Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló nők mire vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló nők mire vagy kire várnak? Ha tehetős emberrel nem tudnak összeállni, akkor inkább egyedülállóak maradnak?

Figyelt kérdés

Számomra egyszerűen felfoghatatlan, hogy egész Magyarországon, az a rengeteg egyedülálló nő, aki egyedül van, az inkább mutogatja magát a közösségi oldalon, de senkit nem enged magához közel, ahelyett, hogy

összejönnének valakivel.


Ezekbe a rétegekbe beletartozik kivétel nélkül minden olyan nő, aki jól néz ki külsőleg. Itt vannak például a pszichológusok. Akik tanulnak, vagy akik végeztek és egyedül vannak.

A pszichológusnak jó embernek kell lennie. Ha ez így lenne, akkor

nem félnének feltárni dolgokat és összeismerkedni valakivel, akivel megosszák a testi adottságaikat.


Már kibökték magukat, ugyanolyan tipikus nők, mint a többi. A felemelkedés, a jó körülmények és a pénz vonzza őket. Az a nő, aki nem néz ki jól, az pedig azért nyitott, mert nem kell senkinek és magányos.

Aki pedig kellendő, az beképzeltté válik a sok lájkolás és ajánlat miatt.


A nő az nőből van manapság. Mindegy ki az, sokan azt hiszik, hogy ér valamit a diplomájuk, miközben semmi különbség nincs közöttük és sok más ember között, akinek meg nincs diplomája.



#valóság, igazság, női nem
2020. máj. 31. 17:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
100%
Most leírhatnám neked, hogy a párom se nem dagadt, se nem üzletember, se kocsija nincs, se háza, de gondolom, nem hinnéd el. Nem vagyok csúnya, se könnyűvérű, mielőtt ezzel indokolnád, de ezt sem muszáj elhinni. Azt én elhiszem, hogy vannak pénzéhes nők, de a gondolat is abszurd, hogy a szépséget egyből ezzel párosítod. Ezek szerint a világon csak pénzéhes szép nők, jólelkű csúnya nők, gazdag tahó férfiak és szegény erényes férfiak vannak? Hagyjuk már...
2020. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
100%
Aki megteremti magának is a jó életszínvonalat, az nyilván egzisztenciával rendelkező párt fog keresni, aki nem mellesleg korban is oké és érzései is vannak iránta. Ilyen pasast, akinél minden klappol, azért nehéz találni.
2020. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt bezárni Lipótmezőt.
2020. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
100%

"Ha olyan jó nő lennél, nem a mostani párod mellett lennél. Hanem lennének igényeid , mint a többi velejéig romlott nőnek."


Honnan veszed, hogy nincsenek igényei? Honnan veszed, hogy nem jó nő?! Az sem jó, ha valaki kapcsolatban van, és az sem ha valaki egyedül van, mert biztos csak a kövér Mercis bácsikra vár.


Most akkor komolyan mi is a problémád?

2020. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
100%

Savlekötő! Amit linkeltél, az tuti, hogy ugyanennek a trollnak a kérdése. Ugyanaz a kórkép.

Kérdező! Fogadd meg a saját tanácsodat, és győzz meg az elméletedről egy pszichiátert. Tv nyilvánosságra nem lesz szükség, mert senki nem kíváncsi az elmebajodra.(Ő se, csak neki legalább fizetnek érte.)

Csak a kedvedért leírom nő vagyok, ahogy a másik beteg kérdésednél is. Nem várok senkire, bőven megelégszem azzal, ha az ilyen elmekórtani eseteket, mint te, sikerül elkerülnöm.

2020. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 Savlekotő ***** válasza:
100%

Mi a problémája,vajon mi,köpi a mérgét mert ő nem kell senkinek,Mancikának se a közértből,aki mással van az is számára egy szar nő,mert nem vele van csak úgy.. Pszichológia.. De nem érti hogy okkal nincs vele egy nő se önként..

70F

2020. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező egy nagyon kreatív troll. Nem hiszem hogy ennyire beteg elme élhet a világban.

Illetve él ebben egész biztos vagyok de kétlem hogy így kinyilatkoztatná "tanait" egy ilyen fórumon. Inkább a Red pill csoportokban hőzöngnek és verik egymás hatalmas világmegváltó ötleteire és fröcsögéseire.

Ami engem illet (talán 16. Voltam) azért nem írtam olyat hogy miért kell mert nem kell férfi az életembe. Ha jön olyan akivel nagyon jó akibe szerelmes leszek és látom a jövő lehetőségét akkor azzal egy párt fogunk alkotni. Ez a férfi tudni fogja hogy őt választottam és nem csak egy "ha nincs jobb" lehetőség és elvárom hogy én se szamár legyek a képletben. Mert bár úgy látom neked mindegy ki (amíg az jó nő...) valójában épp az elvárások mentén jön létre a jó kapcsolat.

Neked kérdező (amennyiben elfogadjuk hogy valós az eszmefuttatás) az fáj hogy azzal hogy a nők szabadok lettek élni is akarnak. Vannak jogainak és már nem lehet csak úgy adni venni minket mint a teheneket. Ez valóban szomorú.

Teljesen átérzem milyen szörnyű lehet hogy nincs ingyen pna ahhoz meg kevés vagy hogy valaki önszántából válasszon téged.

Ez a világ ezért szép. Az egészséges embereknek nem "kell" pár ahhoz hogy boldogok legyenek (lásd az általad gyűlölt nők) akik meg vergődnek nem is fognak párt találni mert aki egészséges az nem akar egy ilyenhez lealacsonyodni.

Mondd meg kérdező miért kéne nekem párkapcsolat minden áron? Miért kéne bárkivel leállnom aki hozzám szól? Miért kéne beérnem valakivel aki annyit tud hogy jól meg... ha legalább ennyire képes mert ugye sokan ennyire se. Miért kéne feladnom bármit ami boldoggá tesz?

Azért hogy legyen egy ágymelegítőm akire főzhetek moshatok akit istápolhatok mert ő a FÉRFI!!!! a kapcsolatban?

Hát ezért marhára nem éri meg.

Amiért van értelme az az hogy boldogabbá tegye a napjaidat az illető. Ehhez viszont ezer meg egy tulajdonság kell. Olyanok amikkel te sajnos valószínűleg nem rendelkezel 🤷‍♀️ Már persze ha elhisszük hogy nem csak hangulatot keltesz.

Arra pedig nagyon könnyű a válasz mi tette ilyenné a nőket. Egyrészt régen is ilyenek voltak csak esélyük nem volt az érdekérvényesítésre. Sok özvegy nem véletlen nem házasodott újra ha máshogy is túl tudott élni.

Aztán a szuper apa figurák akik előttünk vannak és a szolga sorban élő (khm női erényekben gazdag) anyáink. Meg a remek házasságaik.

A múlt elnyomása amiből végre kiléphettünk és köszönjük nem vágyunk vissza.

Ezek miatt nem KELL férfi az életembe nekem speciel. Csak akkor ha hozzá is tud tenni valamit.

Ha ugyanazon elvek mentén él mint én. Ha nyitott rugalmas értelmes és életre való. Ha azonosak a tervek és a humor. Ha tetszik a külseje és sok pozitív belső értéke van. Ha magabiztos és nem tőlem várja a csodát. Ha legalább annyira házias mint én. Ha azonos az erkölcsi iránytűnk. Ha sok közös témánk van és jó a szex is.

Na majd ha ez az ember szembe jön velem akkor feladnom a mostani helyzetem. Addig is én elégedett vagyok az életemmel.

A gond inkább azokkal a férfiakkal és nőkkel van véleményem szerint akik nem mondhatják el ugyan ezt. Akik nem boldogok egyedül mert nekik KELL csak azt nem tudják hogy mi kell. Mert valójában a kapcsolataik se boldogok hiszen ők maguk csak kivenni akarnak belőle bele adni nem is nagyon van mit.

Ha csak azért összejönnék bárkivel mert szegénynek máshogy nem jut ingyen punci és ágy melegítő nagyobb idióta lennék mint bárki aki hirtelen eszembe jut. Mi vagyok én a máltai szeretet szolgálat? De mondd el kérlek kérdező hogy miért is lenne az jó nekem? Mi értelme lenne olyat magam mellé vennem aki már az első randin eltaknyolt egy csomó elvárásomat tekintve. Világosítsd meg az elmém.

2020. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
100%

Hajjajj, valakinek elvették a cumiját, és durcizik. Olyan vagy, mint egy 4 éves, aki mondja a fszságait.


Te azért alszol egyedül, mert emberi hulladék vagy. Ennek pedig semmi köze a pénzedhez. Ez sokkal mélyebben van.

2020. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most menjek aludni hozzád éjszakára?Vegyek fel szexi fehérneműt és ri.b@nckodjak neked?Hívjunk még egy fiút,hogy megmutassa mit kell csinálnod?Nem vagyok szégyenlős,sok mindenben benne vagyok.Legalább elmondhatnád,hogy egyszer nővel voltál.
2020. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 A kérdező kommentje:

46: Miért vagyok emberi hulladék? Azért mert te vagy itt a nagy ember, aki bepofátlankodik minden kérdésem alá, és sértettségében abban győzi le a mérgét és vezeti le a feszültségét, hogy különlegesen sértően próbálkozik személyeskedni? Ember, hát az írásképedből tudom, hányszor találkoztunk már.

Te aztán nagyon tudod, hogy mi van mélyen. :)


A női pszichét mennyire ismered? Az újkorit.


47: Nekem nincs akkora szerencsém! Folytasd tovább a kárhoztatást.


nézzél le azért, mert ugyan helyes férfinek mondanak és jó kiállásúnak,

nem vagyok két méter magas kigyúrt állat, sem országunk Timikéjének korábbi férjével egyenlő szintű nagygazdag. Nem tudnék neked anyagilag

nyújtani drága ! Úgyhogy ha végképp hiányom van, mert elmúlik valahogy(vagy nem). Szexi fehérneműt majd felveszel egy kigyúrt állatnak vagy annak, vagy pénzes papának, akire felizgulsz, HA VAN benned olyan.

(Női biológiai vágyak. ) Mint ahogy a másik nemben is irántatok.

Mert a fenti hosszú soros nőben ilyen nincsen.


Nem kell fiú, tudnám a dolgomat. Legalább elmondhatnám, hogy azt kaptam egyszer az életben, amit a pénzes fószerek már korábban megkaptak.


44-es: Fogok válaszolni neked.

2020. máj. 31. 21:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!