Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló nők mire vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló nők mire vagy kire várnak? Ha tehetős emberrel nem tudnak összeállni, akkor inkább egyedülállóak maradnak?

Figyelt kérdés

Számomra egyszerűen felfoghatatlan, hogy egész Magyarországon, az a rengeteg egyedülálló nő, aki egyedül van, az inkább mutogatja magát a közösségi oldalon, de senkit nem enged magához közel, ahelyett, hogy

összejönnének valakivel.


Ezekbe a rétegekbe beletartozik kivétel nélkül minden olyan nő, aki jól néz ki külsőleg. Itt vannak például a pszichológusok. Akik tanulnak, vagy akik végeztek és egyedül vannak.

A pszichológusnak jó embernek kell lennie. Ha ez így lenne, akkor

nem félnének feltárni dolgokat és összeismerkedni valakivel, akivel megosszák a testi adottságaikat.


Már kibökték magukat, ugyanolyan tipikus nők, mint a többi. A felemelkedés, a jó körülmények és a pénz vonzza őket. Az a nő, aki nem néz ki jól, az pedig azért nyitott, mert nem kell senkinek és magányos.

Aki pedig kellendő, az beképzeltté válik a sok lájkolás és ajánlat miatt.


A nő az nőből van manapság. Mindegy ki az, sokan azt hiszik, hogy ér valamit a diplomájuk, miközben semmi különbség nincs közöttük és sok más ember között, akinek meg nincs diplomája.



#valóság, igazság, női nem
2020. máj. 31. 17:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
100%

Én megelégszem egy átlagos külsejű pasival is, sosem kellett sportoló vagy gazdag férfi. Egyik barátom sem volt ilyen. De olyan ostoba félnótás sem kéne, mint te vagy.

Állat szintjén meg pont a magadfajta mozog, aki szerint a régi szép időkben tuti volt megerőszakolni a nőket.

2020. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
100%

"mert az leszabályoz benneteket és mindegy az, hogy helytállónak vagy nem helytállónak imponáltatjátok a testetek átadásának megakadályozását, egyszerűen nem lenne rá módotok! Kénytelenek lennétek állati felfogás helyett, emberi lenni , és megtanulnátok az önzetlen szó értelmezését."

Igazad van kérdező. ÉLJEN A NEMI ERŐSZAK HIP HIP HURRÁ!

Csak visszajöttem kicsit még vitatkozni.

" Könnyű a mai rendszerben, mert nem vagytok kiszolgáltatva és más dolgotok sincs, csakhogy válogassatok és majd széttegyétek a lábatokat annak, akinek akarjátok és ti választotok" Pontosan így van. Ezzel én egy fél pillanatig nem szálltam vitába. Ezért vagyok hálás azoknak a nőknek akik tettek azért hogy kijöhessünk a háziállat kategóriából. Ezért jó nekem most és lenne nagyon rossz abban a világban ahol nem lenne jogom nemet mondani mert az uram és parancsolóm álló dákója döntene.

Azt kérdezed miért tartunk betegnek majd kifejted hogy a nemi erőszak a nyerő és úgy állítod be mintha nagyanyáink merő szerelemből és jó érzésből feküdtek volna le a férfiakkal. Mintha azért lett volna béke otthon mert a nők másra se vágytak csak hogy szolga sorba élhessenek és nem azért mert különben jól elverték őket. Majd te magad is leírod hogy az ami akkor lenne ha nem lennének jogainak nem más mint sima nemi erőszak.

Beszélgettél te már valaha azokkal a nőkkel akik most nyugdíjasok? Akik még éltek a te kis utópiádban? Akiket kedvükre erőszakoltak a férjeik és az erre masírozó katonák?

Abban meg továbbra sincs igazad hogy csak a pénz mentén lehet szex. Ehhez elég a KSH bejegyzett élettársi és házassági adatait megnézni. De akár az is elég ha végig pörgeted a face ismerőseid.

Azt bármikor el tudom fogadni hogy valamiben azért kiemelkedőnek kell lenned ahhoz hogy egy nő önként válasszon téged. Az írásodból süt hogy neked ez nem megy és ez fáj nagyon. Vagy jóképűnek kell lenni és szép test kell vagy gazdagnak vagy kell hogy lássa az ember hogy haladsz valamerre vagy kell egy szuper jellem vagy valamilyen területen kiemelkedő képességek (pl művészet kommunikációs készség szakma) szóval valami amiért a nőnek megtetszel. Mert valóban bármilyen szörnyű is dönthetünk. És vagy érzelmi vagy anyagi vagy ezek variációja alapján döntünk.

Valóban neked könnyebb lenne ha akit elkapsz az utcán köteles lenne nyitni a combjait de nem értem ezzel a gondolattal élve hogy kérheted számon rajtam vagy bárki máson az empátiát. Ha neked lenne nem kívánnál ilyen életet senkinek.

Úgy teszel mintha a feminizmus előtt olyan szuper lett volna. Nos akkor két kérdésem van. Ha a nők úgy imádták azt a világot miért menekültek belőle amint lehetett? A másik pedig hogy ha az olyan szuper volt miért a szeretői viszonyról és a rossz házasságokról szólnak a korabeli népdalok történetek viccek? Miért nem a nagy békét és szerelmet énekelték meg? Csak mert a legtöbb szerelmes dalban a szerető meg a sutyiba történő titkos találka van nem a férj és a harmonikus házasság.

"Próbáltam neked kibontani a dolgokat, hogy felfogd az agyaddal, miben hibáztál és hibázol egész életedben" mitől hiba az ahogy én élek ha engem az boldoggá tesz? Azért mert neked nyomorúságos az életed? Azért kéne nekem is tönkre tennem a sajátom?

Soha nem értettem miért alapvetés ezen az oldalon hogy az a nő aki nem ugrik ahogy csettintenek ne adj Isten céltudatos és tart valahova az boldogtalan. Vagy az boldogabb lenne egy akármilyen Pistivel aki vergődik a punciért? Miért lenne Nekem jobb (azt már sokszor kifejtetted neked miért lenne jobb) ha akárkivel össze jönnék és ellennék jó esetben egy két hónapot vagy egy évet úgy hogy közben az egész csak vergődés mint ha boldog és kiegyensúlyozott vagyok egyedül és megvárnom a hasonlóan kiegyensúlyozott férfit akinek meg vannak az értékei amiket keresek és éveket akár év tizedeket húzunk le nyugiban együtt gyerekeket nevelve? Persze ez is gallyra mehet (bőven eleget írtam már arról hogy számolok ezzel is) de míg az egyik instant bukás és érzelmi lépfene addig a másik épít és rengeteg pozitívumot ad akkor is ha végül mégis megbukik. Tehát Nekem miért lenne jó? Vagy miért lenne jó állam érdekből nézve a kérdést? Az állam érdeke hogy sok termelő és fogyasztó legyen. Hogy legyen utód és amennyire lehet fenn legyen az élet színvonal és az általános érzelmi stabilitás. Ha minden nő megnyomorítaná magát olyan férfiakkal akikre nem vágyik akkor ezek közül melyik valósulna meg?

"Ezen nincs mit vitatkozni. Jókat dugtak férfiak a 80-as években." Gondolom bár nem voltam férfi a 80as években. De nekem a női oldal az érdekes. Tehát az hogy egy férfi mennyit és milyen minőségben kefélt nem túl releváns adat. Ezért is nem reagálok az ilyesmire.

" Lényegében azt ragozod, amit korábban is leírtál, hogy TI valamit akartok , azt el kell fogadni, mert saját akaratotok van és hogy miért nem megyek drogfutárnak, meg külföldre dolgozni." igen a szabad akarat az amiről írok. Ez a különbség a gyerek és a felnőtt valamint az ember és az állat helyzete között. Az egyiknek van szabad akarata és érvényesítheti a másiknak van szabad akarata és csak a felsőbb hatalom adta keretek között lehet szabad. Neked is van saját akaratod így téged se dughat meg akárki akinek megtetszel. Elmehetsz oda dolgozni ahova akarsz és tanulhatsz amit akarsz. Azt eszel amit akarsz oda mész ahova akarsz. Mert ugyan azok a jogok illetnek meg mint engem. Te mégse élsz velük.

"Kiveszett belőled az emberi szeretet, elállatiasodtál


-Közben szabad akaratod van


- A menstruációddal összefüggő egészségi vonzatok(ezt te úgy sem érted)" Az állatias inkább a te gondolkodás módod. Az állat pont hogy az ösztönei után megy és nem tervez. Velem meg az a bajod hogy tervszerűen élek. Akkor már a robotos hasonlatodnak több értelme volt. Amúgy ezt is írtam már (milyen jó hogy te olyan logikusan vitázol..) hogy vannak érzelmeim. Az hogy nem fekszem le bárkivel főleg nem olyannal akivel nincs meg a vonzalom se épp az érzelmeimből fakad. A szégyen érzetből a szexuális vágyból (vagy épp ugye annak hiányából amivel vissza is kanyarodtunk a nemi erőszak kérdés köréhez) a kötődés iránti igényből a szimpátia iránti igényből a bizalomból stb. Ez bizony mind érzelem. Az érzelmeim kötnek a gyerekekhez akikkel foglalkozom. Az érzelmeim kötnek a munkámhoz a családomhoz és a barátaimhoz. Épp ezen érzelmi kötelékek mentén tudom kielégíteni a szociális igényeim et. Ezek miatt nem kell egy plusz ember hogy ölelgessen vagy egyebeket csináljon velem. A romantika és a szerelem az a két dolog amit ezek a kapcsolatok nem adhatnak meg. De ez az a két dolog is egyben amit egy kósza dugás vagy egy barátság extrákkal se tud megadni. Ez az amire várok attól a valakitől akibe majd bele szeretek. Nem a pénze miatt mert bár újra és újra ezt írod mint mindenre alkalmas fő indokot nem érdekel a pénze. Hozzon annyit a kapcsolatba anyagilag mint én és máris minden szuper. Mert a nagy anyagi különbség bárki javára tönkre teszi a kapcsolatot.

A Timi féle nők akik tényleg a mágnások hajóin és villában élnek épp azt csinálják amiért te engem szidsz (meg mondjuk őket is de ki érti ezt) a baki meg a bárki farkán pörögnek érzelem nélkül. Mert nekik valóban nem az érzelem a lényeg hanem az életszínvonal. Ők pont úgy élnek ezekben a kapcsolatokban mint nagyanyáink a számodra oly tökéletes múltban. A nevük hallgass az összes lyuk nyitott mert teljesíteni kell a pénzért. De miért tenné ezt meg ingyen? Azért mert te azt akarod? Mert valami beteg elképzelésed szerint a nő dolga alárendelni mindent a férfi akaratának?

Ami meg a menstruációt illeti írd már le nekem mi jár a fejedben. Állandóan ezzel jössz. Amelyik nő menstruálni képes az mindenáron dugni is akar? Vagy mi mi a helyzet?

Az meg van hogy azok a lányok is élnek nemi életet akiknek valamiért nem lehet gyerekük és a klimaxos nők többsége is? Aki nem az jellemzően pont azért nem mert marhára nem akar semmit a férjétől. Persze a hormon változás hozhat libidó csökkenést de ez se evidens. És a női nemiszerv attól még hogy a petefészekek nem működnek simán ugyanolyan érzékeny és ingerelhető. Vagyis a szex pont olyan jó érzés egy nőnek akkor is. Sőt tovább megyek vannak az aszexuális nők is. Na ők is menstruálnak.

"Azért nem tudsz, mert kevés vagy hozzá. A részeg apádon kívül semmit nem látsz a világban. Csak részben rossz példát mutatsz a női nem nemnek, mert a te FAJTÁD VALÓJÁBAN TUDAT ALATT FÉRFI GYŰLÖLŐ, és utat mutat a nőknek arra vonatkozólag, hogy ne kelljen alkalmazkodniuk a férfiakkal szemben, tekintettel az alkoholista faterodra."

Tévedsz. Egyrészt soha nem állítottam hogy nem a rossz minták miatt alakítottam úgy a preferenciáimat ahogy. De messze nem csak apám van a képben. A keresztapám a nagyszüleim a gyerekek családjai akikkel dolgozom mind alakítják azt ahogy a világot és a kapcsolatokat látom. Nem gyűlölöm a férfiakat. Sok férfival ettől függetlenül nem kezdenék kapcsolatot. Nem azért mert gyűlölöm őket sőt sok olyan pasival volt már dolgom akit nagyon kedvelek a mai napig is. Hanem azért mert reális én képem van és tudom mi tesz boldoggá. Kitapasztaltam ki az aki mellém illik és kik azok akikkel csak valami nyögvenyelős értéktelen ízét lehetne összehozni. Sok esetben ez nem a férfi és nem is az én hibám. Az alapvető nézetbeli és életvitel béli különbséget miatt nem menne.

"de ott is voltak gyönyörű nők, akiket a nagy vezér katonák, háborús oldalak feltettek az asztalra, jól megcsinálták. Szórakoztatást, babusgatást kaptak és kuss volt." aha... Nemierőszak! Vagy érdek. Vagy mindkettő.

"Lehet, hogy az alapt.tv-ben foglalt jogaitokat a mához képest az akkor is sértette,


de legalább EMBEREK tudtatok maradni, nem lehettetek önállóak," Tehát csak az az ember aki akarata ellenére is alá van vetve a másik kénye kedvére? Vagy akit jól meg lehet farkalni az mind szereti is azt aki megdugta. (milyen jó emberek lehetnek a kur.ák....) Mert onnantól hogy nemet mondhat (mert nem szereti az adott embert és nem szeretne vele közösülni) és alap jogokat kap (mint a szabadság) onnantól akkor már nem is ember? Tudod ha valaki csak addig szeret amíg függ tőled az nem szeretett sosem. Gondolom a kávé földeken a rabszolga is a maga emberi magasságai és érdemei miatt gürcölt és halt éhen és ettől még boldog is volt. "A helyzet, a helyzet a fontos, hogy mivé váltatok ti nők! Nem azzal van itt a gond, hogy 1920-ban bekerültetek a munkahelyekre, hanem hogy igyekeztetek úgy kinőni magatokat, hogy sem biológiai, sem anyagi, sem életviteli értelemben ne függjetek senkitől" talán épp azért mert annyira mégse volt szuper női szemmel elnyomva élni. De egyébként te is egy szemetláda vagy mert nem dugod oda a popód egyik meleg férfinak se. Pedig szegények szex nélkül kell éljenek miattad. Remélem át ment a hasonlat bár most majd jön a "fúj az más" szöveg. Nem semmiben nem más. Te épp úgy nem vágysz meleg Márkra mint ahogy Timi vagy bármelyik nő akinek jogában áll elhajtani és meg is teszi nem vágyik rád. Pont olyan élvezetes lefeküdni egy semleges vagy még inkább taszító férfival nekem mint neked.

"Most gondolj bele, te azt frankón megakarod nekem magyarázni, hogy miért veszett el belőletek nőkböl az önzetlen szeretet!" nem veszett el. Önzetlenül tudom szeretni a gyerekeket. A férfiak felé pedig általánosan soha nem is létezett. A nők túlélésének záloga a férfi volt. Pont hogy most állunk közelebb az önzetlen szeretethez. Pl én aki nem bárkit vagy akárkit akar hanem azt akit szeretni fog. Akinek nem kell a pénze vagy a presztízse szemben a régi időkkel mikor jórészt csak az kellett. És ha a nő túl akart élni hát játszania kellett a szerepét.

"Ti meg hol tudományos , hol rövid anyagi alapon mindig megmagyarázzátok, hogy miért nem akartok lefeküdni." Tudod ezt szeretem ebben a mai világban. Csak akkor magyarázkodom ha épp unom magam és feljövök ide vitázni. Amúgy nem kell hozzá magyarázatot fűznöm elég annyi hogy nem. Ez ugyanolyan jogom mint hogy te nemet mondj tonnadonnának Márknak vagy a fogatlan c. asszonynak.

"Olyan magasra próbáljátok tenni a lécet, hogy ne jöhessen el senki az életetekben, akinek jó esélye van arra, hogy megérintsen benneteket." Megint tévedsz. Olyan magasra tettem a mércét amit magamtól is elvárok és teljesitek. Soha nem vártam többet mint amit adok de bizony ha én megugrom a szintet ezt a másiktól is elvárom. És nagyon várom hogy azzal a valakivel majd ha úgy érzem találkozzak. Mert szerencsére relatíve sokan vannak csak nyitom kell majd és lesz ilyen. Ez is tapasztalat.

"Aztán majd végül egy pénzes kigyúrt disznó oldalán, vagy egy milliárdos öregember hajóján köttök ki, ha másért nem is, de azért biztosan , mert érdeketekben áll." És megint ez a szöveg. Ugye nem sértődsz meg ha így huszadjára nem ismétlem el amit már többször leírtam csak ebben a hsz-ban is.

"Tehát a mai világ az, hogy ti nők elkorcsosultok és azon férfiak , akikből nem lesz vállalkozó, üzletember stb, az mindig csak ilyen nőkkel ütközik össze sorsszerűen, mint ti vagytok." lényegében erre is reagáltam már de hogy idézzem magam statisztikai képtelenség amiről írsz. Vagy az ország fele marha gazdag vállalkozó vagy a gyári munkásnak is van párja. Ja hogy nem a Timike..... Mert ugye neked alap jogod a jó nő a jó nőnek meg a neve hallgass. Elgondolkodtató.

"Én feljöttem ide a gyakori kérdések oldalára, ti nektek a női nemnek, most Magyarországon van egy olyan lehetősége, hogy elbújjon a társadalom elől és azon emberek közöttetek, akik korábban agysebészeket, gazdag embereket lehúztak, vagy meghalt a párjuk, azok AZAZ ti, unalmatokban jöttök fel ide védekezni." Még nem voltam férjnél és nem is hiszem hogy ilyen típusú férjem lesz. A házassági szerződés miatt amúgy se fogom tudni kisemmizni arról meg nem én tehetek ha idő előtt meghal. De valóban unalomból vagyok itt.

" Te még mindig ott tartasz, hogy nehezedre esik kibontakozni és megosztani magad valakivel, megérinteni valakit fizikailag, vagy akár lelkileg. Aki velejéig romlott, az nem tudja megmagyarázni tudományosan az igazát, mert ti benneteket nőket egy egész életen át a történelmen keresztül szükséges elemezni." Egyrészt nem gondolom hogy kettőnk közül én vagyok a romlott (nemierőszak!) másrészt nem esik nehezemre. Több mint öt évig éltem a volt párommal ebből több mint egy évig egy háztartásban. Mind érzelmileg mind fizikailag érintett voltam hidd el. Egy teljesen szubjektív véleményt (kivel dugok kivel nem) nehéz tudományosan alá támasztani de ha nagyon akarod jöhetek számításokkal arról mennyibe kerül egy gyerek vagy egy ház felújítás esetleg nyaralás amivel máris alá tudom támasztani miért jó az azonos anyagi helyzet vagy hozhatok statisztikát arról hányan vannak jogilag együtt így megdöntve a csak a gazdagodnak jut pna elvedet. Csak ennyi energiát sajnálok rászánni a dologra. De tovább megyek te se hoztál tudományos erejű bizonyítékot. Most akkor te is velejéig romlott vagy?

Abban egyetértek hogy a nők általános viselkedését a társadalmi változások mentén érdemes kutatni mert a kultúra nagyban meghatározza azt hogyan viszonyulunk dolgokhoz.

Mindjárt folytatom.

2020. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
100%

Elértem a begépelhető maximális karakter szám határát :D

Szóval folyt köv.

"Amikor 1920-ban bekerülhettetek a munkahelyekre, onnantól kezdődtek a problémák. A problémát azt elejében kell elfojtani és ugyan azáltal, hogy kikerültetek az elnyomásból, ezzel bizony társadalmilag visszaéltetek!" Melyik része a visszaélés annak hogy saját preferenciák mentén választunk akárcsak te. Akkor most te is vissza élsz a jogaiddal?

" Ugye notóriusan azzal védekeztek először, hogy a gyerekszületés miatt kívántok olyan párt, amilyen eltartja a valagatokat, hogy kényelmesebb legyen a picinek az élet. De nem mindenki akar közöttetek gyereket és az is ugyanúgy viselkedik, az már az igényekre helyezi a hangsúlyt és félti a popót veletek együtt, nehogy megkaphassa valaki, aki nem elég tehetős fajta." Már írtam hogy én speciel akarok gyereket és a pénz megint itt van csak hogy ismételd magad.

" A pszichológia értelmezésetek abban rejlik, hogy a szexben nem látjátok a saját örömötöket, mert nem emberek vagytok már belsőleg, csak külsőleg mutatkoztok annak.Férfi anyagi terítések nélkül, se a prostik, se ti normálisnak imponáló nők nem vagytok képesek a feltétel nélküli akaratnyilvánításra, és ez támadhatatlan. Vagyis még mindig az a kérdés, hogy mi különbözteti meg az embert az állattól, ha valaki rátok gondol." Én élvezem a szexet csak nem akárkivel. Sőt ha a partnert szeretem (máshogy meg nem megyek bele) figyelek hogy ő is élvezze velem. Te se átlag Marcsával akarsz lefeküdni hanem a szép nőkkel. Na nekünk is jogunk van a saját preferenciák kialakítására. Legyen az pénz külső pénisz méret vagy bárki más. Az állat probléma körön már túl vagyunk amúgy ha ez a téma ennyire izgat erre pont van tudományos irodalom.

"Hát nem csodálom, hogy nem akartok valakit közel engedni magatokhoz!


Nincs meg bennetek az "emberi nő". Te meg egyébként könnyen adod ki az utamat, hogy legyek drogfutár, meg fizessek a szexért, könnyen turkálsz annak a zsebében, akinek az anyagi helyzetét nem ismered." vártam valami hasonlót. Nem turkáltam én senki zsebében az is ott volt a lehetőségek között hogy tanulj válts munkát vagy alkalmazkodj másképp. A bűnözőkkel meg te példálóztál először. Én csak felvetettem hogy ha annyira punci kell ez is egy opció. Mit gondolsz a szép nők nem azért szépek mert tesznek érte? Te mit teszel a punciért? Mert kifogás az mindenre van.

"Inkább csukassam le magamat és legyek a társadalom bűnözője, minthogy


te kinyissad a lábadat és megadd, amire egy férfi vágyik" Nekem teljesen mindegy lecsukatod-e magad. És azon ne aggódj a lábam kinyílik de nem egy férfinak hanem a férfinak akinek én akarom nyitni.

"Ha egy nő úgy viselkedik, mint egy állat, nyíltan lenyilatkozik olyan dolgokat, ami arra vonatkoztat, hogy nem emberi lény, hanem célok és külsőségeken alapuló dolgok vezérlik és ezért, nem képes ideiglenesen megadni magának és másnak a lehetőséget, az bizony ne csodálkozzon. " Mert téged aztán nem a cél (kielégülés) és a külsőség (szép nők) hajt és ezt nem is hangotatod oldalak óta.....

" Ti miért nem elégedtek meg a helyes pasival a sztársportoló, üzletember és vállalkozó helyett?" statisztikák! Nincs annyi ilyen pasi ahány jó nő párban van.

Csak a jó nők egy jó része kicsit többet tud annál hogy szép az arca és jó a teste. Te többet tudsz egy helyes arcnál adni? (mert azt tudjuk hogy pénz és végzettség nincs empátia nincs elvárás meg dögivel)

2020. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
100%

"A pszichés terhelhetőségetek alacsony, stressztűrő képességetek nem megfelelő. A kritikát nehezen viselitek, arra ellentámadással reagáltok."


Őőőőő..Te vagy az, aki oldalak óta csak a Mi "fajtánkat" támadod, más véleményét képtelen vagy elfogadni, csak általánosítasz, te aztán tökéletes vagy és nem érhet semmiféle kritika, te semmiben nem vagy sz.r, te maga vagy a tökéletsség..aha...


"NŐK, tudtak szeretni és önzetlenül testet adni"

Nem tudtak, hanem KELLETT...azért mert különben jött a verés, megerőszakolás stb.



Összefüggéstelen baromságokat írsz, a mondataid ütik egymást. Nyiss valami hülye szektát, ahol konteóidnak hangot adhatsz, bár arra sem lenne a kutya sem kíváncsi,mert épeszű ember nem gondolkodik így. Egyébként, ha észrevetted volna 84 hozzászólásban, senki sem fejtette ki,hogy a pártodon állna..vajon miért nem :-) ?!

2020. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 Savlekotő ***** válasza:
100%

Menjél keletre ott a helyed.. Sötét vagy mint az éjszaka,és egy bajod van,hogy a nő választhat,de ha nem akkor is csak erőszakkal lenne veled,mert sérült vagy,ez a bibi.. Gondolom Apád erőszakolta anyád ebbe nőttél fel hogy a nő csak egy test amit a férfi használ,azért lettél ilyen hogy a nőket pusztán erőszakolni vágyod,és ezt tartod emberinek.. Pszichológia.. Guminőt vegyél az nem fog ellenkezni. És kérlek ne erőszakolj meg senkit.

70F

2020. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 A kérdező kommentje:

"ÉLJEN A NEMI ERŐSZAK HIP HIP HURRÁ!"


Dehogy, rá se ránts! Minden férfi disznó! Ha már odaadjátok a valagatokat , számítsátok ki, hogy bármilyen formában megéri-e. Aztán úgyis találjatok valami kifogást, ha egyébként nem akartok, hadd széledjen még szét még jobban a társadalom. Ha pedig már nem bírjátok egyedül, vegyetek egy vibrit és azzal nyúljatok magatokhoz! Hurrá átokfajzatok!


"Csak visszajöttem kicsit még vitatkozni."


Erről már kifejtettem az előző bekezdésben a véleményemet. Tudattam veled, hogy a másik némberrel együtt miben teszel téves következtetéseket. Mert ugye erre nagyon rákaptatok. Nem csoda, tudat alatt mindig ezt várjátok, hogy mibe tudtok belekötni, hogy szét tudjatok széledni. Alkalmazkodni nem szerettek, a kifogás pedig ennek az ellenpárja, inkább az van az oldalatokon. Hidd el, én is azt szeretném, bárcsak ne lennél se ördög!, se állat! , hidd el én lennék a legboldogabb, ha lehetne kapni a nőiességedből, az odaadásodból, az érintésedből mesterséges alapokat követő maszti királynő.


De nekem nincs akkora szerencsém, sem lehetőségem. Az élet azért van, hogy tapasztaljunk, de egyre több a patológiás ördög közöttetek. Majd a pokolra kerültök, vagy ha nem is oda, majd ha újra leszülettek a földre egy másik testben, akkor azzal tudjátok majd kiegyenlíteni a karmát, hogy boldoggá tesztek valakit.


"Abban egyetértek hogy a nők általános viselkedését a társadalmi változások mentén érdemes kutatni mert a kultúra nagyban meghatározza azt hogyan viszonyulunk dolgokhoz."


Titeket nem a kultúra határoz meg.Hanem a külsőségek és anyagi különbségek, a jólét, amit gyerekszüléshez szoktatok kötni vagy titokban a saját igényeitekhez. A kettőt ne keverd össze. Egyébként senki nem kötelezett benneteket arra, hogy sajnáljátok megosztani a testeteket egy olyan emberrel, aki nem tud benneteket anyagilag kitámogatni stb.


"Csak ennyi energiát sajnálok rászánni a dologra. De tovább megyek te se hoztál tudományos erejű bizonyítékot. Most akkor te is velejéig romlott vagy"?


Rászántál te már többet is a dologra.:) Én nem vagyok az, hülyeség az az okfejtésed, végképp butaság. Vannak magától érthetődő egyértelmű dolgok.

Ez a téma arról szól, hogy felőletek lehet kvához menni, mert ti nem fekszetek le, hanem 1000+1 rigolyával magyarázzátok meg a válogatásotok miértjét. Holott ugyanolyan utolsó senki vagytok, mint azok, akiket ti nem méltattok arra, hogy puncit adjatok neki. Holott semmivel nem vagytok többek, vagy jobbak nála.


Csak ti válogathattok és kellendőek vagytok az új rendszerben. És ez a visszaélés alapja.


" De egyébként te is egy szemetláda vagy mert nem dugod oda a popód egyik meleg férfinak se. Pedig szegények szex nélkül kell éljenek miattad. Remélem át ment a hasonlat bár most majd jön a "fúj az más" szöveg. Nem semmiben nem más. Te épp úgy nem vágysz meleg Márkra mint ahogy Timi vagy bármelyik nő akinek jogában áll elhajtani és meg is teszi nem vágyik rád. Pont olyan élvezetes lefeküdni egy semleges vagy még inkább taszító férfival nekem mint neked."


Tényleg átjött, de én nem vagyok meleg és te sem a nőket szereted.

Nem keresel többet nálam. Én sem nézek ki rosszul és te sem. Csak te a melled és a feneked miatt nem bírsz a véreddel és ahhoz, hogy valakit férfinek tekints, léceket kell ugrani és ebből jönnek ki az ilyen hasonlataid. Amiben csak a rosszindulatod látszik. Te 21.századi NŐ:):)


"Az meg van hogy azok a lányok is élnek nemi életet akiknek valamiért nem lehet gyerekük és a klimaxos nők többsége is? "


A klimaxos nők többségét hagyjuk. Hát te se élsz nemi életet bazdmeg, pedig te nem klímaxolsz! Hát akkor mit mondjon egy olyan, aki nem csak agyilag pszichés zacskó, ahogy te, hanem mellette esetleg eltávolították a méhét?


De miért tenné ezt meg ingyen? Azért mert te azt akarod? Mert valami beteg elképzelésed szerint a nő dolga alárendelni mindent a férfi akaratának?


Miért tenné meg pénzért? Luxusprosti? Az ellen védekeztek! Azt letagadjátok. nem azért mert én akarom, egy ember nem luxuscikk, mint egy autó, amit a piacon lehet megvenni. Az ember nem tárgy. (Legalábbis régen így volt) nem kell alárendelni. Nyugodtan menjél te is Timikével együtt öregemberek luxushajójára és várjad, hogy az illető elhalálozik,(mert tudod, hogy öreg és hamar jöhet a vége) hogy nulla tudással, végül csak a seggedért is örökölhess házat, meg autót!


. Ha minden nő megnyomorítaná magát olyan férfiakkal akikre nem vágyik akkor ezek közül melyik valósulna meg?


Ó ti szegények! Szegények! Nehogy megsimogassátok az arcát valakinek, akinek nincs elég pénze és hírneve! Még a végén odaadjátok az aranynak hit puncitokat és lesz neki egy jó napja! Azt nem szabad! Küzdjetek csak a felemelkedésért!


"Tehát Nekem miért lenne jó? Vagy miért lenne jó állam érdekből nézve a kérdést?"


Az államérdeket hagyjuk, attól te már nagyon messze vagy a többi nővel együtt, hogy a saját érdekedet átíveltessed egy esetleg társadalmi érdekké, amivel összefüggésben hagyományt őrizzél a szívedben , ami a hűséget, meg az odaadást adja egy éppen aktuális férfi számára. Hol vagytok ti már az új rendszerben attól!


Neked nem lenne jó, mert én kapni akarnák belőled vadcica módon és érzéki finom csók formákat is, ami neked teher, tehát neked nem lenne jó.

A segged és a biológiád, meg a belső érzelmeid sem úgy működnek, ahogy rendeltetésszerűen kellene, tehát ha a feltétel nélküli emberi odaadást nézzük, akkor ez nem a te világod. Mert ez még ez egészséges értékrend két ember között!

2020. jún. 1. 15:35
 77/84 A kérdező kommentje:

" ha engem az boldoggá tesz? Azért mert neked nyomorúságos az életed? Azért kéne nekem is tönkre tennem a sajátom?"


Fene egye le piszkos formádat! te könnyen vagy, már leírtam miért.

Azzal tennéd tönkre, hogy valakivel megosztod magad? Szégyeld magad.


"Nos akkor két kérdésem van. Ha a nők úgy imádták azt a világot miért menekültek belőle amint lehetett? A másik pedig hogy ha az olyan szuper volt miért a szeretői viszonyról és a rossz házasságokról szólnak a korabeli népdalok történetek viccek? Miért nem a nagy békét és szerelmet énekelték meg?"


A nők nem menekültek, hanem lehetőséget kaptak , amit kihasználtak.

Jobban mondva, nem ők döntöttek, csak felültek a lóra , amikor lehetett, mert a gyarlóság oda ösztönözte őket. Azért arról szólnak, mert az idiotizmus érdekelte az embereket, nem pedig a béke, mert az unalmas.

Amit gondolsz, amit felvetettél, annak semmi köze nincs ahhoz, amire felakarod vetni az elméletedet.


"Beszélgettél te már valaha azokkal a nőkkel akik most nyugdíjasok? Akik még éltek a te kis utópiádban? Akiket kedvükre erőszakoltak a férjeik és az erre masírozó katonák?"


Ez nem az én kis utópiám. Képzeld, hogy beszélgettem. Azok még tudták mi az az önzetlen odaadás. Ott nem kellett könyörögni a punciért.

Ott volt punci, hozzád hasonló és mindenféle. És a szex egy meleg tea mellett is megtörtént, nem csak azután, hogy a női nem tagja minőségi ételt zabált és Balira vitték nyaralni.

2020. jún. 1. 15:43
 78/84 A kérdező kommentje:

85: Te azért nem érted ezt az egészet, mert halványlila fingod nincs a korábbi rendszerhez egyrészről. Másrészről nem értelmezted az eddig megszületett okfejtéseket.


A pszichológia tudásod nulla. Annak idején nem feltétlenül kellett. Nem minden nő ütött tanyát Hitler táborában. Adták magukat.


86: Bandika! Nincs másik kérdés?! Megint jöttél tanyát ütni?

Vén trotty, ne okoskodjál, neked még jutott punci ingyen és bérmentve is annak idején, azért nem haragszol a nőkre.

2020. jún. 1. 15:47
 79/84 Savlekotő ***** válasza:
100%

Beszélgettél te már valaha azokkal a nőkkel akik most nyugdíjasok? Akik még éltek a te kis utópiádban? Akiket kedvükre erőszakoltak a férjeik és az erre masírozó katonák?"



Ez nem az én kis utópiám. Képzeld, hogy beszélgettem. Azok még tudták mi az az önzetlen odaadás. Ott nem kellett könyörögni a punciért.


Ott volt punci, hozzád hasonló és mindenféle. És a szex egy meleg tea mellett is megtörtént, nem csak azután, hogy a női nem tagja minőségi ételt zabált és Balira vitték nyaralni.


ma 15:

Nálad az odaadás az az erőszakos közösülés? Súlyos gond van az agyadban.

Szeretkezni szoktak normálisék,kölcsönös szimpátia kémia...


Kezelni kellene a kérdezőt mielőtt elkap pár kislányt odaadás célzatán.. De remélem túl gyáva a tettekhez,mások érdekében..

70F

2020. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
100%

Persze...persze...mindenki hülye, senkinek nincs fingja semmiről. Savlekötő persze, hogy "kapott puncit" (te szavaiddal élve), mert valószínűleg tudja mi a tisztelet és egyenrangú félnek tekinti a nőket.


Nem tudsz épkézláb érveket hozni, csak személyeskedni :)


Egy dolgot azt biztosan tudok, hogy iszonyatosan kijárna egy prometazin/klórpromazin szuri a valagadba..attól hátha jobban leszel.

2020. jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!