Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért nem szimpat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem szimpatikus a klasszikus családmodell? Mi történt a világban?

Figyelt kérdés
Őszintén szeretném tudni mikor alakultak úgy a dolgok, hogy a férfiak már nem akartak családfők, támaszok, oltalmazók, bástyák lenni. Csak kölykök.

#férfiatlan #klasszikus család
2020. dec. 17. 18:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/127 anonim ***** válasza:
92%

"15 Igen, mint írtam ti vagytok a kivétel."


Nem kell mindent elhinni, amit ide írnak.

2020. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/127 anonim ***** válasza:
100%

"A nagyszüleim még a "klasszikus" családmodellben éltek,akkor ez volt a természetes."


Ezt azért erősen kétlem. Az én nagyszüleim most 70+-osok, de még a dédnagymamáim is dolgoztak napi 8 órában. Klasszikus családmodell 1945 óta csak elvétve volt.

2020. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/127 anonim ***** válasza:
100%
22 Hát igen. Az én nagymamám 80+bőven, 15 éves korától nyugdíjig dolgozott, ugyanez elmondható az összes testvéréről.
2020. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/127 anonim ***** válasza:
85%

#12

Csak ne kerülj olyan helyzetbe amikor kellene a pénz. Pl pàrod ne adj isten beteg lesz,meghal, vagy ami gyakoribb lecserél egy fiatalabbra, megüt vagy terrorizàl. Most mondhatod áá a Józsi sosem, de ő is lehet még keresőképtelen màs módokon a betegség csak egy példa,de lehet pl még munkanélküli, depressziós. Akkor mi lesz veled, veletek? Éhen haltok?

Szerintem semmi baj ezzel nők részéròl hogy nem akarnak ilyen kiszolgàltatottak lenni vagy férfiak részéròl hogy nem akarnak éjjel nappal gürizni.

2020. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/127 anonim ***** válasza:
95%

"Ezt azért erősen kétlem."


Attól még igaz.

Pont ezen a példán keresztül tanultam meg,hogy férfiként felelősséggel tartozom a családomért/gyerekeimért,ha én meghalok/lerokkanok,velük mi lesz?

2020. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/127 A kérdező kommentje:

24, én is diplomás ember vagyok. A gyerekek előtt én is dolgoztam. Nyelveket beszélünk, itt élünk nem messze az osztrák határtól. Ha Isten ne adja a férjemmel történne valami, nekem is jó szakmám van, meg tudnám oldani az életünket. Nem azt írtam, hogy egy nő ne tanuljon, ne legyen szakmája. Van egy lányom, neki sem kívánnám azt soha, hogy ne tanulhasson. Én úgy érzem, hogy az ahogyan mi élünk, szinte alsóbbrendű. Ugyanakkor azt látom, hogy sok nő vágyna az otthoni létre, de egyszerűen nem talál olyan normális, erős férfit, aki szintén erre vágyna.


21, én semmi földtől elrugaszkodottat nem írtam. Nem vagyunk gazdagok, nem vezetünk Porschét, nem Balira járunk nyaralni. És ahogy elnézem, ha sokan nem is, több ismerős család is úgy él mint mi, úgyhogy egyáltalán nem megvalósíthatatlan.

2020. dec. 17. 19:25
 27/127 anonim ***** válasza:
82%
Én nagyon nem vagyom erre.
2020. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/127 anonim ***** válasza:
59%

Kar volt tanulnod, kerdezo.


A felmosashoz nem kell diploma.

2020. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/127 A kérdező kommentje:
Nem a felmosáshoz tanultam, hanem egészségügyi munkához. De köszi :)
2020. dec. 17. 19:43
 30/127 anonim ***** válasza:
23%

"Normális" családban nőttem fel, anyám apám együtt vannak már 30+ éve, van két testvérem. Mindkét szülőm dolgozik/dolgozott, családi házban éltünk (még most is), családi autó, nyaraló stb. Szóval mondhatom, hogy viszonylag stabil anyagi körülmények között, jónak modnható életszínvonalon élhetek/élhettem. Szinte mindenki diplomás a családban (húgom most végez nemsokára), úgyhogy ebből a szempontból is király minden.


Én is erre vágytam egész életemben, a "tipikus sablont" akartam követni:

általános iskola -> középiskola -> egyetem -> munkahely -> saját ház/lakás -> feleség -> gyerekek -> nyugdíj ...

Nem vágytam arra, hogy BMW-vel száguldozzak, hogy egzotikus helyeken süttessem a hasam, hogy minden hétvégén wellnessezzek, nem akartam "szőke cicababát, nagy mellekkel", se millió csajt megdugni...

Sose vágytam ezekre, csak egy normális, értelmes nőre, akivel majd összeházasodhatok és gyerekekt nevelhetek.

De ez a mai világban ne madatott meg nekem és soha nem is fog.

Mert nem vagyok menő...

Se nagydumás...

Nem vagyok kigyúrva, nincsenek divatos cuccaim, nem vagyok magamutogató, emiatt:

jön a "nincs önbizalmad", "nincs köztünk kémia" szöveg... és az "én még élni akarok (magyarán dugatni magát fűvel-fával)".

Ezt kaptam a "nőktől", mert erre vágyik a legtöbbjük.

Aki meg nem ,azok rég házasok, gyerekük van vagy valahol tőlem nagyon messze élnek.

Azért nincsenek már ilyen férfiak, mert az ilyen nők is eltűntek.

Senki nem hajlandó már arra, hogy beszélgessen, megismerje a másikat, hogy időt adjon, nincs senkiben sem türelem sem megértés a többi ember iránt.

Mindent gyorsan, azonnal, ha te nem tudsz alkalmazkodni ezekhez akkor lúzer vagy, akkor "lemaradsz".

Manapság bármelyik fiatalabb csaj megteheti, hogy kedvére válogat, mintha csak a boltban vásárolgatna. Felpróbál ezt-azt, aztán ha nem jó továbbáll.

Nincs tisztelet, megértés se becsület.

2020. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!