteg, elvont felfogású nők miatt, a valóságban NEM LEHET ismerkedni, sem kalandot keresni. Keressük meg a pénzt bármi áron, bármilyen nehézséggel és fizessünk a női nem tagjának. Tejeljünk mi férfiak! VAGY! Folytathatjuk a magad fajtával, aki nem alkalmazkodik, akivel csak a gond van, aki apucikája miatt mindenkit hibásnak talál.


Most félre ne érts ! Itt nem arról van szó, hogy neked a feladatod megoldani az "ágyas" problémát. De ugyanezzel az erővel, a másik nőnek sem kell megoldania! Ha mindenki hezitál és mindenki egymásra mutogat, abból soha nem lesz megoldás. Tehát itt most éppen és konkrétan veled, DE! összességében nem csak veled, hanem a fajtátokról van szó.


A fajtát, azt egyébként inkább állatra szokták mondani, de újabban emberre is értendő és fel sem háborodhattok miatta. Mert ez a mai női nem, egy külön fajtája az emberiségnek.


Nekem még mindig az a furcsa, hogy muszáj nekünk megnyerni a lottót, vagy

egyedül maradunk végleg?


-Tényleg ennyire elkorcsosultak volnátok ti nők?

Nyúljunk mélyen a zsebbe és menjünk kvázni, vagy állandóan a patológiás tendenciákat és a pszichés szex elleni védelmeteket kell hallani?


Ismét az a kérdés, hogy az embert mi különbözteti meg az állattól?

Ha te ember vagy akkor nem feltétlenül kell abban nyöszörögni, hogy azért nem fekszel le, mert ugyan ha lefeküdhetnél, akkor beleszerethetsz egy olyan emberbe, akivel egyébként nem lennél együtt, mert az nem rendelkezik 65 szakmával, meg nem akar elvégezni 120 egyetemet.


Ti nők mindig valamit akadályt gördítetek , vagy valamit kitaláltok, amivel megalapozzátok az ügyhöz tartozó visszautasítás tényét.

Ha te egészséges felfogású ember lennél, akkor mondhatnád azt is,

hogy nekem ez a pasi tetszik külsőleg, beszéljünk és lehet belőle valami. És nem nyakatekert kifogásokkal ugrassz neki és érzelmekkel a dolognak, hanem azzal , hogy szeretnéd jól érezni magad!


Tudod, te, hogy hányadik olyan figura vagy ezen a bolygón, aki csak feles teher a földön?


Te a 26 milliomodik-49 ezredik- 560 hatodik kifogásban azt terjeszted elő,

hogy az érzelmek miatt nem fekszel. Mert anélkül ez nem megy.

És hogyan tovább?

Fizetsz 500.000 forintot segítségképpen és elmondod a nőnek, hogy legyen már olyan kedves kicsípni magát, vegyen már fel normális fehérneműt, szórakoztassa már és tárulkozzon ki az x vagy y ember előtt? Következésképpen előttem!


Ja! Nem! Te magad, pszichésen zárt , kárhoztató kapu vagy.

És a többi nő?

Mindenki pszichésen beteg közöttetek és csak nyafogni tud, ahelyett, hogy a szépet és a jót meglátva odaadná magát?


Nem akarsz te még esetleg segítségül szolgálni a fajtádnak arra vonatkozólag, hogy még bonyolultabb legyen? Mondjuk esetleg gyártani még 26 millió indokot?


Azt nyilván elismered,(elismeritek ), hogy a szex egy létező dolog.

Arra szükség van. A férfit és a nőt egymásnak teremtette a jó isten.

Mindentől függetlenül női érzésből, azt nyilván elismered és megérted, ha nekem vagy más férfinek szüksége van egy nő érintésére, a szexre, akár kapcsolatra, vagy egy kalandra.


De ebből következik az, hogy: Hogyan tovább? Hogyan tovább?

Nyilván kellene a szex. De mikor? Mikor? Mikor lesz?


Itt jöttök képbe ti. A problémás fajtátok. Tőletek sosem. Biztos lehetsz abban, hogy életre szóló keserűséget, boldogtalanságot okoztok azáltal,

hogy a kirekesztéstől kezdve egészen a megkülönböztetésig, az egyéni pszichés problémátoktól kezdve a kifogásaitokig, minden indokotok megvan arra, hogy miért NEM. De egy sem létezik, hogy miért igen.


Vannak országok, ahol ez forradalmat okoz. És okozott is. Kínában kevesebb nő van , mint férfi, ott talán érhetőnek mutatkozik. De összességében a világon több nő él, mint férfi. Ebben az országban is rengetegen vagytok egyedül, de vagy pszichésen beteg vagytok, vagy elvontak, rosszindulat van bennetek és tudat alatt vagy tudatosan felkészültök olyan kifogásokra, amivel megmagyarázzátok , hogy miért NEM.


A női nem lojalitása, emberszeretete az egy nulla. Itt milliós igényekről, rejtett pszichés átokfajzatokról és szétszéledt társadalomról beszélhetünk. Ezt okoztátok TI!!! Felszoptátok magatokat a gazdagok listájára és az öntörvényű dominanciára, különálló hatalomra, ellenben a boldogsággal és az odaadással.


Az pedig, hogy már a bűnözőt is férfinek tartjátok, akinek nincs szexhiánya belőletek (a fajtátokból) , amíg a becsületesen dolgozó férfiaknak visszafordíthatatlan problémája lettek az elvesztegetett szex nélküli évek, az külön említésre méltó probléma.


A felett kérdéseidre válaszolva: Tudsz mindent!!!!!!!

Ha van lelked, akkor ezekre tudod a választ.


Egyébként rosszul értelmezed az ember és az állat közötti összefüggéseket.

Benned sivár lélek lapul. Egy ember puhítható alapesetben, főleg ilyen témákban, régen azok voltak a nők. Nem azért mert nem lehettek volna ilyen átokfajzatok, hanem azért mert volt bennük emberiség. Jóindulat, alkalmazkodásra való ösztön.


Nálatok a biológiát is átformálták a társadalmi és anyagi különbségek.

És persze szeretitek oly mértékűvé felnagyítani a dolgokat, amivel eltudjátok érni azt, hogy semmiképpen ne lehessen célt érni nálatok.

2020. jún. 1. 01:22
 58/84 Savlekotő ***** válasza:
100%

Ha szexet akarsz tegyél érte,menj mondjuk prostihoz. A hozzád hasonló debilek lődöznek le random embereket,mert kretének és mindenkit okolnak a saját nyomorukért.

70F

2020. jún. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 A kérdező kommentje:
Adsz rá pénzt? Vagy saját kontódra képes vagy turkálni a zsebembe. Tévedés! A hozzád hasonló öregembereknek nem képesek aludni és inkább kuksolnak a gép előtt, csak az a baj, hogy még olvasni és szöveteget értelmezni sem képesek, mert ha azok lennének, akkor nem írnának ilyet! 70 éves Bandika.
2020. jún. 1. 01:44
 60/84 Savlekotő ***** válasza:
100%

Nem vagyok Bandika,de tudod mit adok pénzt,mert szánalmas a vergődésed a nő hiány végett,amúgy meg dolgozom azért nem alszom,meg azért se mert én vagyok az ördög,soha nem alszom.

70F

2020. jún. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!