Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos, ha teljes mértékig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha teljes mértékig elegem van a társkeresőkből, kiváltképpen a baddoból, ahol szerintem sportosabb pasiként (vagy legalábbis van benne munkám) is még csak a túlsúlyos nők is csak megnézik amit írtam, de válaszolni egyik sem akar?

Figyelt kérdés

A képet már mutattam itt pár napja:


[link]


és ilyesmi nők, de szinte egyik sem képes visszaírni (de megnézik, amit írtam). Az átlagos alkatút nem is mondom, azok meg sem nézik mit írtam.


[link]


Szóval én nem tudom mit várnak, vagy el vagyok átkozva, pedig tényleg nem vagyok arcilag sem ronda. Vagy ezek a túlsúlyos (szerintem) nők is valami topmodellre várnak? Törlöm magamat ma erről. Betelt a pohár. 36 F.


2020. dec. 31. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
94%
Mutass már olyan képet arccal együtt, amin nem olyan pózban állsz, mint aki most fosta össze magát.
2020. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
70%
Remélem a második kép ilyen célú felhasználására engedélyt kaptál, máskülönben az lehet személyes adattal való visszaéléstől (vétség vagy súlyosabb esetben bűncselekmény amely akár 3 év börtönnel is súlytható) kezdve még akár más is.
2020. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
90%

Igazad van, csapjál az asztalra! Jól fingasd meg őket, ha törlöd magad, nem tudják mit veszítenek.

Másrészt mit vársz, ha a társkeresőn egy befeszített izompozícióban állsz? Ennyire nézed a nőket? Hogy csak nekik az izom kell? Nem becsülöd te őket egy kicsit le? Lehet ezért nem állnak veled szóba, mert sugárzik rólad a mérhetetlen taplóság.

2020. dec. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem azoknak irj akik neked tetszenek. Ne azoknak akik nem.
2020. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 A kérdező kommentje:
2. Arcát levettem, h ne legyen felismerhető. Az csak egy képem, van rendes képem normálisan, több is.
2020. dec. 31. 19:22
 6/96 anonim ***** válasza:
78%
A második képen szereplő hölgyikéről látszik, hogy az alacsonyan kvalifikáltak közül való. A te képed is ezt sugallja. Mégis mire számítottál, hogy a szép nők leállnak egy aluliskolázott csóró gyári munkással? Nem fognak.
2020. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 A kérdező kommentje:

Szerintem azoknak irj akik neked tetszenek. Ne azoknak akik nem.


Lehet nem érted, senki sem ír vissza.

2020. dec. 31. 19:23
 8/96 A kérdező kommentje:
Csóró gyári munkással. Jesszus. Mi van itt? Lehet nem vagyok milliomos, de csak elvégeztem egy 5 éves egyetemet, biológus szakot. Nem keresek fél milliót, de nagyon nem minimálbért sem. Gyári munkás, jajj.
2020. dec. 31. 19:24
 9/96 anonim ***** válasza:
89%
8-as, tételezzük fel, hogy igaz amit írsz. Ez esetben lehet talán úgy is kéne viselkedned, mert pont a vidéki aluliskolázott gyári munkások kultúrköre az, akik interneten félmeztelenül feszítve pózolgatnak.
2020. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:
88%
Badoo-n írtam két átlagos, 25-ön felüli lánynak. Nem vagyok különösebben jó pasi, vékonyabb típus vagyok, szerintem nem is különösebben jóképű. Viszont tanultnak és értelmesnek tartom magam, de senki nem írt még vissza. Néhány kövérke vagy 40-es nő már megtalált... Amúgy szerintem a legtöbb társkeresőn ez megy, tele van etnikumiakkal, kövérekkel, egyedülálló anyukákkal. Aki meg ki is nézne valahogy, és értelmesebb, annak meg valószínűleg kismillió faszi ír.
2020. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!