Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló nők mire vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló nők mire vagy kire várnak? Ha tehetős emberrel nem tudnak összeállni, akkor inkább egyedülállóak maradnak?

Figyelt kérdés

Számomra egyszerűen felfoghatatlan, hogy egész Magyarországon, az a rengeteg egyedülálló nő, aki egyedül van, az inkább mutogatja magát a közösségi oldalon, de senkit nem enged magához közel, ahelyett, hogy

összejönnének valakivel.


Ezekbe a rétegekbe beletartozik kivétel nélkül minden olyan nő, aki jól néz ki külsőleg. Itt vannak például a pszichológusok. Akik tanulnak, vagy akik végeztek és egyedül vannak.

A pszichológusnak jó embernek kell lennie. Ha ez így lenne, akkor

nem félnének feltárni dolgokat és összeismerkedni valakivel, akivel megosszák a testi adottságaikat.


Már kibökték magukat, ugyanolyan tipikus nők, mint a többi. A felemelkedés, a jó körülmények és a pénz vonzza őket. Az a nő, aki nem néz ki jól, az pedig azért nyitott, mert nem kell senkinek és magányos.

Aki pedig kellendő, az beképzeltté válik a sok lájkolás és ajánlat miatt.


A nő az nőből van manapság. Mindegy ki az, sokan azt hiszik, hogy ér valamit a diplomájuk, miközben semmi különbség nincs közöttük és sok más ember között, akinek meg nincs diplomája.



#valóság, igazság, női nem
2020. máj. 31. 17:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az életszínvonal, amit szerinted egy nő nem tud megteremteni magának, csak egy átlag pasassal megteremtetni?
2020. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy mégsem nézel ki olyan jól (csak nem akarnak megbántani)?!


Derogáló neked “Átlag Juliskával” kezdeni?

2020. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 Savlekotő ***** válasza:
100%

Neki a fejével van baj nem a kinézetével.

70F

2020. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
100%

Ne bántsd a vibrátorokat, rengeteg nő van párkapcsolatban is, akinek zéró orgazmusa lenne vibrátor nélkül.


Amúgy nálad mi ez a "tartogatod magad" fszság? Ha valaki nem pattan a farkadra, az tartogatja magát, nem pedig a megfelelő embert várja?


Azt sem tudom, hogy anális szexre gondolsz a "popó" alatt.

A közönségnek mondom, ez volt régen a mániája, hogy kinek tartja oda a nő a fenekét, soha nem puncit mondott. Tényleg mintha csak NatGeo-n látott volna szexet.

2020. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lehet, hogy mégsem nézel ki olyan jól (csak nem akarnak megbántani)?!"


Ez lényegtelen, mert ha úgy nézne ki, mint egy táncos fiú, akkor sem állna senki szóba egy ilyen mentálisan beteg emberrel.

2020. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 A kérdező kommentje:

53: Nagyon pitiáner hülyeségbe kötöttél bele. Menjél nézni a tévét inkább.


54: Te olyan vagy mint a 70 éves Bandika felül. Nem látod át a dolgokat.


Hát amikor a női nem oszlopos tagja lenyilatkozza, hogy inkább szex nélküli életet él társ nélkül, ha nem jön valaki az életébe, aki megüt x vagy y szintet anyagilag, akkor az szerinted az én mentális betegségem?


Képes mellőzni a nemi életet, mert sajnálja odaadni magát valakinek.

Milyen "Átilla" a női nem tagja? Érzelem nélküli testeket, feltétel nélküli közös akaratnyilvánítással nem lehet megkapni, sem tiszta érzelmekkel.

2020. máj. 31. 22:12
 47/84 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálom... valakit megakartál d**ni, de nem sikerült, mert nem hagyta magát. Erre mint egy hisztis kisfiú kisírod magad itt brühhühhhüü. Gyere megsimogatom a kis buksid.
2020. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a nem normális, aki bárkivel baszik, mert viszket neki.


Szóval izgat az anál?

2020. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 Savlekotő ***** válasza:
100%

Te a kutyának se kellesz,szerintem a hajléktalan nő is futna előled mert amint kinyitod a szádat kicsörömpöl rajta az értelmi szinted.. Válasszák,hullatok,iskola hiányzik egó hatalmas,az hogy a gonosz némberek meg még egy dugásra se akarnak annak oka van..

70F

2020. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az meg van hogy Timit előtte bucira verték? Csak úgy eszembe jutott hogy korábban volt erről szó valamelyik hsz-ben.

Nézd én tudom a saját értékeim. A "popóm" köszöni szépen jól érzi magát.

Hogy kinek köszönhetem hogy úgy élek ahogy? Anyukámnak. Aki egy herét tart el otthon aki a maga 8 óra meloja után köszöni elvégezte amit megkövetelt a haza innentől egy szalmaszálat nem tesz keresztbe. Mert ő a férfi nehogy már házi munkát végezzen. (vajon miért állok ilyen cinikusan a párkapcsolatokhoz?) míg anyám csinálja a házi munkát ellátja a nagyszüleinket és több mint a háromszorosát hozza haza mint a "ház ura".

Neki köszönhetem hogy van külön lakhatásom és nem kell albérletet fizetnem. Ezen felül pedig magamnak mert dolgozom és ellátom/eltartom magam. Hogy milyen az életem? Kellemes. Külön lakom a szüleimtől a fentebb említett módon amit mindenképp szeretnék majd én is megadni a gyermekemnek mert hatalmas segítség a kezdéshez.

Vannak barátaim akikkel sok időt töltök és házi állatai akiket ellátok. Mióta nincs párom sok időt töltök otthon is főleg a húgom miatt. Járok dolgozni. Olyan munkám van amit nagyon szeretek. Ezt tanultam ezt választottam csak sajnos rosszul fizet. Ezért a hobbijaim mellett épp hogy kijövök belőle. Ennek ellenére annyit mindig sikerül félre rakni hogy legyen egy kevés tartalék és szoktunk belföldön illetve külföldre a környékre utazni évi párszor ilyen pár napos olcsóbb utazásokra. Most pl hugommal megyek Egerbe két napra. Emellett pár nap múlva államvizsgázok a másod diplomámért aztán tervben van további 4 szakma elvégzése hogy biztos lábakon álljak. Ezek is olyan szakmák amik érdekelnek és amiket szívesen csinálok majd. A testiséget azért nem igénylem mert ahhoz nekem érzelem kell. Csak azért mert valaki egy csődör nem fekszem alá. Ha meg nem vonz akkor pláne nem. Viszont párkapcsolatban élvezem és igénylem a testiséget sőt jó is vagyok benne a volt párom szerint. Remélem kielégítő a válaszom.

Komolyan úgy gondolod bármi hasznom származna abból ha egy hasonló herét mint apám aki ahogy írtad megelégszik a szerény élettel magam mellé vennék? Azért hogy megdugjon? Marha jól hangzik. Aztán a végén ott tartok majd ahol anyám és már szar egy felépített egzisztenciát robbantani mert a másik egy fsz. Főleg ha kvázi egyedül építetted. Én ezért robbantok amint érzem hogy vége.

Ami a gazdag férfit illeti volt párom 800+ keres mégis szakítottam vele mert nem működött a kapcsolat. Mert nem voltam benne boldog. Mert nagyon más felé változtunk az évek alatt amíg együtt voltunk.

Ha igazad lenne abban hogy sivár a lelki világom nem lennének közeli emberi kapcsolataim és nem szeretnének meg ahova csak megyek. Nem lennék jó a munkámban és nem tudtam volna fenntartani ennyi ideig egy kapcsolatot. Vagy épp ellenkezőleg tovább fenn tartottam volna hátha csurran cseppen valami. Ha a férfi pénzére mennék nem lennék a külön kassza híve és nem akarnék házassági szerződést.

Nagyon nem látod te hogy én ki vagyok.

És azt sem érted hogy a bárki meg a valaki csak azt teszi boldoggá akinek kell egy kapcsolat vagy az ösztönei kiélésére akárki aki nem fut el. Mindegy milyen mindegy meddig de kell.

Nekem nem kell. Bőven elég ideig néztem a szüleim szuper házasságát és hallgattam a nagyszüleim történeteit hogy ne kelljen minden áron.

Sőt tovább megyek azért alakítottam úgy az életem ahogy és azért haladok és tanulok még mindig hogy soha ne legyek rászorulva. Hogy ha úgy van bármikor léphessek ne függjek senkitől.

Mert annál kevés szörnyűbb dolgot tudok elképzelni mint hogy egy apám féle alkoholista lusta fszal éljek együtt 40 évet úgy hogy nyíltan kimondva rühelljük egymást. Hogy egy valaki vagy bárki miatt rossz kedvvel kelljek reggelente és egész nap stresszes legyek.

Nekem vagy társam lesz vagy senkim. És ebben is tévedsz. Nem tartom luxusnak magam. Se a testem se a lelkem. De nem is adom oda két szép szóért meg egy bambiért. Mert annál bárki többet ér hogy egy luk legyen aki főz mos takarít és a legjobb ha befogja hogy béke legyen.

Én épp olyan valakit szeretnék akinek a testem és a lelkem együtt kell. Aki nem azon hisztizik hogy nincs kivel összeállni mint két kicsi lego.

Aki tesz magáért a jövőt építi és vannak elvárásai amiknek én megfelelek. Hogy ne valaki vagy bárki legyek. Olyat aki tisztel azért amit teszek azért aki vagyok aki büszke rá hogy a párom és akire én is büszke lehetek. Mert a tisztelet és az érzelmek se varázsütésre teremnek ám bele a kapcsolatba.

A maszti ellenességed meg végképp nem értem. Én párkapcsolatban is maszturbálok. Hát most kövezz meg. Ha meg a nő nem ismeri a testét az a baj.

2020. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!