Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló nők mire vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló nők mire vagy kire várnak? Ha tehetős emberrel nem tudnak összeállni, akkor inkább egyedülállóak maradnak?

Figyelt kérdés

Számomra egyszerűen felfoghatatlan, hogy egész Magyarországon, az a rengeteg egyedülálló nő, aki egyedül van, az inkább mutogatja magát a közösségi oldalon, de senkit nem enged magához közel, ahelyett, hogy

összejönnének valakivel.


Ezekbe a rétegekbe beletartozik kivétel nélkül minden olyan nő, aki jól néz ki külsőleg. Itt vannak például a pszichológusok. Akik tanulnak, vagy akik végeztek és egyedül vannak.

A pszichológusnak jó embernek kell lennie. Ha ez így lenne, akkor

nem félnének feltárni dolgokat és összeismerkedni valakivel, akivel megosszák a testi adottságaikat.


Már kibökték magukat, ugyanolyan tipikus nők, mint a többi. A felemelkedés, a jó körülmények és a pénz vonzza őket. Az a nő, aki nem néz ki jól, az pedig azért nyitott, mert nem kell senkinek és magányos.

Aki pedig kellendő, az beképzeltté válik a sok lájkolás és ajánlat miatt.


A nő az nőből van manapság. Mindegy ki az, sokan azt hiszik, hogy ér valamit a diplomájuk, miközben semmi különbség nincs közöttük és sok más ember között, akinek meg nincs diplomája.



#valóság, igazság, női nem
2020. máj. 31. 17:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 Savlekotő ***** válasza:
86%

"Beszélgettél te már valaha azokkal a nőkkel akik most nyugdíjasok? Akik még éltek a te kis utópiádban? Akiket kedvükre erőszakoltak a férjeik és az erre masírozó katonák?"



Ez nem az én kis utópiám. Képzeld, hogy beszélgettem. Azok még tudták mi az az önzetlen odaadás. Ott nem kellett könyörögni a punciért.


Ott volt punci, hozzád hasonló és mindenféle. És a szex egy meleg tea mellett is megtörtént, nem csak azután, hogy a női nem tagja minőségi ételt zabált és Balira vitték nyaralni.


Ezt nem lehet félre értelmezni,ahogy a többi gondolatot se,neked az elmeosztályon kellene kapálni..

70F

2020. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:
80%

"Te a működésmódodat, egészséges keretekké próbálod fejteni, ami abban keresendő, hogy ugyanannyi igényeket támasztasz a másik feled felé, mint amilyen szintet TE MAGAD hozol. Jogos oda-vissza elvárásokat fejtesz ki.



Hát akkor mi a gond? Miért vagy egyedül? Ha azt vesszük figyelembe, hogy a te átlagkeresetedet és az "esetleges" jó külsődet porondra húzzuk, annak megvan a párja ebben "

Ha figyelmesen olvastad amit írtam láthattad hogy írtam hogy sok ilyen férfi van. Ez a lényeg. Ezért nem kell görcsölnöm azon lesz-e vagy mikor lesz.

Azért vagyok egyedül mert jól érzem magam így. Még nincs fél éve hogy vége lett a volt párommal. Lehet neked azonnal kell másik nekem nem. Én most élvezem hogy nyugi van de már erről is elég sokat írtam. Majd ha úgy érzem készen állok és mindent lezártam magamban keresek valakit. Valakit aki hozza amire szükségem van ahhoz hogy működjön a dolog. Valakit akinek én is megfelelek mindenben amire igénye van.

Nem hajt a tatár 24 (ma holnap 25) évesen hova kapkodjak? Főleg hogy a tanulás szempontjából még hasznos is ha magamban vagyok.

" nálad ez mellett, még az állati szint is megmaradt és bár azt kéred, hogy az állatias dolog lejárt és lépjünk túl rajta, én inkább azt javaslom, ne!" Nem emlékszem hogy ilyet kértem volna. Csupán rámutattam hogy az állatiasság egész mást jelent szerintem de még a szaknyelv szerint is. De ha te ehhez ragaszkodsz 🤷‍♀️ nekem nem gond. Akkor egy igazi állat vagyok :D

" TE abban vagy különös, hogy ugyan értelmesebbnek látszol, mint egy luxusprosti, aki két szóban elintézi a dolgokat. Jól megtudod magyarázni a dolgokat annyira, hogy egyértelműen kivehető, egészséges emberi értékrenddel NEM rendelkezel." Mondod ezt te aki törvényesség tenné a nemierőszakot. Remélem érzed milyen súllyal esik a latba amit mondasz.

" Pénzem , azaz keresetem megvan annyi, mint NEKED. Empátia is van, miért gondolod, hogy nincs? " és mégis állandóan azon pattogsz hogy semmi pénzed. Hát jó.

Az empátia hiánya kapcsán tudom hozni azt az agressziót és rosszindulatot amivel támadsz minden nőt. Azt ahogy állatnak és bolondnak titulálsz mindenkit aki nem keresi a szeretetet idegen emberek karjaiban akik eleve nem is adhatják azt meg neki.

Tudom megdöbbentő de sokkal egészségesebb az az ember mentálisan aki nem a környezetétől vagy a másik nemtől várja az állandó megerősítést hanem képes önmagában ellenni. Mert az nem fog függni se a pártjától se a párkapcsolat tényétől. Vagy épp a másik nem érdeklődésétől. Így sokkal jobban fog menni neki az önérvényesítés is és nem kell félelemből benne maradnia egy halott kapcsolatban hiszen boldogul egyedül is. Nem attól fogja jól érezni magát hogy bárki hajlandó lenne "megfingatni" hanem attól ha sikeres abban amit csinál ha fontos a környezetének mint ember és ha az értékei mentén keresik a kapcsolatot vele nem csak azért mert kerek a seg. ge vagy szép nagy mellei nőttek.

"Értelmesen próbálod megmagyarázni a dolgokat és végül kiderül az írásodból, hogy bepörögteted a slamasztikát és valójában unalmadban bele vagy betegedbe a gyakori kérdések oldalába, remekül felderíted és akarva-akaratlanul kinyomozod, feltárod ellőttem a belső tulajdonságaidat! :):):) "

Mondd már el neked mit takar ez a slamasztika szó :D egyszerűen nem tudok rájönni a szövegből és már komolyan érdekel. Tudtommal a slamasztika bajt jelent (lásd nagy slamasztikába került) de ebben az értelmezésben egyszerűen nincs értelme.

Nem véletlenül bukok le hanem mert nincs mit takargatnom. Tizenéves korom óta itt vagyok szóval sejthető hogy okkal vagyok itt. Felpörgetnek ezek az érdektelen és értelmetlen viták. Jó lehetőség a kommunikáció és a vita gyakorlására. Megtanulja az ember a felindulásait kezelni. Régebben fel tudtak húzni viták itt viszont mostmár csak izgatott leszek tőle. Olyan mint a számítógépes játék. Nem tudhatom mi jön ki a végén a dologból de súlytalan és izgi a "harc". Olykor érdekes gondolatok bukkannak fel és pihenteti az agyam tanulás közben az itteni szócséplés. Máskor meg szuper unalom űző. Engem nem foglal le az insta (nincs is) vagy a face a használt autó nézegetés vagy bármi hasonló én itt szórakozok ha épp nincs mit csinálnom.

"Nagyon sok olyan nő van, aki olyan szegény, mint a templom egere. Nincs minden héten műkörme sem. Jó ha fél év/1 év alatt egyszer kerülnek műdarabok az ujjára. Vagy még akkor sem. És a szülői/felmenői ágon keresztül örökölt génem miatt jó testi adottságai fejlődnek ki huszonéves korára. A ruház, amik rajta vannak, azok kínaiból, vagy turkálóból szedettek. Ezek szerinted mit tettek érte? " én nagyon kevés olyan nőt ismerek aki csak úgy szép. Nem a mű cuccokra gondoltam hanem hogy figyel magára. Mozog odafigyel az étkezésre a külsejére (csinos összeillő ruhák) akár sminkkel is segít a külsején figyel a bőre és a körmei állapotára figyel a frizurájára. Ilyesmikre gondoltam. Nem egy lány felvesz idióta stílust is amitől vonzóbb lesz a férfiaknak. Ismerek ilyet. Működik neki. De én nem játszok senki kedvéért szerepet csak jelzem hogy ez is komoly energia befektetés.

"Nincs annyi ilyen pasi ahány jó nő párban van."



Ez látatlanba, hogy ítélted meg? Miért nincs? Ezt mivel tudod alátámasztani? Az igényeiddel?:)" ez inkább sima logika. Sok szép lányt látok az ismerősi körben is relatíve sokan vannak az utcán meg kifejezetten sokan. Sok párt is látok a munkám kapcsán is és az ismerőseim között is. Ugyanakkor a gazdag pasi kevés van körülöttem és mivel az ország többsége se túl gazdag ugyanakkor rengetegen vannak párkapcsolatban így szerintem ez a logikus következtetés. De konkrét számadat valóban nem létezik.

"És akkor most már bekerült a köztudatba (TE)az újkori némber, akinek van popója, meg puncija, de anyagilag nem sokat keres és bár ütik a szintjét millióan, ő abban vájkál, hogy a másikban 120 végzettséget keres, sajnálja megérinteni, szeretni a férfiakat, miközben merészen arra hivatkozik, hogy neki érzelmei vannak:) JAJ TE 21.SZÁZADI NŐ:):)" Csak magamat tudom ismételni. Volt is már párom lesz is és nem "sajnálom megérinteni és szeretni" azt a férfit akit választok. De valóban fölöslegesen nem kezdek bele semmibe. Ingyen szeretet szolgálat idegeneknek meg aztán pláne nem vagyok. Amúgy vannak férfi barátaim is. Őket is szeretem bár nem abban az értelemben ahogy te ezt a szót használod.

"Ott, ott az igazság bezony ám! Pénz, ahogy írtad." írtam a farok méretet és a külsőt is. Te azt veszed ki amihez kedved tartja meg ami a fura világodba bele illik. Sokszor leírtam de még mindig nem ment át hogy nálam a pénz nem opció. Oda írtam mert ezt a három lehetőséget taglalják itt mindig és ezért ezek ugrottak be először. Irhattam volna a tanultságot is amin szintén fenn vagy akadva amit nem is értek ha van értelmes végzettséged. De írhattam volna a magabiztosságot vagy az ambíciót is ami szintén gyakori eleme a "listáknak". De ha 40 különböző dolgot írok te akkor is egyedül a pénzen akadtál volna fenn mert ez a fixa ideád. Nincs ezzel se baj csak mások kioktatása mellett szánj időt arra is hogy tükörbe nézz.

"Saját preferencia az nálatok nem egészséges értékrenden alapul.


Csak annak mutatkozik, ha visszaolvasod az írásaidat rájössz, hogy a kettő között van különbség. " Felesleges visszaolvasnom. Pontosan emlékszem hogy még te is elismerted hogy ugyanazt elvárni oké és mivel nem volt mibe belekötni hát neki álltál személyeskedni. Ha nem hiszed olvasd vissza :)

" A mi jogainkkal marhára nem megyünk semmire ebben a társdalomba, ahol ti válogathattok és jó dolgotokban, már nem tudjátok mit csináljatok." mondod ezt úgy hogy kijelentetted hogy neked kövér nő nem kell. Most akkor lehet hogy te is válogatsz? 🤔 Érdekesek ezek a dolgok nem? Más szemében a szálkát....

" Hogyne szívecském megkínlódsz, azzal ami számodra nem kényelmes.


Még egy napon ember lesz belőled és magadon kívül meglátsz , majd mást is." Az elejét nem igazán értem mire írod. Ha arra hogy eleget írtam hogy elfogyjon a hely akkor közlöm hogy nem kínlódok. Nagyon szórakoztat a vita. Ha nehezemre esne ezzel bíbelődni vagy nem lenne rá időm nem írnék. A második felével pedig téged is tudlak bíztatni mert te legalább úgy nem látsz mást magadon kívül mint én ha nem jobban. Mert ugyan tény hogy én is a magam érdekeit nézem (mint amúgy majdnem mindenki) de legalább nem mások kárára. És nem gyártok kifordult elméleteket arról hogyan lehetne a csúf gonosz férfiakat megnevelni. Vajon akkor melyikünk is a másik nemet gxűlölő? Az aki hadat üzenne nekik és a világnak rabszolga sorba taszítaná őket ha lehetne mert szerinte azt érdemlik vagy az akit csak simán nem érdekelnek azok akiket nem is ismer? És nálam ez még csak nem is nem specifikus. Én minden felnőtt embert figyelmen kívül tudok hagyni akit nem ismerek eléggé hogy érdekeljen legyen az nő vagy férfi. Akkor ki gyűlölködik?

Mondhatod hogy leleplezem magam bár nem is értem mi leleplezni való van rajtam de te meg önellentmondásban vagy. (vagy legalábbis olyasmit kérsz számon ami rád is igaz)

2020. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egyetlen nőnek sem nem dolga, sem nem feladata boldoggá tenni egyetlen férfit sem. Emberi jogok egyetemes nyilatkozata rémlik valahonnan? Hát a testi önrendelkezésijog? A háborítatlan magánélethez való jog?
2020. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim ***** válasza:
100%
Nem nekem szólt, de én egyedül leszek ma este, mert egyedül akarok lenni. Te meg egyedül leszel, mert senki nem akar veled lenni, incel.
2020. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!