Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos, ha teljes mértékig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha teljes mértékig elegem van a társkeresőkből, kiváltképpen a baddoból, ahol szerintem sportosabb pasiként (vagy legalábbis van benne munkám) is még csak a túlsúlyos nők is csak megnézik amit írtam, de válaszolni egyik sem akar?

Figyelt kérdés

A képet már mutattam itt pár napja:


[link]


és ilyesmi nők, de szinte egyik sem képes visszaírni (de megnézik, amit írtam). Az átlagos alkatút nem is mondom, azok meg sem nézik mit írtam.


[link]


Szóval én nem tudom mit várnak, vagy el vagyok átkozva, pedig tényleg nem vagyok arcilag sem ronda. Vagy ezek a túlsúlyos (szerintem) nők is valami topmodellre várnak? Törlöm magamat ma erről. Betelt a pohár. 36 F.


2020. dec. 31. 19:15
 41/96 anonim ***** válasza:

Én nekem az a véleményem / tapasztalatom hogy aki valóban ismerkedni akar, az ismerkedik is! Néhány sor levélváltás még semmilyen elkötelezettséget nem jelent nyilván. Ha én teszem azt szórakozásból, unaloműzésből, kíváncsiságból stb..

regisztrálok oda, akkor nyilván való az egész komolytalan. Aki komolyan gondolja írni fog, még ha kórházban fekszik akkor is megoldja, hidd el nekem. A többi csak kifogás.

2020. dec. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
100%

És a pasikkal is rengeteg rossz tapasztalat van, ha már itt tartunk, az online társkeresés téren. Tudnék mesélni...

10-9 csak szexre hajt, és még le is írja. A maradék 1 vagy házas, mamahoteles,bolond, torz szülött, elmebeteg.


Amikor komolyabbra fordul az ismerkedés általában mindegyik pasi eltűnik, felszívódik. Úgyhogy nem csak a nőkkel van ,,baj,,.

2020. dec. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 anonim ***** válasza:

És én szerintem úgy összességében, nem is tudom...

Jó ha 50-ből 1 ember az aki komolyan gondolja azt hogy az interneten keresztül keres magának társat. (Már aki regisztrál az ilyen oldalakra.)

Namost, ebből hogy pont össze hozzon titeket az oldal, like szempontjából és ez kölcsönös is legyen oda vissza a szimpátia, nos igen kevés az esélye... Sajnos ez van.

2020. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/96 A kérdező kommentje:
Na akkor mondom, Írt nekem ez a nő most. És mondta h nem vagyok az esete. Mutatta közös képen a volt férjét, egy roppant jó pasi, 10/9-es. Privátban megmutathatom, hogy a molett nőknek is jár a jópasi ezek szerint, vagyis egy tőlem jobb pasi. Kész.
2020. dec. 31. 21:18
 45/96 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, pont erről írtam hogy az hogy kölcsönös legyen a szimpátia annak igen kevés az esélye + komolyan is gondolja. Tetszen is valaki a külseje miatt, és a természete is, tehát belül is szép legyen.


De! Kérdéstől függetlenül írok neked valamit! Óvakodj attól aki a volt párját (EX) mutogatja neked! Ezt is tapasztalatból írom neked.

Miért mutogatja? Talán még büszke is rá?

2020. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim ***** válasza:
84%

Muti már, köszi.

(A gebe ronda vagyok, sok éve egyedül, agyam eldurranva így is, hogy mindenkinek jut valaki rajtam kívül, de ez az élmény még kell erre a rohadt évre.)

2020. dec. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:
74%

Tibi megjött már?


Addig nem érdekelnek a kérdéseid cimbora, amíg Tibi nem csatlakozik a standuphoz

2020. dec. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 anonim ***** válasza:
95%

Nonszensz egy társkeresőn a volt páromat mutogatni másoknak fotón.

Az még szereti vagy ilyesmi az tuti!

2020. dec. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 anonim ***** válasza:
87%

Szedd össze magad,és az ilyen társkeresős bohóckodás helyett nézz szét a környékeden.Le merem fogadni,hogy rizsegnek a nők körülötted,miközben jársz,nézel,de nem látsz,csak az orrodig.

A volt férje képeit mutogatja egy elhízott,magáról sokatképzelő nő,meg hasonlók...

Ha nem akarod erre b...ni el az idődet feleslegesen,akkor elfelejted ezeket a felszínes társkeresőket.

Ott kezdd,hogy összeírod az összes ismerősödet,évfolyamtársadat,létező mindenkit,és szépen elkezded felvenni a kapcsolatot az emberekkel.

100 szor többet ér,mint tespedni es képeket nézegetve várni,mikor ir rád egy tök idegen valaki.

2020. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 A kérdező kommentje:
Akit érdekel a hölgy és a párja (bár nem szép dolog, meg nem olyan vagyok de a molett lányok is simán esélyesek bármilyen jó pasinál), de írjon. Mutatom.
2020. dec. 31. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!