Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló nők mire vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló nők mire vagy kire várnak? Ha tehetős emberrel nem tudnak összeállni, akkor inkább egyedülállóak maradnak?

Figyelt kérdés

Számomra egyszerűen felfoghatatlan, hogy egész Magyarországon, az a rengeteg egyedülálló nő, aki egyedül van, az inkább mutogatja magát a közösségi oldalon, de senkit nem enged magához közel, ahelyett, hogy

összejönnének valakivel.


Ezekbe a rétegekbe beletartozik kivétel nélkül minden olyan nő, aki jól néz ki külsőleg. Itt vannak például a pszichológusok. Akik tanulnak, vagy akik végeztek és egyedül vannak.

A pszichológusnak jó embernek kell lennie. Ha ez így lenne, akkor

nem félnének feltárni dolgokat és összeismerkedni valakivel, akivel megosszák a testi adottságaikat.


Már kibökték magukat, ugyanolyan tipikus nők, mint a többi. A felemelkedés, a jó körülmények és a pénz vonzza őket. Az a nő, aki nem néz ki jól, az pedig azért nyitott, mert nem kell senkinek és magányos.

Aki pedig kellendő, az beképzeltté válik a sok lájkolás és ajánlat miatt.


A nő az nőből van manapság. Mindegy ki az, sokan azt hiszik, hogy ér valamit a diplomájuk, miközben semmi különbség nincs közöttük és sok más ember között, akinek meg nincs diplomája.



#valóság, igazság, női nem
2020. máj. 31. 17:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából azt nem értem, hogy hányféleképpen írjuk le, hogy ha nem érzed a kémiát valakivel, vagy azt, hogy mintha a "másik feled lenne", akkor mi értelme együtt lenni olyasvalakivel csak azért,hogy ne legyek egyedül????
2020. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
100%

"ahelyett, hogy


összejönnének valakivel."


ja, az utolsó lúzer jelentkezővel? :D :D

Talán mert normális párt keresnek, akikkel hosszútávra lehet tervezni.

2020. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a buta és ostoba te vagy, halvány gőzöd nincs semmiről, csak az általánosítasz és szidod a nőket. És még csodáélkozol, hogy nem jönnek veled össze. Setét vagy, mint az éjszaka.
2020. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, inkább örökre egyedül lennék, mint egy hozzád hasonlóval. Ellenségemnek sem kívánom.


Kedden jelentkezz be egy pszichiáterhez. A fentebb javasolt pszichológus neked már kevés, te már orvosi eset vagy.

2020. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
100%
Annyira örülök, hogy a való életben nem ismerek ilyen beteg embert, mint a kérdező. És ilyenkor méginkább megbecsülöm a páromat aki egy valóban normális férfi, normális értékrenddel. Komolyan örülök, hogy megtaláltam ezt a gyöngyszemet, főleg hogy ilyen sz.rdarabok jöhetnek velem szembe az utcán mint a kérdező.
2020. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
100%
#28 Tudod, ekkora hülyével, mint te vagy, nem lehet érdemben vitatkozni. Nem is érdemes.
2020. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jogon akarod megmondani, kinek kivel kell együtt lennie?
2020. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
100%

Igen, borzasztó rossz nekem, hogy olyan emberrel vagyok együtt, akivel szeretjük egymást.

Olyan jó neked kérdező, hogy ilyen szerető kapcsolat helyett csak irigykedsz és köpködsz a jó nőkre. Biztos sokkal boldogabb életed van, mint nekem.

2020. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 Savlekotő ***** válasza:
100%

Feküdjön le veled,ez nem így megy,hogy parancsra lefekszik veled,de úgy se érted,mert gondolom magától egy se fekszik alád,még a legalja se,de vajon miért nem.. Marad a mérged köpködése a gonosz női nemre,miközben te nem tisztelsz senkit azért mert nő.. Tiszteletet meg kell adni a nőnek is..


Barátkozzatok,hasonló beteg ember.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


70F

2020. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell minden nőnek jó nőnek lennie? Teljesen átlagos vagyok, ahogy a párom is az. Egyikőnk sem gazdag.


Mi köze a jó kinézetnek a boldogsághoz?

2020. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!